Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona po przejściach

Byłam prostytutką i muszę się wygadać

Polecane posty

Gość gość
"Najczęściej takie kobiety nie mają innego wyjścia,potrzebują szybkich pieniędzy,czasem na spłatę długów,czasem na choroby dziecka lub rodziców,czasem to samotne matki,które tylko w ten sposób są w stanie sobie i dziecku zapewnić normalne życie,a nie wegetację,bo pan tatuś kopnął w tyłek,bo on nie był gotowy do ojcostwa,a ty babo radź se sama" xxxzxxxxxxxxxxxx Co ty chrzanisz. Normalna, szanujaca sie kobieta nie pojdzie sie nigdy kvrwic. Jak mozna obciagac pale co dzien innemu oblechowi a potem dawac dziecku buzi na dobranoc ??? Byc kvrwa to cos obrzydliwego i nic tego nie zmieni, zadne okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, że nie reguła, ale większość to robi w tej cenie, a nawet i w cenie 100zł:O Rynek się popsuł strasznie, cieszę się, że odeszłam z branży. I ja też nie znosiłam tych spotkań w stylu GFE:D najlepszy był właśnie numerek albo laska i wypad. Kiedyś nawet podniosłam sobie stawkę na 400zł i spotkania miały być typowe jak z dziewczyną. Ale kurde nie dałam rady:O Bo wtedy się czas nie dość, że dłuży to trzeba nie zerkać na zegarek, przedłużyć czasem o te 10 minut, a dla mnie problemem była w ogóle cała godzina z klientem:O Po 3 tygodniach zeszłam z ceny i wróciłam do normalnych spotkań bez żadnych randkowych wydziwiań. Nie wiem gdzie autorka pracowała, ale w stolicy za 200zł oral bez gumy i klasyk to nawet nie jest średnia:O średnia za taki serwis to 150zł, a za 200 ma się anal, uległość, piss obustronny:O Tragedia, że d***** to robią w takiej cenie, bo pamiętać trzeba, że 80% z nich i tak ma z tego 100zł bo się dzieli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czasem to samotne matki,które tylko w ten sposób są w stanie sobie i dziecku zapewnić normalne życie,a nie wegetację" To nie jest normalne życie tylko chciwość, pogoń za życiem o wysokim standardzie materialnym, ale czy normalne jest życie z takim zajęciem na co dzień ? absolutnie nie. Nie operuj takim pojęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało jeszcze widziałaś osobo z 22:45 Ja poznałam dziewczyny, które miały dzieci i 2 zł w portfelu:O Nawet nie wiesz jaki to dramat, widziałam jak takie przychodziły z ogłoszenia, zabiedzone, zapłakane. Kiedyś nawet na burdel przyszła jedna z małym dzieckiem w wózku:O Nie miała w ogóle pieniędzy, zostawiła dziecko w kuchni i poszła i zarobiła 75zł, była przeszczęśliwa:O Są kobiety takie jak ja, które szukały łatwej kasy, ale są też biedne, bite, zaszczute kobiety, które mają nóż na gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:40 a dało się chociaż na nich patrzeć bez obrzydzenia ? czy to były takie oblechy stare, niemyte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co prawda post o 22:40 nie był mój, ale sie wypowiem, bo w końcu siedziałam w tym. Niemytego klienta się wygania przede wszystkim. Klient przychodzi do mieszkania bądź agencji i musi iść się wymyć, jak nie chce to się go wygania a jak się niedokładnie wymyje to też się wyprasza bądź niektóre dziewczyny chodzą wtedy z takim pod prysznic. Ja nigdyn tego nie robiłam. Jak przyszedł i udawał, że się kąpie czyli odkręcał wodę, a się nie mył ( a to się wie, bo musi pachnieć żelem pod prysznic jaki się ma w łazience) to odmawiałam zostania z nim i albo proponowałam koleżankę albo oddawałam część kasy. Oblechy? No tak zdarzali się mało atrakcyjni ale to już pojęcie względne, byli i młodzi, a brzydcy, a starsi