Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy rozwód?

Polecane posty

Gość gość

Czy istnieje coś takiego jak-odpowiedni moment na rozwód? Planuje od kilku miesięcy odejść od męża to nie jest mężczyzna mojego życia,pomyliłam się... Mamy córeczkę i ona jest moim motorem do działania. Mąż dobrze zarabia, stać nas na wszystko dzięki niemu, mamy świetne auta to też dzięki niemu... A ja? A ja jestem tylko głupią kobietą, która ma zajmować się dzieckiem,posprzątać,ugotować i nie narzekać bo mam wszystko! Córka poszła do żłobka a ja szukam pracy potrzebuje tylko tyle żeby utrzymać siebie i dziecko. Ile jeszcze wytrzymam, kawał drogi za mną ale tak bardzo chciałabym już złożyć pozew... Nie jeszcze nie mogę musze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taka decyzja? bedac z innym i tak bedziesz musiała się zajmowac dzieckiem, a pasje mozesz znalezc z obecnym jak i innym partnerem. Zatem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Ci się w d***e przewraca od tego dobrobytu!! albo to prowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką jedną która wiele lat czekała na odpowiedni moment. I wyczekała: dziecko odchowane, skończyła studia. otworzyła działalność... Świat stanął otworem - ona też ;) No i rozwód - nie minęły dwa lata jak wszystko piepeszło. Zapomniała bidulka że sama szyja nie wystarczy - potrzebna jeszcze głowa (w postaci męża). Dziś minęło kilkanaście lat - a ona chodzi po bazarku i zbiera liście od kapusty na obiad;( Jak widać z tymi momentami bywa różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×