Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnna

Zapłacił mi za noc ale nie chciał seksu. Impotent?

Polecane posty

Gość gościnnna

Pojechałam z jednym takim typkiem koło 40 do niego do domu ale tylko poczęstował mnie winem i jakąś przekąską ale nie próbował się do mnie dobierać chociaż zapłacił. Najpierw pomyślałam, że nieśmiały, może prawiczek jeszcze :D więc pierwsa zainicjowałam pieszczoty ale on dał mi znak, że nie. Resztę wieczoru przegadaliśmy o jakichś pierdołach. Dużo pytał mnie o prywatne sprawy. Kiedy zrobiło się po północy a on nadal nie chciał seksu to chciałam jechać do domu ale on powiedział, żeby została bo zapłcił mi za całą noc więc zostałam ale spaliśmy w oddzielnych łóżkach. Miałam psychiczny sen z jego udziałem :D Sądzicie, że impotent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja tez chcialek kiedys zaplacic kobiecie zeby tylko ze mna pobyla.bez bzykania. Ale widze ze chyba bylby to blad jakby tak jak autorka sie ze mnie nabijala potem.nie jestem impotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawosci ile bys wziela za cala noc bez bzykania,tylko za towarzystwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnna
On mi zapłacił tyle co z bzykaniem. Nic wcześniej nie mówił, że nie chce seksu. Spytał tylko ile za całą noc i dał kasę bez targowania. O tym, że wcale nie zamierza się bzykać zaczęłam się orientować już u niego w domu. Dom ma jakiś pusty. Mało mebli i mało wszystkiego. W pokoju gdzie spałam stało tylko łożko i krzesło. Ubrania musiałam wieszać na oparciu. Rano spytał mnie czy mam ochotę jeszcze do niego przyjeżdząć. Pytanie :D Dopóki płaci i jest grzeczny zawsze może na mnie liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie skorzystam jednak.bo po twojej reaakcji widze ze bysmnie traktowala jak frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koles moze jest skonczony.moze chce skonczyc ze soba. Moze to historia jak w filmie zostawic las vegas,ja tak sie czulem i dlatego chcialem towarzystwa.koncze.zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego nie ma mebli? posprzedawal? porozdawal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnna
A skąd ja mam wiedzieć czemu on nie ma mebli? Nie pytałam go o to. To raczej on cały czas zadawał pytania. Pytał o rodzinę, czy mam rodzeństwo, czy rodzice żyją, gdzie się wychowałam itd. Dziwiło mnie że on się tak interesuje wszystkim z mego życia. Dziwiło jeszcze bardziej, że nie umiałam przy nim kłamać. Tylko nie pytaj dlaczego bo sama nie wiem. Było coś w jego wzroku. Potrafił tak spojrzeć w oczy jakby wszystko w nich mógł wyczytać a ja miałam takie wrażenie, że nie ma sensu kręcić bo on będzie wiedział kiedy prawda a kiedy nie. Były momenty, że bałam się go ale on jakby to czuł bo zaraz się uśmiechał i robiło się swobodnie jak wcześniej. I jeszcze ten sen z jego udziałem. Jakiś psychiczny koszmar. Na szczęście to tylko sen a dla mnie liczy się kasa w realu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnna
Nie wiem co jest ale dzis znowu mialam ten sen z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koles chce sie zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwila wpadla mi mysl ,ze moze to osoba duchowna,albo wyszla z zakonu albo chce wstapic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chciał seksu tylko bardziej się przed kims wygadać i to bylo dla niego ważniejsze niż seks, a np. nie ma przyjaciół czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to buffalo bill ? Wspominal cos o swoim hobby? Ze lubi szyc ubrania ze skory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta powinnaś sie chyba raczej cieszyć bo dostałaś kasę w sumie tylko za rozmowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może robił spytki by zobaczyc czy ktos bedze cie szukal jak cie uwięzi... Pomyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kole pewnie sie czuje samotny mozliwe, rozstal sie z zona stad ten brak mebli w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnna
A wiecie ze wyglada na ksiedza? :D Albo na koggos duchownego. Mieszka bardzo ascetycznie. Stol, krzeslo, lozko i tyle. Zadnych mebli, zero dywanu na podlodze, brak obrazow na scianach. Z zewnatrz jego dom wyglada normalnie ale w srodku sprawia wyjatkowo nieprzyjemne wrazenie. Sny ktore mam dzieja sie wlasnie w tym domu ale jest on troche inny. Pokoj w ktorym jestem nie ma drzwi ani okien. zamurowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej juz do niego nie jedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też o tym pomyślałam, że pyta czy jak np . znikniesz ktoś się będzie martwił i Cię szukał. Kuźwa uważaj bo jakieś to za bardzo dziwne. A jak będziesz do niego szła to zostaw komuś dokładny namiar na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mowil do ciebie Mary? Tzn.Mary Ann Nichols ???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez o tym pomyślałam ze wywiad robi. Uważaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to normalny dom i facet. Jeśli chcesz żyć nigdy więcej do niego nie jedź ani się z nim nie spotykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten koles nazywal sie Robert? Robert Frederick Glass ????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, ze sie nikt do autorki nie przysral, ze sie k***i tylko dobre rady daja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09879
Albo inny watek, moze to ktos z twojej rodziny? Tzn np prawdziwy ojciec? Wzielas cos takiego pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnna
Co Wy mowicie wszyscy? Jestem w szoku jaki ojciec prawdziwy? :D To zwykly 40 letni typek co placi bez targowania za cala noc i nawet nie musze sie przy nim wysilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jame Gumb
Autorko masz wolny weekend najblizszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym Cie na weeken zeby dobrze poznac. Kupilem sobie mowa maszyna do szycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jame Gumb
Cos do jedzenia bym przygotowal. Lubisz czerwone mieso ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×