Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

migotkama

Poradnia rodzinna

Polecane posty

Hej dziewczyny mam do was pytanie. Czy któraś z Was korzystała z Zeszytu Ćwiczeń- Rozpoznawanie Płodności Anna Maciołek? Czy też musiałyście same dochodzić do tego jak zaznaczać i wg? Bo szczerze mówiać mam zrobić sama cały ten zeszyt a jestem w punkcie z którego nie umie wybrnąć :) jeżeli któraś by mogła pomóc będe bardzo wdzięczna! Ps. Jak wyglądały Wasze spotkania w poradni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, my stosujemy naturalne metody, jesteśmy po ślubie 3 miesiące i jak na razie się sprawdza, mieliśmy cudowną panią w poradni która wszystko dokładnie wytłumaczyła, ja przed ślubem obserwowałam sie tak dokładnie 7 miesięcy dlatego to dla mnie teraz takie proste. Najważniejsza jest rozmowa z tą panią i zadawanie pytań jeśli czegoś nie wiecie jeśli ona zobaczy ze Wam zależy a nie robicie tego tylko dlatego ze taki wymóg to wszystko wytłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my właśnie zadajemy pytania bo w sumie nie chce tego robić tylko żeby było tylko jest to dla mnie ważne ale ewidentnie naszej Pani nie zależy na tłumaczeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieńcie tą panią, bo z tego co piszesz intencje masz dobre a nauczyciela nie bardzo, na prawdę się da. Zacznij od mierzenia temp tak aby było 2 miejsca po przecinku, nanies na kartę wyniki do tego pisz jeszcze swoje odczucia a potem jej pokaż wykres i powiedz aby pomogła Ci wyznaczyć 6 temp niskich, 3 wysokie wskazała okresy płodności i owulacje wg Twojego wykresu, szczerze polecam tą metodę bo nawet kiedy chcemy odłożyć planowanie dziecka to da się wytrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×