Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kluczyki

hallelujah

Polecane posty

Gość gość
Moje sny to Ty słonko. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze z całego tego bełkotu wpis z 23.25 należy do autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.30 hej zazdrosny ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Aniołku...hallelujah. Mój Ty skarbie cudowny, moja piękności. Zielona sukienka, sandałki...piękność moja...Różą, Rozalia ja nieobliczalny a Ty nieosiągalna....czy to brak przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert śpiewa Hallejujah
gość 2016.11.18 Jedyne prawdziwe słowa w tym temacie które rozpoznam duszą. Dziwnie jest je czytać gdy w uszach słyszę Twój cudowny głos, radosny, zmysłowy i taki mój a raczej Twój. Ten głos który zawładnął mną całym i pragnienie tego jednego wypowiedzianego słowa "klu...." Kto lepiej zna Nasze dusze od Nas?...ja swoją oddałem Ci całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to bedzie panie robercie jak ukochana sie dowie o pana podbojach i o tym ze zaliczyłes wiekszosc kobiet z forum? Powiesz jej to samo co mi? Myslisz że starczy ci uroku by ja przekoinac? watpię :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zieloną sukienkę i kluczyki ale nie znam żadnego Roberta.O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i wpis z 18.11 .o 18.06 nie należy do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps.dlaczego nie obliczalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe a jak się panie Robercie wytłumaczysz że jadłeś u mnie obiad, pozwoliłam ci na wiecej niż męzowi a ty i tak na koniec nazwałeś mnie dziwką?:):):) jak znam życie to nawet mojego imienia nie pamietasz ignorancie: ) M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.08 Tak bardzo Cie kocham Twoje oczy ,Twoj uśmiech Wiesz ...Jesteś najpiękniejszym darem od losu jaki kiedykolwiek w życiu otrzymałam procz skarbów ktore nas połączyły .Piekno jest w Twojej duszy i emanuje ,dotyka bardzo glęboko a zarazem tak delikatnie jak cichy powiew wiatru Otulona w dzwiekach hallelujah odpływam do szmaragdowej krainy marzeń. Nie jesteś snem,Jesteś prawie wszystkim co mam,wiecej mi nie potrzeba by żyć. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za potwór UWIELBIAM GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki potwór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dobry towar ma baba bo chyba nie po pigule takie jazdy ciekawe który to nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie baba tylko kojocik upił sie i słodzi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.08 Nie chcę nawet mysleć o tym że przyszłosć moze być inna niż ta ktorej oboje pragniemy.Nadaj nie rozumiem skąd "nieobliczalny"?To że nieosiągalna to wiem ,ale że nieobliczalny ?Dziwne.Proszę wytłumacz mi to zjawisko pogodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojocik ma imię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn czy ma jakieś imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojot jesteś kretynem i idiotom :D:D:D:D:D:D:D(((((:classic_cool:)))):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popadł w samozachwyt. Niech pisze, będzie co wklejać jak sie zaloguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skarbie, byłem tu wcześniej Znam ten pokój, chodziłem po tej podłodze Żyłem samotnie, nim cię poznałem Widziałem twoją flagę na marmurowym łuku Miłość to nie zwycięski marsz To zimne i niepewne Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja Był czas kiedy informowałaś mnie Co naprawdę dzieje się u źródeł Ale teraz już nigdy mi tego nie pokazujesz, prawda? I pamiętam, kiedy poruszałem się w tobie Święta gołębica także się poruszyła I każdy oddech, który braliśmy, to było Alleluja Alleluja, Alleluja Alleluja.... Może tam w górze jest Bóg Ale wszystko czego kiedykolwiek nauczyłem się od miłości To jak strzelić do kogoś, kto chciał zremisować To nie lament, który możesz usłyszeć w nocy To nie ktoś, kto widział światło To zimne Alleluja.. Alleluja, Alleluja Alleluja, Alleluja Zrobiłem, co mogłem, ale to było niewiele Nie potrafiłem czuć, więc próbowałem dotykać Powiedziałem prawdę, nie przybyłem, by cię oszukać I nawet jeśli to wszystko poszło źle Stanę przed Panem Pieśni Z niczym na mym języku prócz Alleluja Alleluja...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert misiaczku stać Cie na coś więcej niżeli cytaty. Pamiętaj o lekach na nadciśnienie i ciepłych nausznikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.46 Wynocha z tym jakimś. Robertem .!Nie troluj..i nie wymyslaj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy "poruszałem się w Tobie",probowałem dotykać??co to znaczy czy to jakaś przenośnia.?Nie pojmuję o czym piszesz.Wczoraj celowo sprawdziłam czy ta piosenka ma zeiązek z Tobą i teraz wiem że ma Masz takie ładne włosy,piękny kolor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Piszesz sam do siebie i nie wiesz co to znaczy. Czy to już paranoja ? Oj kojociku koguciku nie wstydż sie swojego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za k***a debil przebrał sie za babełłe transwestyta p********y)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis z 23.41 jestem kobietą w zielonej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×