przystojny. Reguły nie ma. Podczas mojej kariery odmówiłam pięciu mężczyzną nie ze względu na brak higienę, a dlatego, że nie mogłam po prostu się przemóc ze wzgledu na ich wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mało jeszcze widziałaś osobo z 22:45 Ja poznałam dziewczyny, które miały dzieci i 2 zł w portfelupechowiec.gif" Malo widzialam ?? A co Ty myslisz ze zycie to cud miód ? Tez bylam bez grosza przy duszy z dzieckiem, i jak pisalam wczesniej poszlam sprzatac biurowce (w jeden dzien znalazlam ta prace) do tego oglosilam sie w necie i sprzatalam domy i mieszkania i jakos dalam rade, choc mozliwe ze tyle co k****a nie zarobilam ale nigdy nie przyszlo mi do glowy by sie prostytuowac. :o i nikt mi nie powie ze nie ma innego wyjscia. Ale d******y jest latwiej. I niewazne, ze klient myty czy niemyty. Obciagasz gale obcym kolesiom za kase a potem calujesz dziecko. Cos obrzydliwego, chocby mial kvtasa pachnacego fiolkami. A do tego zycie w klamstwie, bo zapewne mezowi czy partnerowi sie nie przyznasz, bo zaden by nie chcial byc z k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłaś sprzątać biurowce..a z kim dziecko zostawiłaś? Z czego żyłaś,gdzie mieszkałaś? Nie, nie jesteś lepsza,bo sprzątałaś,a inne poszły do burdelu. To przede wszystkim ich sprawa i ich decyzja,tobie nic do tego. Są kobiety,które naprawdę nie mają wyjścia; nie mają żywcem z kim dziecka zostawić,nie stać ich na opiekunkę, tułają się z tym dzieckiem i nie wiedzą co począć. Najczęściej podjęcie takiej decyzji jest aktem ogromnej desperacji,a nie pójściem na łatwiznę.. to jest wewnętrzny dramat każdej matki,bo godność nie zapewni pożywienia czy mieszkania małemu dziecku. I rzeczywiście,zgadzam się z wypowiedzią jednej z dziewczyn: mało w życiu widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.23 Głupio i smętnie pierdzelisz. W tak debilny sposób można wytłumaczyć wszystkich bandziorów- złodziei, oszustów, a nawet morderców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szczerze? Ja bym chyba wolała zarobić du/pą 200 zł niż komuś je ukraść. To, że ty znalazłaś ( bo to chyba ty) pracę w jeden dzień, nie oznacza, że w innym rejonie Polski jest tak łatwo. Ja nie oceniam, bo nie wiem co mnie jeszcze w życiu czeka, nie wiem co czeka moje córki. Mogę jedynie współczuć i "modlić się", abym nigdy w życiu nie miała takiego dylematu jak autorka. I jest jedna prawda. Prostytutka to zawód, a dzi/wką to trzeba się urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,morderca krzywdzi ludzi, prostytutka co najwyżej krzywdzi siebie. Coś się tak tych kobiet uczepiła,zrobiły ci coś?? To nie jest smętne pieprzenie,tylko prawda. Dla ciebie zawsze wszystko jest czarne lub białe? To współczuję ograniczonego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, d***** nie krzywdzi nikogo. Upodlenie się i "wyręczanie" zapracowanych żon, to zawód???! Pewnie oklepane bajdurzenie-gdyby nie d****** to co by ci faceci zrobili? Dobrodziejki..., to prózniaki bez godności i honoru. Dające upodlic się najparszywszym prymitywom, nie ważne z jakim wykształceniem i stanowiskiem, byle liczyć kasę. Z głupim idzie się dogadać, ale z osobam dla ktorych podłość jest metodą na życie nie ma szans! Tacy i takie zawsze idą w zaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech dziewczyny... w Rosji taka jak wy bierze po 300 dolaró za spotkanie a wy tu gadacie o jakiejś dobrej kasie? Powiem ze to po prostu wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poszłaś sprzątać biurowce..a z kim dziecko zostawiłaś? Z czego