Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kluczyki

hallelujah

Polecane posty

Gość Kluczyki

Jedno słowo, Twój oddech, głos, delikatny uśmiech i słowo "kluczyki"...jak niewiele a jak dużo potrzeba by poczuć namiastkę szczęścia, w Twoim wydaniu jeden wyraz który wyrywał cało serce. Nagle odległość między nami stawała się tylko podziałką na skali Europy, godzinne rozmowy, pragnienie bliskości i tajemniczy, podniecający oddech w telefonie który był tak blisko a jednak uciekał gdzieś w oddali jako obietnica czegoś bliskiego ale jednak nieosiągalnego...skrytego marzenia którego nie można dotknąć, poczuć...można go jedynie zobaczyć. Zawdzięczam Ci wiele Aniołku...bardzo wiele, codziennie białe ściany, stalowe ostrza, smutni ludzie i ciągle pożegnania i ta ciągła nadzieja, że po wszystkim zadzwonisz i usłyszę najcudowniejszy głos na świecie. Tłumaczę sobie, że to nie był Nas czas i miejsce na takie emocje ale wiedz, że nie ma dnia bym o Tobie nie myślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdychaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle czasu tu jestem a nikt o mnie tak pieknie nie napisał :) panie haleluja moze poznamy sie lepiej co pan na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anioiłku ja ciągle słysze żabko, kiziu miziu, serdelku aż mi się ż::::ygać chce:) gdyby tak choć raz aniołku:) coś o głosie, figurze o mojej z******tej kuchni a tylko do zaebania myszko, żabko k******a jak mam z nim spedzić zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarz się ozywi temat zaniedbanych lachonów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ą ię same zblazowane ku///rwiszony szukające tajemniczego bolca a jakie tajemnicze nicki? słodko *****nda niestała połykaczka ciekawska i niedor****** kotka połyk gałkowładna kusza dwururka z naciskiem na.............:) a na koniec rodzynek nasz Szybki w mięsie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre. Co za sarkazm:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne,płaczę ze szczęscia.Napisz do mnie..odezeij się tak wiele Ci zawdzięczam..To Ty Jrsteś aniołem...pamietaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też niema dnia bym o Tobie nie myślała..Tęsknię,tak bardzo tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jej pierwsza litera imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo,szczescia klucz i ten tragiczny paniczny strach o Ciebie,serce na agrafce zaczepione.Godziny przegadane,to Ty od początku wiedziałam ze Ty.Wszystkie gesty słowa,mysli całonocne rozmowy zupełnie jakbys był obok.Ja tutaj Ty tam..tak bardzo daleko a jednak blisko,kocham kiedy mowisz do mnie Aniołku.Tak bardzo chciałam usłyszec Twoj głos a spanikowałam..sama nie wiem dlaczego.Ty zły?zwariowałeś,Ty?najcudowniejszy mężczyzna jakiego znam?.Nigdy niezapomne tej rozpaczy kiedy myslałam ze to koniec,wtedy obsesyjnie zaczełam szukać infornacji i znalazłam je,znalazłam Ciebie,ukrytego za maską innej osoby.Zawsze wiem kiedy Jestes,serce rozpozna.Moja modlitwa i szczescie dla nas..zaniosła to słowo do Ciebie niczym wiatr i płynie..płynie dalej a my wraz z nim.Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak wiele ciezkich i trudnych momentów życia przetrwałam tylko dzieki Tobie..obrazom Ciebie zapisanym w głowie..i tej nadzieji w sercu która nadal się tli.Mysle o Tobie od pierszej chwili gdy Cię zobaczyłam..bezustannie Jesteś częscią mnie i tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co znaczą białe ściany o których piszesz ..mogę się jedynie domyślać i ten strach o Ciebie ,to przeczucie ze coś jest nie tak.Zwariowałabym gdyby coś ci się stało.;-(Twój ból jest moim bólem ,Twoje serce jest moim sercem.Smutny a zarazem chwytający za serce klip.Dziś mogłam sama wylądować w szpitalu..pewnie to czułeś tak jak ja czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet wtedy gdy pisałeś że tam daleko za Oceanem jest skrywane Twoje serce i ze może uda Ci się je ukoić..albo wtedy gdy żegnałeś się ze wszystkimi,myślałam ze zwariuję,mogłam się tez jedynie domyślić co masz zamiar zrobić;-(wtedy obsesyjnie i bez opamiętania zaczęłam się modlić ze by Bóg cię odratował.Nawet wtedy gdy ktoś Cię pozdrawiał i życzył powrotu do zdrowia,nie wiedziałam co jest grane co się dzieje..wysłałam do Ciebie esemesa z zapytaniem "jak się czujesz ,czy już ok?'Niedawno to foto,Twoje imię,czułam ze w jednej chwili runęło moje życie.Wszyscy widzieli mój płacz,nie wiedzieli dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda uspokój się, lniejący alimenciarz Arek zara przybędzie na białym koniu w swojej dłoni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziei. Jak można napisac nadzieji? O boszzzzz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojotek wyje do Pewnusiej:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ,wypadek...dobrze ze teraz to zbliżyło nas do siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.56 czemu tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam do Ciebie,zostawmy to forum.Dziękuję za utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię ale Ty znowu mnie ranisz..zdradzasz mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansę masz zawsze"moje"serduszko,szansę masz do konca moich dni i jeden dzien dłużej.Gdzie niema róż tam niema nas.Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego nie ma mam bez spacji..Słodkich snój Jedyny ,jeden na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NEXX Dance-Klucz do serca Disco Polo 2014 HQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda ale ty jesteś durna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Wandy to się odpiertol leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenciarz co się rzucasz? :-D Łonda ci i tak nie da, bo nie stać cię na bilet do niej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilki,-Czystego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arleta jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×