Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja on i była żona czy to normalne?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nie mierz wszystkich swoją miarą to że Tu masz rogi na pustym łbie i jesteś d***** to nie znaczy że każda. Jesteś żałosna, śmieszna i każdy na tym forum ma Cię za psychicznie chora. Poczytaj sobie co o Tobie ludzie sądzą, ponizasz się coraz bardziej. Idź się leczyć lub bierz leki. Desperatka sama jesteś bo nie umiesz swojego życia ułożyć i wszystkich na forum wyzywasz. Sama jesteś zdesperowana rozwódką,ktorej nikt nie chce. A kity wciskasz że w szczęśliwym malzenstwie- ta jasne... Nikt z takim zerem by nie wytrzymał . Jesteś dnem normalny i społeczny, takie jak Ty trzeba sterylizować i zamykac.. Odizolować od społeczeństwa by dalej patologi nie szerzyla. Nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować bo szkoda mojego czasu. A po drugie do Twojego poziomu nie będę się zniżac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co sie klocicie, wiem tylko, ze moj eks jak do mnie jedzie, to ja juz wskakuje w seksowna bielizne, czekam z winem i jedziemy do lozka. To sie nazywa "odwiedziny u dziecka". I myslcie co chcecie, ale to powszechne, z tego co slyszalam. Nie jestem zadna d****** nie mam romansu z zonatym, jak miala partnerka mojego eks zanim dostal rozwod. Wiec o co kaman? Wszystkie partnerki rozowdnikow - jestescie naiwne jak Ameryka ktora wybrala Trumpa :-) Dlatego ja nigdy nie zwiaze sie z rozwodnikiem, no chyba ze z wdowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wdowiec to inny mezczyzna?tez moze bzykac ciebie i inną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dziecko za ścianą a Ty się puszczasz z eksem? Czy może dziecko patrzy? Ha ha ha tak jesteś d***** dajesz doopy :D a Twój eks to wykorzystuje że taka łatwa jesteś i Cię ***** ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziecko wychodzi, ma swoje towarzystwo, dziecko nastoletnie. ty glupia krowo myslalas ze w kolysce lezy i jak mnie pieprzy to ja buja? :-D :-D :-D kolyske w sensie bueheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie że we trójkę się j***ecie boś patologia jesteś a w niej wszystko możliwe. Łatwa babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj sypiać z byłym mi to się nie dobrze robi. Nie po to go zostawiłam by teraz z nim sypiac. A Ciebie zostawił mąż sypiał z inną a teraz z Tobą. Zero szacunku do siebie jako do kobiety. Ja bym się bała że mógłby jakiegoś syfa przynieś. Bo jeśli sypią z Tobą i z nią to nie wiadomo z kim jeszcze. Idź się przebadaj bo jakiegoś syfu nie dostałas. Pewnie nawet się nie myje przed seksem z Tobą najpierw jej wkłada a pozniej Tobie do buzi daje hahahaha i Ty się jeszcze cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj sypiać z byłym mi to się nie dobrze robi. Nie po to go zostawiłam by teraz z nim sypiac. A Ciebie zostawił mąż sypiał z inną a teraz z Tobą. Zero szacunku do siebie jako do kobiety. Ja bym się bała że mógłby jakiegoś syfa przynieś. Bo jeśli sypią z Tobą i z nią to nie wiadomo z kim jeszcze. Idź się przebadaj bo jakiegoś syfu nie dostałas. Pewnie nawet się nie myje przed seksem z Tobą najpierw jej wkłada a pozniej Tobie do buzi daje hahahaha i Ty się jeszcze cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj sypiać z byłym mi to się nie dobrze robi. Nie po to go zostawiłam by teraz z nim sypiac. A Ciebie zostawił mąż sypiał z inną a teraz z Tobą. Zero szacunku do siebie jako do kobiety. Ja bym się bała że mógłby jakiegoś syfa przynieś. Bo jeśli sypią z Tobą i z nią to nie wiadomo z kim jeszcze. Idź się przebadaj bo jakiegoś syfu nie dostałas. Pewnie nawet się nie myje przed seksem z Tobą najpierw jej wkłada a pozniej Tobie do buzi daje hahahaha i Ty się jeszcze cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj sypiać z byłym mi to się nie dobrze robi. Nie po to go zostawiłam by teraz z nim sypiac. A Ciebie zostawił mąż sypiał z inną a teraz z Tobą. Zero szacunku do siebie jako do kobiety. Ja bym się bała że mógłby jakiegoś syfa przynieś. Bo jeśli sypią z Tobą i z nią to nie wiadomo z kim jeszcze. Idź się przebadaj bo jakiegoś syfu nie dostałas. Pewnie nawet się nie myje przed seksem z Tobą najpierw jej wkłada a pozniej Tobie do buzi daje hahahaha i Ty się jeszcze cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj sypiać z byłym mi to się nie dobrze robi. Nie po to go zostawiłam by teraz z nim sypiac. A Ciebie zostawił mąż sypiał z inną a teraz z Tobą. Zero szacunku do siebie jako do kobiety. Ja bym się bała że mógłby jakiegoś syfa przynieś. Bo jeśli sypią z Tobą i z nią to nie wiadomo z kim jeszcze. Idź się przebadaj bo jakiegoś syfu nie dostałas. Pewnie nawet się nie myje przed seksem z Tobą najpierw jej wkłada a pozniej Tobie do buzi daje hahahaha