Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zuzia987

Moja mama traktuje mnie jak 5 letnie dziecko!

Polecane posty

Piszę to tutaj bo już nie mam siły. Mam 14 lat, za rok idę do liceum. Moja mama traktuje mnie jak dziecko, nie daje mi decydować nawet o codziennych sprawach, kiedy zaczynam temat wyboru liceum nie da mi dojść do zdania, i chce decydować za mnie! Ja chce iść do innego, ona wyśle mnie do innego. Krzyczę, nie raz płaczę, kiedy nie da mi wyjść spotkać się z koleżanką nawet na wakacjach, pod pretekstem tego że "będziemy się przeciągać po mieście i podrywać chłopaków". Myśli że nie mam na tyle poukładane w głowie, żeby wiedzieć podstawowe rzeczy? Wracam zawsze o 19, nawet wcześniej. Zawsze odbieram telefon. Odpisuję na sms. Mamy dobry kontakt, jesteśmy jak przyjaciółki, ale traktuje mnie jak dziecko które trzeba prowadzić za rączkę. Nawet nie potrafi ze mną rozmawiać " o tych sprawach ", o których ja już dawno wiem. Jak jej udowodnić że nie mam już 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowywać się jak dorosła osoba a nie jak dziecko Czyli iść do pracy, płacić za rachunki, wynająć mieszkanie, utrzymać się samodzielnie itd Ale najpierw skończyć szkołę i mieć skończone 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz juz cycki ale nie jestes dojrzala psychicznie i emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest dla dorosłych. Wypad małolato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, czyli widzę że i tutaj nie znajdę odpowiedzi. Za dwie ostatnie serdecznie dziękuję. Przypomnę jeszcze, że nie warto oceniać książki po okładce i to że mam 14 lat to nie znaczy że nie jestem dość dojrzała psychicznie aby móc zalogować się na tym forum. Niektóre osoby które mają już na papierze te 18 lat zachowują się mniej odpowiedzialnie niż ja. Żadna osoba tutaj nie wie ile przeszłam w życiu więc komentarze typu "wypad małolato" są nie na miejscu. Zadałam poważne pytanie wiec liczyłam na poważą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat masz dziewczyno to faktycznie jeszcze dziecko. ja mam 17 i z mamunią za rączkę jeżdżę do miasta jak wczoraj by mi kupiła ciepłe kalesony na zimę mamunia. kochana mamunia zbyt gorący obiad mi ostudza i przeżuwa by mi się brzuszek nie zmęczył. kocham moją Mamunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boby

Mam lat 17 . Moja mama traktóje mnie jak  małe dziecko  zakłada mi pampersa  i wkłada mi czopki w dupe  daje mi mocnego klapsa  daje mi smoczka do ust  zakłada mi body legginsy  śliniaczek i karmi mnie z butelki dla nniemowląt a ostatnio kupiła łużeczko dla bobasów i muszę spać w łużeczku dla małych dzieci a tata mnie pilnuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boby

Chciałbym być traktowany jak małe dziecko że bedze musiał spać w łużeczku dla bobasów i chodzić i spać w pampersie body  rajstopy rajstopy i gumowe majtki pieluchy wielorazowe rajtuzy i śpioszki i  śliniaczek smoczek pieluszki tetrowe butelkę dla niemowlaka chciałbym poznać dziewczynę która będzie mnie tak traktować jak dziecko i dam sie też traktowana dziewczynę dam sie malować i przebierać w ciuszki  dla dziewczyn ubrać pampersa i podpaskę  stringi i różowe majtki  ubierać stanik Leginsy ...enkę a jeśli mam chodzić w szpilkach to ona musi mi sie jej dać sie przewinąć w papersa jeśli ona zechce to dam sie też traktowana jak ona tylko chce jestem otwarty na wszystko jej pomysły. Kocham pampersy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mama traktóje mnie jak dziecko kaze mi się położyć na łużku i mama zaczeła mnie rozbierać do naga i zakłada mi najpierw pampersa majtki dziecięce po młodszej siostrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2019 o 12:45, Gość Gość napisał:

Mama traktóje mnie jak dziecko kaze mi się położyć na łużku i mama zaczeła mnie rozbierać do naga i zakłada mi najpierw pampersa majtki dziecięce po młodszej siostrze 

Mega Ci zazdroszczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×