Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta

Polecane posty

Gość gość

Już niedługo święta, cieszycie się, czy raczej smucicie drogie kobietki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
ja się bardzo cieszę, już nie mogę się doczekać spotkania z rodziną i obdarowywania prezentami ;) tym bardziej, że w tym roku postawiłam na technologiczne gadżety dla najbliższych, zostawiłam w sferisie chyba z 1000zł... no ale raz się żyje, to tylko pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska
ja się bardzo cieszę, już nie mogę się doczekać spotkania z rodziną i obdarowywania prezentami ;) tym bardziej, że w tym roku postawiłam na technologiczne gadżety dla najbliższych, zostawiłam w sferisie chyba z 1000zł... no ale raz się żyje, to tylko pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babciabogusia
A ja Wam powiem, że się cieszę i nie cieszę. Cieszę się, bo wiadomo, spotkanie z rodziną, zwłaszcza tą dalszą, którą naprawdę widzi się bardzo rzadko, a poza tym ten klimat zawsze mnie przekonuje ;) A nie ciesze się na to całe sprzątanie i gotowanie, wiadomo tego nikt nie lubi. Chociaż muszę przyznać, że w wakacje robiłam urodziny młodszego syna i zamiast narabiać się w kuchni to zamówiłam gotowe ciasto z dobrej cukierni http://asprod.com.pl/cukiernia/torty-dla-dzieci. I na święta chyba też tak zrobię. Specjalnie taniej jakoś w domu mi nie wyjdzie, a przynajmniej to mi odejdzie w całych tych przygotowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina22
Szukam prezentu dla siostry. Jakiś miesiąc temu wprowadziła się do swojego mieszkania więc myślę żeby coś jej kupić do domu. Jak myślicie dobry pomysł na prezent gwiazdkowy? Co można kupić do domu fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendunia
Balbinka zależy co lubi i co by jej się w nowym mieszkanku przydało. Może jakieś piękne dekoracyjne świece, jeśli lubi? W świecach akurat jestem ekspertem :). Może ręczniki, albo pościel w stylu 3D? Wybrałaś już coś ściskam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×