Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zero inteligencji na tym portalu

Polecane posty

Gość gość

tylko idiotyzmy mozna tu znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczym tu gadać .Same kwoki siedzą, które nie mają pojęcia o życiu, polityce, sztuce .Jedno co je interesuje to bolec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były tematy ciekawe ale je rozwalono i ludzi też z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty tak chcesz porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor chciał zapewne rozmawiać o gejach. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczym tu gadać .Same kwoki siedzą, które nie mają pojęcia o życiu, polityce, sztuce .Jedno co je interesuje to bolecjezyk.gif x to dlaczego tu siedzisz? Ciągnie swój do swego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest tu kobieta zainteresowana rozmową mój mail lalo1000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś założyłam temat o książce ale zrównano mnie z ziemią...może dlatego,że nie było nic o teściowych,kochankach ani seksie...niestety zgadzam się z autorem/ką tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zero!!?? Jest przeciez rysio co studiuje ma parawo jazdy i pracuje.jest 22 co walczy o wygryw.jest koles co prowadzi badania na temat stolca.jest wartoscioway czciciel dziewic.jest swiety.i wile innych wartosciowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54. Siedzę zazwyczaj na życiu po 30 stce. Tu jedynie czasem zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiedyś założyłam temat o książce ale zrównano mnie z ziemią...może dlatego,że nie było nic o teściowych,kochankach ani seksie...niestety zgadzam się z autorem/ką tematu. x Na erotycznym założyłaś temat o książce? Przecież jest odpowiedni dział na takie tematy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to Kamasutra była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie podyskutuję o literaturze erotycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaophelia
12.33- a jaki kierunek w malarstwie,sztuce.Impresjonizm,kubizm czy surrealizm?A może taszyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale to Kamasutra była x Kamasutra to księga duchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamasutra to Księga mityczna o sztuce kochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o jakieś pseudofylozofyczne dziamdziaranie w stylu kuszyska. Brakuje kobiet mądrych życiowo, zorientowanych we współczesnym świecie.v Z ikrą, z poczuciem humoru , z kobiecym ciepłem . Pięknych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię na łyżeczki i na hiszpańskiego omleta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu nie chodzi o jakieś pseudofylozofyczne dziamdziaranie w stylu kuszyska. Brakuje kobiet mądrych życiowo, zorientowanych we współczesnym świecie.v Z ikrą, z poczuciem humoru , z kobiecym ciepłem . Pięknych. x Bo autor wypowiedzi posiada wszystkie wymienione cechy i jest bardzo przystojny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stary troll uzależniony od tego forum, który przypiertala się do każdego. Od czasu do czasu wywołuje Koke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie musi być nie tylko przystojny, ale i mądry życiowo oraz inteligencko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(13,43) Morda Koke Śnieżynka czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Koke, ani nawet facetem. Za to zatrułeś wirtualne życie wielu nicków stąd. Podejrzewam też, że masz małego stąd potrzeba moralizowania i hejtu po innych. Teraz obrabiasz Karuzlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ma nick czarny księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma kompleks Koke, ciągle wspomina Olkę, która ani piękna ani mądra. Co za p***b :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Karuzeli zawsze broniłem przed Petrovem, bardzo się mylisz. Nie hejtuję ani Karuzeli ani żadnego innego temate. Napiszę coś czasem kąśliwie i nie na panny z Karuzeli; przyjaciele moich przyjaciół są moimi przyjaciółmi. Hejt to nie moja sprawa . Robisz to bo chcesz to jej wmówić leszczu, chcesz zrobić ze mnie tego złego Pilnuj swojej doopy bo jesteś cały czas i kręcisz lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha co za oszołom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne zdziwienie
Czy ktoś się dziwi, że na forum wędkarskim się pisze o rybach, wędkach, zanętach? Czytam tutaj: "nie mają pojęcia o życiu, polityce, sztuce .Jedno co je interesuje to bolec" A O CZYM tutaj, na Ero, należy pisać jak nie o bolcu, szparce i tematach pokrewnych? Jednym z nieszczęść Ero są właśnie frustraci, którzy akurat tutaj (DLACZEGO TUTAJ?) znaleźli sobie scenę do popisywania się niewydarzoną grafomanią, błyskotliwością i erudycją. WIEM DLACZEGO! Istnieją fora stosowne dla takich popisów. Jeśli jednak Delikwentka (Delikwent) sami wiedzą o swoim miernym poziomie i prawdopodobnym wyśmianiu przez lepszych, szukają dla siebie bezpiecznej niszy bez konkurentów, lub z małym gronem chwalących się nawzajem nieszczęśników. Popatrzcie tylko na te wielo-tysięczno-listowe tematy, w których piszący o niczym podziwiają się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×