Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kluczyki

hallelujah

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Kojot aka sokole oko od kiedy jesteś kobietą deklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest żadnym kojotem i nie wyzywaj go od dekli./K-85/03/012/m1,2.Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pdszywy zawsze były kwintesencją tego forum...jego barwą i smakiem a nawet urokiem. Jednak podszywając się nikt nie osiągnie takiej podłości do jakiej ja się posuwałem, manipulacji uczuciami. Zapewne kiedyś zostanę ukarany za to a nawet zaczynam już czuć, że zaczyna się moja apokalipsa. Dla pełnej jasności...w tym temacie umieściłem tylko jeden wpis, reszta to nie ja ale kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.42 Nie wierzę...nie wierzę że manipulowałeś..po prostu nigdy w to nie uwierzę.Widziałam to w Twoich oczach,nie mógłbyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego można wyczytać w martwych oczach i martwej duszy? Kolejne odcinki Pitbula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego martwych?,wtedy jaśniały blaskiem..i miłością..Pitbula?skąd takie skojarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedną z zalet nieuleczalnej choroby jest to, że masz wszystko w d***e. Skutkiem ubocznym jest to, że wszyscy Ci współczują i starają się pomóc. Codziennie słyszysz deklaracje miłości i oddania organu który z góry wiesz, że nie pasuje....nie będę się wdawał w szczegóły. Zabawne, że jest, że kiedy próbujesz sprawdzić zgodność to każdego nagle bolą nerki, bierze leki i popił wczoraj:) Muszę się zmienić bo jaki jest sens w stawianiu alkoholu i picia z nimi skoro i tak w kumulacji z******tej zabawy zabierze mnie helikopter na dializę zamiast do akademika studentek medycyny:( Latanie zaczyna mi wchodzić w krew a dokładnie dializa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odebrales mi k*****e kobiete mojego zycia pisz nadal a a zniszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pdszywy zawsze były kwintesencją tego forum...jego barwą i smakiem a nawet urokiem. Jednak podszywając się nikt nie osiągnie takiej podłości do jakiej ja się posuwałem, manipulacji uczuciami. Zapewne kiedyś zostanę ukarany za to a nawet zaczynam już czuć, że zaczyna się moja apokalipsa. Dla pełnej jasności...w tym temacie umieściłem tylko jeden wpis, reszta to nie ja ale kibicuję. X kojot aka sokole oko ale ty pisałeś też że masz serce chore czubie nie pij alkoholiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedną z zalet nieuleczalnej choroby jest to, że masz wszystko w d***e. Skutkiem ubocznym jest to, że wszyscy Ci współczują i starają się pomóc. Codziennie słyszysz deklaracje miłości i oddania organu który z góry wiesz, że nie pasuje....nie będę się wdawał w szczegóły. Zabawne, że jest, że kiedy próbujesz sprawdzić zgodność to każdego nagle bolą nerki, bierze leki i popił wczoraj Muszę się zmienić bo jaki jest sens w stawianiu alkoholu i picia z nimi skoro i tak w kumulacji z******tej zabawy zabierze mnie helikopter na dializę zamiast do akademika studentek medycyny Latanie zaczyna mi wchodzić w krew a dokładnie dializa X Nie ma sensu pić alkoholu robercie w twoim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary alkoholista kojote sie rozkleił i wzięło go na wyznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wszystko się w życiu widziało, wszędzie było, doznało się największego szczęścia i największej tragedii, kiedy życie przestaje Cię cieszyć, z jednej strony cieszy a z drugiej czyni nieszczęśliwym, ubogim, ułomnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE alkoloista tylko pijak Kojot. Masz rację miernoto....piłem wszędzie, na każdym kontynencie, grałem też na każdym kontynencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz rację... grałem na wszystkich kontynentach.... dostawałem w dupę....po ryju...Australia, RPA Gruzja, Rosja Mołdawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia nactemat twojej uleczalnej czy niebuleczapnej choroby ,własciwie to do dziś nie wiem co Ci jest?W pamieci mam jedynie esrmrs informacyjny krotki acz tresciwy"chory jestem"Z tą nerką czy gotowoscią oddania Ci jakiegokolwiek narządu to była czysta przenosnia żebyś wreszcie ztozumiał że zrobiłabym dla Ciebie wszystko..że Twoje życie liczy sie dla mnie tak bardzo że aż boję sie myśleć co by się ze mną stało gdyby nagle Cię zabrakło.Jesli Cię uraziła to proszę ,wybacz.Kocham tylko Ciebie i nikt i nic nie jest w stanie tego zmienić ,nikt Ci mnie nigdy nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia na temat Twojej uleczalnej czy niebuleczapnej choroby ,własciwie to do dziś nie wiem co Ci jest?W pamieci mam jedynie esemes informacyjny krotki acz tresciwy"chory jestem"Z tą nerką czy gotowoscią oddania Ci jakiegokolwiek narządu to była czysta przenosnia żebyś wreszcie zrozumiał że zrobiłabym dla Ciebie wszystko..że Twoje życie liczy sie dla mnie tak bardzo że aż boję sie myśleć co by się ze mną stało gdyby nagle Cię zabrakło.Jesli Cię uraziłam to proszę ,wybacz.Kocham tylko Ciebie i nikt i nic nie jest w stanie tego zmienić ,nikt Ci mnie nigdy nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy ciagle z tym jakimś Robertem ?Cos wam sie uroiło.Nie znam żadnego Roberta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jest Robert kochany i uwielbiany a jednocześnie znienawidzony:) problem w tym ze nienawiść i uwielbienie żyje na tych samych poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienawidzę\ kocham uwielniam pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kurdę Robert?skąd jest?ile ma lat?skąd niby miałabym go znać?Nikogo o tym imieniu nie darzę uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy       w    mieście
Komu obciągnąć ? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_ Oko
Przychodzi sąsiad do sąsiada i pyta, wódki nie ma tylko u mnie czy w całym bloku? kwintesencja mnie... jak to dobrze, że od dawna nie mieszkam w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_ Oko
wczoraj kłamiesz...nigdy nie grałem w Mołdawii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_ Oko
wczoraj A w Gruzji nie byłem jako kadra tylko prywatnie na przeprawie Off Road. Jak chcesz żyć moim życiem na forum to lepiej je sprawdzaj ćwoku ...ebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole_ Oko
Alkoholista, pijak....może złodziej, bo przecież każdy pijak to złodziej. Widzę, że kilka osób a może nie osób tylko meduz pożyło sobie moim fatalnym życiem...zastanawia mnie tylko dlaczego? Pijak, degenerat, jedna niespełniona miłość i 12 pretensji o brak miłości a w jednym przypadku o brak zainteresowania seksem analnym. Czy warto się podszywać pode mnie i udawać bycie mną? Bądźcie kim chcecie, mną, Wami,innymi tylko proszę... zachowujcie kulturę, ortografię i szacunek do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly Ty:):):) ten anal to chyba nie aluzja do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu Sokole a nie Kojot Robercie? Czemu zlikwidowałeś pocztę i telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Sokole a nie Ajgor? Wandzia nadal się kocha w tobie:) Ile panienek z tematu wandzi zaliczyłeś? Pytanie retoryczne:( wszystkie :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha chujek k****arz nie wytrzymał ciśnienia i sie podpisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jaki kurdę Robert?skąd jest?ile ma lat?skąd niby miałabym go znać?Nikogo o tym imieniu nie darzę uczuciem. X Eh ty wodoroście przecież Robert. to sokole oko aka kojot, ajgor któremu wyznajesz big love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×