Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja on i była żona czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli to nie prowo,to chyba masz jasność sytuacji. Jest jeszcze opcja,że oni się zejdą a ciebie trzyma w zapasie jakby mu z byłą na nowo nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie pracuje,że tak stale tam jezdzi w dni robocze ? pisałaś,ze kiedys na bodaj 3 tygodnie tam pojechał.Plus urlop z tobą,to ile tego wolnego on ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wiedzieć ile ten koles ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz na kilka dni do czasu wynajmu nowego mieszkania przenieść się do rodziców? i życ juz spokojniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowo on ma 38 lat Nie chce teraz opowiadać Mamie że nam nie wyszło ...zawsze była trochę przeciwna tej relacji Muszę sie uspokoić poukładać sobie to w głowie ... On pracuje ale ma możliwość brać urlop Ma więcej urlopu ze względu na specyfikacje pracy Wiecie przy okazji tych kłótni wyszło coś jeszcze ...jak bardzo brzydko się do mnie odnosi odebrał telefon słowami czego k***a chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie pisze jakaś pokraka na prochach i ma z was ubaw. Mało to razy przyznawali się kto zakłada tematy i które hahaha to nie jest prowo nie. Nie bił cię po głowie młotkiem jeszcze? Wczoraj kochał dzisiaj k***a jutro wyprowadzka pojutrze wrócił haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się dziwie że tak się nagle odzywa .... Chyba nie znaliśmy się dobrze przez te dwa lata Bardzo dużo zainwestowałam w ten związek Przede wszystkim ufałam temu człowiekowi a teraz te słowa, to jego zachowanie Jak by był inną osobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wieczorem czy w nocy wyszedl,trzasnał drzwiami,wyłączył telefon. Dzis jest już te 300 km u dziecka i eks.I też telefon wyłączył. Cos tu nie gra ? jak prowo rzeczywiście. Wczoraj ktoś pytał po co ty do niego wydzwaniasz gdy on wychodzi,trzaska drzwiami ? Dziś to samo robisz,po co wydzwaniasz ? Chcesz się gorzej upokorzyć? Juz malo ci zostalo,godność blisko dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata i tak duzo twojej inwestycji.Za szybko,wszystko bylo za szybko a on taki byl,nagle sie nie zmienil tylko ty naiwnie ufna nie slyszalas/nie widzialas/nie czulas,ze to lipa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bedziesz przewozic rzeczy do mamy to chyba sie domysli,ze cos nie gra.Nie lepiej już uciekać i miec za sobą teraz a nie jakieś potem jak sobie cos tam w głowie poukładasz? Strasznie kombinujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300km to góra 3-4 h jedzie zawsze tak jezdni tak wczoraj w nocy wyszedł wrócił prawie nad ranem i dziś o 9 pojechał do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiagnęła dno w 2 dni na kafe hahaha wczoraj zadała pytanie czy to Normalne ( bo ona nie wie) dzisiaj się wyprowadza, kafe wyrocznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie on sypia jak tak w nocy wychodzi z domu? nie wypoczywa tylko po nerwówce wsiada w auto i jedzie sobie ? A ty nie pracujesz,że wiesz iz o tej 9 wyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do żony nawet niewyspany pojedzie. Odsypiać po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje wrócił nad ranem ja poszłam do pracy on przywiózł mi pod firmę śniadanie często tak robi jak ma wolne Mimo iż się klocilsmy tak akurat jest i pojechał do dziecka do żony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow,dobry chlopczyk,przyniosl sniadanko. A skąd wiedzial,że ty sama go sobie nie przygotowalas i nie zabrałaś? Jejku,to sie zaczyna nie trzymac logicznej calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie widzisz wyraznie,że problem nie jest bezpośrednio w eks zonie tylko w facecie,który trzaska ci drzwiami,ubliza,pokrzykuje,wychodzi kiedy chce i wraca nad ranem,kaze ci się zamknać,odwalic od jego sprawy, itd,itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj eks