Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY!!!

Polecane posty

Gość gość

Znacie coś skutecznego? Cena nie gra roli. Od 2 lat włosy mi wypadają OKROPNIE i wyglądam już jak oskubana gęś. Badania mam idealne, tarczyca ok, zero niedoborów, hormony w normie. Próbowałam już miliona tabletek, jantar, szampony, kozieradka, oleje, ampułki. Zero poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie problemy z wypadaniem zaczęły się w zeszłym roku, stosowałam ampułki radical, wcierkę jantar, ampułki seboradin niger, piłam pokrzywę, brałam vitapil, skrzypowite, radical, silice i nic nie pomagało, albo pomagało na chwilę i znowu to samo, od września zaczęłam stosować lotion seboradin men i widzę zdecydowaną róźnicę, poza tym odstawiałam farbowanie, staram się mnie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś stosowałam seboderm emulsje i latami nie mialam problemów z włosami ale że jest to produkt włoski i Włosi tak podnieśli cene że polskiej firmie nie oplacalo się jej sprowadzać i ten produkt jest nie dostepny, tak więc dzwoniłam do firmy i zdobyłam nazwe tej elulsji po włosku z zamówieniem były problemy ale jakos się udało dostane ją w poniedziałek sam transport do Polski kosztuje 20 euro emulsja ktora kiedys kosztowała ok 32zł teraz kosztuje 10 euro nie moge się doczekać do poniedziałku, nastepnym razem zamowię wiecej gdyż transport bez względu ile zamowi się szt. kosztuje 20 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób taki mazaż złap włosy przy skorze głowy i pociągaj tak jak bys chciała je wyrwac oczywiscie nie bardzo mocno i rób tak przez kilka minut codziennie ten masaz wpływa na ukrwienie skóry glowy i bardzo dobrze wplywa na cebulki włosów mnie pomogło i zawsze tak robie jak zaczynaja mi wypadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franklina
O takim masażu to ja nawet nie słyszałam :) Bałabym się tak robić bo moje włosy są słabiutkie. Tzn. już jest o wiele lepiej bo akurat kończę kurację kapsułkami z Vichy. Są mocniejsze i nie wypadają tak jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa1
jak to duży problem to warto sięgnąć po plastry przeciw wypadaniu włosów dermastic. nakleja się je na noc, żbey mogły uwolnić substancje odżywcze wzmacniające cebulki włosów. sprytne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy was poyebało, szarpanie, pociaganie i plastry mogą jej tylko pomóc szybko wyłysieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście że JA mam bujne, gęste, bez przerzedzeń i ciągle rośnie mi pełno nowych, widzę je przy skórze głowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy wypadają dziewczynom i kobietom, które miały kontakt z zakonnicami. Zakonnice nam to wymadlają, żebyśmy nie mogły wyjść za mąż i nie miały tego, czego one się wyrzekły. Kobiety, zwłaszcza samotne, unikajcie zakonnic jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam tanio Alpicort E. NOWY, nieotwierany. Zużyłam jedno opakowanie, kuracja wcześniej dobiegła końca, a byłam zaopatrzona w dwa opakowania. Jedno całe zostało. Zapłaciłam za niego w aptece 70zł, sprzedam za 40zł. Proszę pisać pod adres Lotos-79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×