Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala na sylwestra SOSNOWIEC

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś posiada namiary na jakąś sale do wynajęcia na sylwestra w rozsądnej cenie? Znalazłam jedną sale przy działkach ale już zajęta. Albo czy ktoś ma informacje przy których ogródkach działkowych w Sosnowcu są sale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryyyjca

A wesele gdzie najlepiej zrobić w Sosnowcu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naworcka

W tych stronach jest fajna sala "Leśna Kraina" . Ja tam bylam u kuzynki na weselu i było naprawde mega. Piękną salę mieli. A z tego co wiem, sa tam dwie. Tej drugiej (mniejszej) niestety nie widziałam. Miejsce w kadym razie naprawdę eleganckie i z klasą, w sam raz na tego typu przyjęcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Zgadzam się, Leśna Kraina jest naprawdę fajna. Ja tam byłam dwa razy, na 50-leciu ślubu dziadków i na 18tce kumpeli. Miejsce naprawde mega. Sceneria dookoła piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrko

Mi się ostatnio na weselu jednym spodobała sala w Bielsku - Wróblówka i chciałabym tam zorganizować własnie jakąś imprezę 🙂 kurde, mają tak dobre jedzenie że to niesamowite aż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnicka

My z mężem wesele robiliśmy w Leśnej Krainie i super wspominamy wszystko. Organizacyjnie bez zarzutu, ze wszystkim szło się dogadać. A, że miejsce piękne to każdy widzi. Był to dla nas niezapomniany dzień 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 26.08.2019 o 17:32, Gość Winnicka napisał:

My z mężem wesele robiliśmy w Leśnej Krainie i super wspominamy wszystko. Organizacyjnie bez zarzutu, ze wszystkim szło się dogadać. A, że miejsce piękne to każdy widzi. Był to dla nas niezapomniany dzień 🙂 

 

Potwierdzam, w Leśnej Krainie jest super sala weselna, bardzo elegancka i w pięknym otoczeniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×