i Ty się jeszcze cieszysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka pisała słabe provo a wy dalej się nie wiadomo po co produkujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.28 -jestes glupia i naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak dziecko za ścianą a Ty się puszczasz z eksem? x Nie puszcza tylko się kocha z ojcem tego dziecka, a puszczasz to się ty d***** :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mierz wszystkich swoją miarą to że Tu masz rogi na pustym łbie i jesteś d***** to nie znaczy że każda. Jesteś żałosna, śmieszna i każdy na tym forum ma Cię za psychicznie chora. Poczytaj sobie co o Tobie ludzie sądzą, ponizasz się coraz bardziej. Idź się leczyć lub bierz leki. Desperatka sama jesteś bo nie umiesz swojego życia ułożyć i wszystkich na forum wyzywasz. Sama jesteś zdesperowana rozwódką,ktorej nikt nie chce. A kity wciskasz że w szczęśliwym malzenstwie- ta jasne... Nikt z takim zerem by nie wytrzymał . Jesteś dnem normalny i społeczny, takie jak Ty trzeba sterylizować i zamykac.. Odizolować od społeczeństwa by dalej patologi nie szerzyla. Nie mam zamiaru dalej z Tobą dyskutować bo szkoda mojego czasu. A po drugie do Twojego poziomu nie będę się zniżac x Co ty znów bredzisz zdesperowana qrewno rozwodnika alimenciarza? :D Ja w przeciwieństwie do ciebie jestem mężatką, a ty d***** j*******a co się puszcza z każdym jesteś zerem pomiatanym przez każdego i tylko to forum ci pozostało. To ciebie tu wszyscy znają bo siedzisz tu od lat całymi dniami i nocami psychiczna k***o kiełbaso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2016.11.13 co kiełba stara k***o znów masz atak bo ci żal dope ściska, że inna kobieta jest szczęśliwa, a tobie były kochaś psie gowno wywalił na łeb? :D to leć teraz schizofreniczna d***** na ogólny i załóż ciągiem ze 20 wulgarnych tematów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow jakie emocje tutaj, jaki jezyk. A ja powiem tylko ze dzisiaj eks do mnie przyjezdza. Sam sie wprasza, sam przywozi regal. To sie nazywa "skladanie mebli"... takze tak.... mrrrrrau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta schizofreniczna ku/rwa kiełbasa każdej żonie tu zazdrości i wyzywa, wmawia brednie, bo jej się wydaje, że to żona jej byłego kochasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'31,a ty po co podkrecasz tymi wywodami? latasz za tą kielbasą po roznych tematach i nie lepiej od niej się wyrażasz. Obie siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tak zachowuja sie frustratki, ktore dawno kolka nie mialy buehehehehehehe a ja dzisiaj mam randke... ups znaczy meble skrecamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13'09,czym ty sie chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty? czym mozesz sie pochwalic? ja sie nie chwale ja tylko chce uswiadomic naiwnym zdzirom, ze facet nigdy sie nie rozstanie ze swoja "eks'. juz dzwonil jakie wino ma kupic.... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'31,a ty po co podkrecasz tymi wywodami? latasz za tą kielbasą po roznych tematach i nie lepiej od niej się wyrażasz. Obie siebie warte. x ku/rwa zaczyna to i się jej obrywa. należy się dzi/wce forumowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta psychiczna... Tyle osób Ci radzili byś się leczyła a ty dalej bez leków. Znowu sama ze sobą praktycznie rozmawiasz i sobie sama na siebie ublizasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś bo jak tylko jest pijany to może na Ciebie patrzeć ha ha ha ha takie zdziry jak Ty to tylko alkoholicy ruchaja tacy jak Twój eks któremu nogi to,lladasz bos dziwkom jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi tej porzuconej wariatki trllicy nr 1 na tym forum. Pewnie ani to mądre ani ładne, całymi dniami na forum tylko by komuś naublizac. Nie wiem skąd tacy ludzie się biora... To jakaś zenada, lata za tą kiełbasa we wszystkich widzi kochanki. Raz pisze że jest szczęśliwa mężatka teraz sypią z eksem... Eh.. szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona ubliza wszystkim od kochanek na forum i wszystkie to kiełbasa to ja nazwijmy gowno... Więc gowno znowu zaczęło śmierdzieć i gowno rozkłada jogi swojemu eks, który musi się naj***c żeby na nie patrzeć. Najpierw wkłada w Ci/pe swojej żonie a buziej eks (czytać gownie) wkłada do mordy parszywej. Ha ha ha gowno jeszcze się tym chwali ha ha ha że jest gowniana dziw/ką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam frustratki? jak tam wasze polowki? nadal na 2 fronty? zgadnijcie z kim sie dzisiaj spotykam.. buehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj trollu z ostatniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiruriru, tiruriru... pamparampam tadam... :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×