Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika Łagód

lakier do paznokci

Polecane posty

Gość Monika Łagód

piękny lakier do paznokci http://www.cozacena.pl Dla kobiet, które chcą mieć modne kolory na paznokciach. Łatwa i szybka aplikacja. Mała pojemność zapobiega wysychaniu lakieru. Dla kobiet, które chcą mieć modne kolory na paznokciach. Łatwa i szybka aplikacja. Mała pojemność zapobiega wysychaniu lakieru,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam polecam lakiery Artdeco, od wielu lat używam jeszcze nigdy się nie zawiodłam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietny jest lakier z golden rose, holographic nail color. Piekne efekty, ja mam juz 3 kolory i zapowiada sie na wiecej. Lakier trwaly i dobrze kryjacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikk
U mnie od jakiegoś czasu tylko lakiery hybrydowe i to głównie z Makear wybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnkakak
Glow in Dark - te lakiery moga być super na letnie długie noce i wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaa12
ja zaczęłam stosować lakiery od mylaq mają fajną paletę kolorów zerknijcie, jestem mega zadowolona a cena jest super a fejsa maja też fajnego, bardzo podoba mi się stylistyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacznie lepsze są lakiery z http://em-nail.pl bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Kupuje je już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weerrkaa
u mnie zdecydowanie Makear i teraz do końca roku mają fajną promocję i warto skorzystać http://makear.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
em nail ma spoko bazę budującą, ale jesli chodzi o lakiery to niestety musi ustapic podium makear, bez porownania są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
em nail ma spoko bazę budującą, ale jesli chodzi o lakiery to niestety musi ustapic podium makear, bez porownania są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatrZJ28
Moim zdaniem świetną sprawą jeśli chodzi o lakiery są te od Indygo. Bardzo duży wybór kolorków i można trochę pokombinować, zresztą spójrzcie - https://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-do-paznokci.html . Dodatkowo bardzo są bardzo dobrej jakości więc utrzymują się dość długo. Bardzo ładnie wyglądają. Jeszcze się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie najlepsze lakiery jak i bazę budującą ma Makear i potem długo, długo nic... Po pierwsze świetna jakosć produktów, hybryda utrzymuje się spokojnie 4 tygodnie, nie uczulają , a dzięki specjalnie wyprofilowanym pędzelkom aplikacja jest naprawdę prosta i przyjemna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez lubię makear, dla mnie są idealnie gęste, przez co nie zalewam skórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Makear to już jest lepsza jakość lakierów, zdecydowanie.Teraz znów mają w ofercie fajne limitowane kolory lakierów, aż żal nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam70
Noszę wyłącznie hybrydy odkąd zdecydowałam się kupić zestaw do takiego manicure. Wiekszość lakierów mam z eveline, mają ładne kolory, są dostępne w drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoollla877
Od jakiegoś czasu robię sobie mani hybrydowy i kupię lakiery Makear, mają duży wybór kolorów, są idealnej gęstości i super trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabka_855
Zdecydowanie Makear polecam. Super lakiery, trwałe, nasycone kolory i duzy ich wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reginowa234
ja najczęściej robię manicure hybrydowy, mam zestaw w domu. Jeżeli chodzi o lakiery, to zazwyczaj kupuję te z eveline, są ogólnodostępne, niedrogie. Pamiętajcie dziewczyny, żeby między jednym a drugim manicure hybrydowym zrobić przynajmniej tydzień przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniellka88
Też robie mani hybrydowy i zazwyczaj wybieram lakiery z Makear - fajne kolory, duzy wybór, cena ok, świetnie się rozprowadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście jakie ceny są na wyprzedażach na https://konadnail.pl/? Lakiery tańsze, zestawy na maxa przecenione, komplet 10 ozdób do paznokci za dwie dychy... Brokaty co prawda jeszcze mam, ale szkoda nie kupić. Z zestawów wybrałam sobie taki z lakierami i dwoma płytkami do wzorków. Lato idzie więc można poszaleć z kolorami i wzorkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi przerwami między hybrydami to bez przesady... od kilku lat robię w zasadzie bez przerw, po lakierach Neonail pazurki tylko mi się wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hybrydami sprawa wygląda tak, że jeśli robi się je z głową, to przerw zazwyczaj robić nie trzeba. Grunt to cały zabieg zrobić poprawnie. Bo przy takich lakierach jak Neonail wystarczy wszystko robić zgodnie ze sztuką, żeby pazurkom krzywdy nie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus teraz na Neonail znowu jest niezłe promo :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×