Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona mnie zdradza, jestem lekarzem

Polecane posty

Gość gość

Dziś wracam z dyżuru, pod domem stoi obcy samochód. Wchodzę do domu, a tam moja żona uprawia seks z jakimś facetem mającym około 30 lat, może więcej. Szybko ich wywaliłem z domu, nie dałem sobie nic tłumaczyć. Zamknąłem drzwi i jej już nie wpuściłem. Chciała wejść i się tłumaczyć, ale dla mnie nie ma co tłumaczyć. Po 15 minutach sobie gdzieś poszła, a ten facet odjechał. Co ja mam robić dalej? Jak mam z tym żyć? Mam 38 lat, żona 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakieś rady! Dziś rozsypało mi się życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xinsadex
Życie to nie jest bajka! Może nie była usatysfakcjonowana w związku? Poświęcał jej Pan swoją uwagę czy koncentrował głównie na pracy? miłość ciągle trzeba pielęgnować, inaczej zniknie. Na Pana miejscu wysłuchałabym jej tlumaczenia, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkaj się. Pogadaj. Ale niech pierwsze emocje opadną - to najtrudniejsze pewnie. Zdradzila bo czegoś jej brakowało w Waszym związku - dowiedz się czego, żebys w przyszłości tego błedu nie popełnił (z nią lub z inną). My facec***ewnych rzeczy nie widzimy. Kiedyś spotkałem się kilka razy z zaręczoną laską (było ostro) - jak sama powiedziała kocha go ale on nie chce jej ostro pieprz...c - traktuje jak księżniczkę a ona czasem chce ostro i go nie umie namówić i postanowiła mnie wyrwać na bzykanie..... Potem zakończylem znajomość i nie wiem co bylo z nimi. Lepiej pogadaj. Bedziesz wiedzial gdzie tkwil błąd - coś też musialeś przeoczyć. Z jednej strony to tylko sex a z drugiej jak tu zaufac? Cieżki temat - współczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ten psychol, juz trzeci dzień atakuje forume swoimi prowokacjami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokatorze a co ma fakt bycia lekarzem do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zona pogadaj a nie na kafe sie udzielasz, naprawde jestes lekarzem? sam powinienes sie uleczyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - jak juz pogadasz to na końcu zerżn...j ją na maksa!! Jak szmate! Bez uczuć! Hard Fu...k! Niech pamięta do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mnie to wszystko boli, bo byliśmy dla siebie pierwsi. Ja byłem prawiczkiem, ona dziewicą. Z pierwszym razem czekaliśmy długo. Dlatego to mnie tak bardzo boli. Ja jej nigdy nie zdradziłem, choć nie raz podrywały mnie pielęgniarki i pacjentki, ale zawsze kochałem żonę i chciałem być jej wierny. Nie mógłbym sobie spojrzeć w oczy, gdybym ją zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i prowokacja ale jest faktem najwięcej zdradzają żony ginekologów bo oni je również w większości też zdradzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki z forum szukające dziewicy na żonę, właśnie macie przykład jak będzie wyglądało wasze małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mąż prawiczek miał jako dziewice. A mąż jest przy każdym badaniu cipki bo można natrafić na takiego. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu tej poyeb od ginekologa,, ty choory c****ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz Ty coś zalicz i będziecie kwita. Dlatego właśnie uważam, że przed nałżeństwem trzeba mieć jakieś inne doświadczenia seksualne niż tylko ten jedyny. Życie - natury nie oszukasz. Każdy ma ciągoty ale nie każdy sobie z tym radzi - musisz z tym jakoś żyć. Nie Ty pierwszy i nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo onanuisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.34 dlaczego p***b, bo żona nie chce być molestowana przez ginekologa. Może ty jesteś jednym z tych z bocznych ginekologów i nie chcesz by przeszkadzał ci mąż pacjentki. Podaj dlaczego ci się nie podaba a nie masz atutów i a krytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podaj dlaczego ci się nie podaba a nie masz atutów i a krytykujesz" Człowiek! Nie o to chodzi, że ty nie masz racji, ale o to, że ty tą rację masz na tym forum chyba tysięczny raz! Napisałeś swój pogląd ze sto razy i starczy, potem dosyć już. Zamknij wreszcie spamującą mordę! x Drugi nawiedzony na wszystko wrzeszczy: - prowokacja! Co u diabła? Czy nie zdarzają się NAPRAWDĘ zdrady żon pod nieobecność mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner powinien ZAWSZE być przy badaniu ginekologicznym cipki bo intymność to partner i partnerka a nie ginekolog! Wiem że debil krytykuje tę obecność ale podaj atut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×