Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

illona_g

ile kosztuje prywatne gimnazjum?

Polecane posty

Cześć wszystkim :) mam dwojke dziecki, syn, w tym roku bedzie kończył podstawowe a corka rok po nim, Juz teraz mysle o tym co będzie dalej i jaka szkole dla nich wybrac. Nie wiadomo jakie wkoncu zmiany wprowadzi rzad :D wiec pomyslalam, zeby wyslac icg\h do prywatnego gimnazjum. Gdzies, gdzie jest wysoki poziom i zeby jak najwiecej sie nauczyly i nie mialy problemow w liceum. Wiadomo jak to moze wygladać, nauczyciele też nie wiedzą jak to ma wyglądać, a w prywantej szkole tonauczyciele są traktowani inaczej oraz uczniowe. Moje glownr pytanie odnosci sie do cen? Ile kosztuje czesne w takieh szkole. JA pracuje, mój mąż pracuje ale chcialabym oreintacyjnie wiedziec jak powinniśmy się na to zapatrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są duże różnice między szkołami, ale ogólnie trzeba się nastawiać na 1000-1500. Bywają też dużo droższe. Plus podręczniki, wycieczki i inne takie. Najlepiej zapytaj bezpośrednio w szkołach, które Cię interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimnazjum 700zł w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wysyłałam corke do prywatnej szkoły, tyle ze liceum. Jesli razem z mezem zarabiacie to nie powinno byc problemu z poslaniem dwojki do prywatnej szkoly. Z tymi zmaianami to rzeczywiscie nie wiadomo jak to bedzie ale dobrze, ze trzymasz reke na pulsie! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
Uwaga Gimnazjalisto! Ważna informacja dla Ciebie! Reforma oświaty! Wraca ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum ogólnokształcące! To ostatni dzwonek dla Ciebie, aby ukończyć szkołę aktualnie obowiązującym trybem. Zapraszamy do naszego Biura NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy lub Wypełnij formularz na naszej stronie www, a oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze warto sprobowac w NOVA CE w Bydgoszczy? Tu jeszcze obowiazuje stary tryb nauczania a opinie maja super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×