żyłaś,gdzie mieszkałaś? " xxxxcccccxxxc Przepraszam bardzo a k****a z kim zostawia dziecko ? Pieprzy sie przy nim ? I nie porownuj mnie do k****y bo sobie tego nie zycze. Nie dawalam doopy za kase, tylko podjelam ciezka prace, i przynajmniej bede mogla spojrzec w oczy dziecku i mezowi, a przede wszystkim sobie. I niczego sie w zyciu nie wstydze. A gdzie mieszkalam ? Wynajmowalam pokoj, a dziecko chodzilo do panstwowego zlobka i potem przedszkola. Pozadluzalam sie u znajomych, rodziny ale wszystko oddalam co do grosza. Lapalam sie dorywczych prac przez kilka lat. I nikt mi nie powie, ze jedyne wyjście z trudnosci zyciowych i finansowych to prostytucja. Wolalabym isc do domu samotnej matki, niz sie k****ic. Juz dawno wyszlam na prosta i moge byc z siebie dumna. Nigdy bym nie poszla sie k****ic, chocby nie wiem co. To totalne upodlenie samej siebie i zdania nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie "nie da sie" znalezc pracy w jeden dzien, oczywiscie bo latwiej sie sprzedawac jak rzecz. a Ty gdzie sie k****ilas, na wsi zabitej dechami ze innej pracy nie bylo ? Zapewne. Nie moglabym dziecka dotknac tymi rekami, nie mowiac o daniu buziaka, cos totalnie obrzydliwego. Upadek moralnosci, skoro kobiety bronia bycia d****** szmatlawcem za kase....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dające upodlic się najparszywszym prymitywom, nie ważne z jakim wykształceniem i stanowiskiem," To sa dopiero priorytety szanujacej sie kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Upadek moralnosci, skoro kobiety bronia bycia d****** szmatlawcem za kase" Z zastrzerzeniami polecam isc do Jezusa, on taka moralnosc wprowadzal. Co za prymityw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna A
14:28 mądry wpis...podpisuję sie rękami i nogami. Na mnie rodzina się wypięła..nawet rodzice i były takie dni ,że nie miałam co jeść...przez chwilę byłam bezdomna i co robiłam? usłszałam ,że jestem ładna i powinnam zrobić z tego użytek by ''lekko żyć''a nie Rozdawać ulotki, myć gary czy kible...jakoś przeżyłam chociaż miałam ochotę się zabić...jednak każdy jest kowalem swojego losu i ja nie oceniam nikogo. Każdy ma swoje niebo i piekło i sam się z tego rozliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mezowie tych biednych, zapracowanych zon to swieci sa , prostytutki zmuszaja ich do seksu i placenia. Smieszna jestes. Faceci sami szukaja chetnych, jest popyt to jest i podaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzieki ale nie wierze w jezusa. Jednak mam swoja godnosc i honor, w przeciwienstwie do zwyklej k*****. Te co ciągną lache oblechom za "wielka kase" to ciebie za to nie prymityw. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sie tlumaczyc bylas prostytutka to bylas i tak lepszy biznes zrobilas,od taniej d******,ktora d**e rozdaje za darmo i jeszcze za to doplaca ,80% spoleczenstwa jest prostytutami,tylko jedne biora za to kase a drugie sie p*****la za darmo,a trzecie doplacaja za to zeby ich ktos w********il to ty jestes z tej wyzszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan sie tlumaczyc bylas prostytutka to bylas i tak lepszy biznes zrobilas,od taniej d******,ktora d**e rozdaje za darmo i jeszcze za to doplaca ,80% spoleczenstwa jest prostytutami,tylko jedne biora za to kase a drugie sie p*****la za darmo,a trzecie doplacaja za to zeby ich ktos w********il to ty jestes z tej wyzszej polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dojrzałą kobietą, mamnormalny dom, rodzinę itd. I tak powiem do tych moralnych: gowno