Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milennna9

Tania wysyłka paczki kurierem

Polecane posty

Gość Milennna9

Potrzebuję wysłać około 5-6 paczek kurierem. Zależy mi na tym żeby paczka doszła szybko i nie za miliony monet :P Nigdy nie wysyłałam nic kurierem więc będę wdzięczna za wskazówki gdzie szukać i gdzie mnie nie oszukają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stypi_89
szukaj wśród tanich kurierów i do tego takich gdzie nie trzeba podpisywać żadnej umowy, skoro to tylko jednorazowa akcja wysyłkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennna9
Hm..a to z niektórymi kurierami trzeba podpisywać jakieś umowy? :P Nawet o tym nie pomyślałam w sumie. A jakieś przykłady takich tanich kurierów bez umowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stypi_89
pisząc tani kurier, miałem na myśli takie portale jak np http://www.wysylajtaniej.pl/ zajrzyj do cennika to zobaczysz, że mają dobre ceny a umowa żadna nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennna9
Oki, dzięki, sprawdziłam cennik i faktycznie ceny ok :) Ale w takim razie czemu stawki u kurierów aż tak się różnią? :P W wysyłaj taniej paczka do 5 kg 11,99. Sprawdziłam inną firmę kurierską (dużą i popularną) i tam cena 18,99 za taką samą paczkę. O co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizoginka
załóż sobie konto na sendego i będziesz miała jeszcze taniej, a doręczy Ci to inpost albo dhl jak wybierzesz, więc jakościowo usługa pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie Give Your Box. Tam się ogłaszają osoby, które jadą gdzieś samochodem i chętnie przewiozą coś przy okazji, że im taniej paliwo wyszło. Wpisujesz skąd i dokąd, znajdujesz kierowcę, dzwonisz, dogadujecie się i już. Dużo taniej niż kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluemonday
Milennna, to dlatego, że wysyłaj taniej jest brokerem. To oznacza, że pośredniczą w wysyłaniu paczek i współpracują z dużymi firmami kurierskimi jak ups czy kex. Dzięki temu, że za ich pośrednictwem idzie dużo paczek dziennie, mają niższe stawki z których Ty możesz korzystać. Ty nic nie ryzykujesz, a mniej płacisz. Ot cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy na co dzień z usług firmy kurierskiej Riders, http://riders.com.pl - firma jest rzetelna, terminowa, a kurierzy są solidni, nie zdarzyło się nam nigdy, aby przesyłka trafiła w niepowołane ręce lub pod zły adres, zawsze na czas, panowie mili i kulturalni. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primadonna8989
No właśnie brokerzy to dobra rzecz, do niedawna o tym nie słyszałam nawet, teraz co raz więcej o nich słychać. Porównuję oferty i między sobą są dość zbliżone, choć zdarzają się i perełki. Ciekawe jak z jakością usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muza nerona
to zalezy gdzie ale w wiekszosci to tylko stronka ktora zawsze dziala ok (chyba ze jakas zawiecha w platnosciach) a to od kuriera jakiego wybierzesz juz zalezy jakosc. ja np z inpostem nigdy nie mialam problemow. no i te paczkomaty czesto ratuja bo na kuriera trzeba warowac i czekac az sie pojawi a wiadomo wtedy miliard powodow wypada zeby wyjsc z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isaidno
to co, skoro to wszystko takie samo to jak dokonać wyboru? chybił trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monokini
Nie no może i teoretycznie to samo ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej między sobą. Ja przy korzystaniu z jednego ciągle miałam problemy z tym, żeby płatność była ogarnięta i przez to nie mogłam tego kuriera badziewnego ściągnąć do siebie po paczki. Najpierw musicie się zorientować jak to wygląda w praktyce - bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żry
ja też miałam brokera sendego i nigdy żadnych problemów o których piszecie że gdzieniegdzie się pojawiają to u nich nie było. rzetelna firma i właściwie ani razu dopóki paczki wysyłałam to nie zdarzyło się nic co by mnie w jakikolwiek sposób zaniepokoiło. a cennik rzeczywiście konkurencyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły korzystam z wyszukiwarki http://www.znajdzkuriera.pl/. Przede wszystkim wszystkie najważniejsze informacje są zgromadzone w jednym miejscu a pojawiające się wyniki zawsze idealnie odpowiadają moim oczekiwaniom przez co mogę wybrać najbardziej optymalną ofertę. Miejsce sprawdzone, sama korzystam bardzo często i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×