tez niby po rozwodzie znalazl babe bo mial tzw. duposcisk - nie mial gdzie mieszkac. Mieszkal u siostruni ale go wywalili, bo mieli go dosc i dziecko im sie urodzilo. A teraz przyjezdza do mnie, "pomaga" mi, ale jak to sie konczy? Tak, w lozku. Oszukuje swoja partnerke, a ja mam satysfakcje i trzymam go za jaja, kiedy to jej powiem. Tak to jest z rozwodnikami. Takze autorko, nie miej zludzen, oni na 200% ze soba sypiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma taką k***e za eks to już wrogowie nie potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zebys wiedziala, to sie nazywa slodka zemsta lub jak wolisz splacanie dlugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Splacanie dlugu komu ? NOWA ROZWALILA CI ZWIAZEK CZY JAK? Twoj eks to zwykły szmaciarz,o tobie nie wspomnę,bo i po co? wiadomo kto ma "dupościsk" czyli żądze zamiast empatię i deczko rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z klasą i z szacunkiem do siebie by takiej zemnty nie zrobiła. W ogóle by sie nie mscila tylko czekała aż karma wróci bo wraca. A tak to dla swojej zemsty zrobiłaś z siebie dziwkę. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieta z klasą i z szacunkiem do siebie by takiej zemnty nie zrobiła. W ogóle by sie nie mscila tylko czekała aż karma wróci bo wraca." Wyjątkowo przewrotne zdanie. Jednym słowem: OMIJAĆ kobiety. I te bez klasy. I te z klasą. SZCZEGÓLNIE te z "klasą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo sie wyczerpało w tresci,bo ileż mozna wychodzic trzaskając drzwiami i wyłaczać telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy to prowo, czy nie, takie historie się zdarzają. Dla mnie? ...nie do przyjęcia. Jestem drugą żoną i od poczatku związku sprawę postawiłam jasno. Zero kontaktów z jego ex. Takie "friendowanie" exów sprawdza się tylko w amerykańskich operach mydlanych. Jak tylko razem zamieszkaliśmy, to ta nagle się uaktywniła, telefony, smsy, 5 tys. wymyślonych problemów. A facet jak to facet, nie widział że to jej zagrywki i chęć mieszania. Oczywiście wszystko to było dla niej pod hasłem "dla dobra dziecka". Krótko to znosiłam. Sprawę postawiłam na ostrzu noża a jestem z tych konsekwentnych i ostrych. Albo się zakończy ten związek w trójkę albo z nami koniec. I mam święty spokój. Po kilku awanturach z nią, przestał odbierać jej telefony. Teraz jest tak jak powinno być, a więc mają rzadki kontakt, głównie smsowy i tylko na temat dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry kobieto bez klasy. Ale z to bogatą - dzięki temu że jesteś ostra, masz na wyłączność trzy peesy. Jedną pod spódnicą, drugą na brzuchu a trzecią zza węgła. :) No chyba że to jego dziecko to dziewczynka - wtedy masz cztery. Ta czwarta na zaś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.31 - pisz po polsku bo chyba nikt cie nie kuma. jakie peesy????? i co zlego w tym ze kobieta chce normalnie zyc bez uwieszonej bylej na jej mężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to nie o eks chodzi tylko o gostka,ktory jest z autorką! zrozumiec tresci nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z klasą i z szacunkiem do siebie by takiej zemnty nie zrobiła. W ogóle by sie nie mscila tylko czekała aż karma wróci bo wraca. A tak to dla swojej zemsty zrobiłaś z siebie dziwkę. x Nie wściekaj się tak zdesperowana dzi/wko rozwodnika, bo oprócz tych rogów co nosisz na pustym łbie dojdą ci jeszcze zmarszczki i będziesz wyglądać jak rogaty potwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz co? Gorzej niż Tu to wyglądać nie można. Rozumiem, że dziwka jesteś ale nie każda kobieta jest. To że Ty i Twoja matka jesteście dziekani. W końcu Twoja mamusia nuczyla Cię zawodu. To uwierz normalni lubię - nie patologia taka jak Ty- nie wykonują takich zawodów. I związane się z ludźmi, którzy nie chodzą na prawo i na lewo jak Twój ojciec żul, który dawał swój odbyt do ruchania za szklankę wina wrazz Twoja matka czytaj- KURWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×