Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były mąż nie wytrzymał i zniszczyl życie mojej 9 letniej córce

Polecane posty

Gość gość

Jak byłam z nim w małżeństwie to zaszłam z innym mężczyzną w ciąże. Nie przyznałam się więc to mój mąż został uznany za ojca. Nietstey po 6 latach wyszło to na jaw, mąż się z nami rozwiódł, ale płacił alimenty na córkę. Bo to była jego córka. Niestety jego nowa miłość chce aby już nie płacił i były maż uznał że porozmawia z córką że nie jest jej tatą. Myślałam że go zabije za to co jej zrobił. Córka jest teraz zupełnie zniszczona wewnętrznie. Nie rozumiem dlaczego pałał taką nienawiścia do dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale mi cie nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie prowo. Ty wszystko zniszczyłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym tak zrobil. Twoja corka to sperma innego faceta. Dlaczego byly maz ma kochac i placic za penisa innego faceta????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że to był jej ojciec. Przez 9 lat znajmował się nia, chodził z nia na Dni ojca do przedszkoal i szkoły itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za chuj z goscia, serio. Rozumiem ze mogl miec zal do ciebie, rozstaliscie sie zreszta, ale jakim trzeba byc gnojem zeby dziecku tak ryc banie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ja wychowywał ale ojcem nie był. Idź po alimenty do prawdziwego tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo -10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zmyślasz! przez 9 lat chował? A pisałaś że przez 6 lat potem się rozwiódł hahaha ale prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napiszę ci tak - ten facet to skonczone dno i kretyn! w CYWILIZOWANYM KRAJU MOGŁABYŚ ISC DO SĄDU ZA TO ŻE TAK POTRAKTOWAŁ DZIECKO! Jak można niszczyć nic nie mogą istotkę :( Współczuję córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jego dziecko , proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wina autorki a nie bylego meza.gdyby nie zdradzila nie byloby tematu. To autorka zniszczyla zycie facetowi i dziecku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorko powinnas facetowi oddac wszystkie pieniadze jakie wydal na twoja corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim prawem były maż postanowił zgnoić dziecko któe przez wiele lat uważało go za tatusia?! Jak tak można, w głowie to się nie mieści, to jest taka potworna podłość że aż się trzęse cała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowa dziecko moze uzywac matka i ojciec.byly maz nie jest ojcem,zostal oszukany i zdradzoony. To nie jest jego dziecko,to jest obca osoba ktora byla pasozytem w jego potrfelu. Moze je kochac ale nie musi. Moze czuc obrzydzenie i zwymiotowac na jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty autorko zniszczyłaś dziecko, wszystko jest konsekwencją Twoich kłamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamusia jak widać święta na ołtarze się wynosi -przecież ona dała mu dar ojcostwa!!! Oj trollu ileż razy można wałkować jeden a ten sam temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sie chyba z głupimi na łeb pozamienialiście! Facet miał na pieńku z byłą zona a nie z dzieckiem wiec dlaceto to je postanowił zniszczyć!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna kochac cos co powstalo z cudzego penisa !?? To tak jakby sie kochalo penisa! Jakby sie bylo gejem . Autorka zniszczyla innym zycie i jeszcze ma pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochał przez 9 lat i nagle nowa d**eczka mowi nie kochaj i już nie kocha....ojciec świnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zniszczyla zycie facetowi. Facet zniszczyl z kolei zycie dziecku, jakby za malo mu bylo ze i tak bzyka inna i juz dawno jest po rozwodzie. Jak go tak bolalo ze placi alimenty to mogl sie dogadac z byla zona, po cholere miesza do tego dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta38z
Niektóre wpisy mnie przerażają. Oczywiście, że Autorka nawaliła, ale JAK można przestać kochać dziecko po 9 latach??? Jak???? Dawniej bywały przypadki, że zamienili dzieci w szpitalu i jeśli wychodziło to na jaw, nawet po pół roku, rodzice nie chcieli oddawać tych dzieci biologicznym rodzicom. Bardzo trudne i skomplikowane sprawy. A Wy piszecie, że dziecko to tyle co sperma i penis. On jest jej ojcem. A jego nowa partnerka to niezłe ziółko, babska często są pazerne na kasę kosztem WSZYSTKIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet to jakas totalna pomylka, widac mialas racje ze go zdradzilas, takiemu c*****i tylko cos takiego sie nalezy od zycia. Mam nadzieje ze ta nowa tez mu przyprawi rogi. Normalny mezczyzna nie wyskakiwalby z takimi rewelacjami do bogu ducha winnego dziecka i nie rujnowalby mu psychiki tylko i wylacznie dlatego ze nagle mu sie odwidzialo traktowanie jej jak corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zrozumcie faceta.nie byloby tematu gdyby nie zdrada autorki!! To ona jest winna. Facet nie jest gejem i na cudza sperme nie che placic! Ktos go zmusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko to penis? Współczuję Ci, poucz się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ojcem bo nie jego sperma? Litosci, powiedzcie to dzieciom poczetym dzieki bankom spermy, niech ci tatusiowie tez wala chamskimi tekstami bo nie ich nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a jak masz męża to on płaci tez na nie swoją spermę...tylko na spermę twojego ojca więc twój argument jest z d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale zrozumcie faceta.nie byloby tematu gdyby nie zdrada autorki!! To ona jest winna. Facet nie jest gejem i na cudza sperme nie che placic! Ktos go zmusi? XXX I myslisz ze nie bedzie placil bo powiedzial dziecku ze nie jest jego ojcem biologicznym? Serio? Takie rzeczy sie rozwiazuje w inny sposob, nie trzeba do tego mieszac dziecka na litosc boska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:07 dziecko powstalo ze zdrady i oszystwa. Matka zapragnela innego penisa.wiec tak w tyk przypadku to dziecko to penis,penis innego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×