Was to obchodzi, frustracje mozecie sobie wylewać we wlasnym domu. Mialybyscie tyle odwagi i samozaparcia co te kobiety? Potraficie tylko mielic jezorem i krytykowac. One są zle. No i ochroniarze bo przeciez chodza ze spluwa i z ulicy biednych nieszczesnikow ściągają do krainy rozkoszy. Autorka chciala się wygadac no ale przeciez zawsze znajdą sie jacyś bez skazy co nie potrafią niczego nie skrytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.38 -broiło sie mocno że taki najazd na te "moralne" : :P ? Pewnie tak ... A co do meritum .Mam znajome policjantki -suchej nitki nie zostawiaja na owych "divach" z ogłoszeń . Z ich opini może 15% kobiet (Polek o nie chodzi ,te ze wschodu co tak psują ostatnio biznes :P to trochę inaczej... ) tam rzeczywiście trafia z desperacji /nieudanego życia . A większość TO LUBI bo jakby nie lubiły to by nie pracowały dopą :P spora część po prostu jest coorwą z charaterku .Od małego seks z kim popadnie bez problemów , to co za problem iść do burdelu -dobry łatwy zarobek zgodny z upodobaniami i wrodzonym talentem :P .Te niebieskie były proszone przez babcie /kuzynki o wyciąganie z burdeli 18-19 dziewczyn z ich rodzin jako 'ostatnia instancja". I ...niesporo im było tłumaczyć tym kobietom że "gorąca Olivia' czy "namiętna Jessica" ma beke z tych co chodzą do szkoły, seks w kiblu to dla niej normalka więc czysty burdel to dla niej warunki de luxe :D i to że ma hajs (którym dzieli sie z kolegą-opiekunem który wozi ją BMW :P wspólnie dorbionym :D) wystarcza za wszystko ...Te panny były tak zdemoralizowane że innego życia po prostu nie czaiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzicie takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powdziwiam.Wspolczuje tym, ktore robia to z jakiegos przymusu.Ale sama praca ? Jesli daje satysfakcje i kase ? Czlowiek pracuje glownie dla kasy.Jedna woli rekoma szorowac kible druga na nogach roznosic ulotki a trzecia uzyje cipki , zeby zarbic. Czym sie roni ta czesc ciala od innej ? Chcialabym miec odwage...rzuculabym prace 8 h w p**du.zapraszalabym po jednym goscoi na wieczor i gitara :P Albo znalazla sobie sponsora( gdybym byla waolna). Zyje sie raz. Grzeczne dziewcznki i ich moralnosc... niegrzeczne robia co chce i maja sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziffki tak robia , byle sie sprzedac . Ja pracuje sama dla siebie . Mniej zarabiam od agencyjnych dziffek , nie stac mnie na super reklame , ale przynajmniej nie musze roochac sie z kazdym poyebem , który zadzwoni . Sama decyduje o sobie . Extrasy sa smieszne , 50 zl za anal :D wiec ja nie robie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 To klienci sa podli, ja ich ostro gonie. Nawet nie wiecie jakich s*******i macie w domu, hahah byle portki w domu byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:26 Nie sadze , zeby policja szla do laski , ktora pracuje z wlasnej woli bo babcia zadzwonila , ze jest prostytutka :P Po 1. skad by wiedziala ? :D Tak jedziecie tu po dziffkach, ale chcialabym zobaczyc wasze miny gdyby sie okazalo , ze wasza matka, siostra , dziewczyna, zona pracuje doopa :D tylko idiotki sie tym chwala. Btw mialam kilka razy sex po imprezie , jak sie obudzilam to pomyslalam "ja p*****le z kim ja spalam", a te dziewczyny przynajmniej cos z tego maja. Nie pracowalabym tak, bo wiem, ze faceci to s*******ni i nie mam do nich szacunku, wiec nie potrafilabym sie usmiechac do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytucja fiołkami nie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×