Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stwórzcie opowiadanie erotyczne

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) Mam do was ogromną prośbę, dla niektórych z was to błahostka, bo mają talent to tworzenia opowiadań erotycznych, a mi bardzo pomoże ;) Pomoże mi w zadowoleniu mojego faceta. Sprawa wygląda tak, że mojego chłopaka najbardziej podnieca i wprawia w erotyczny nastrój, gdy ja opowiadam wspomnienia lesbijskie z moim udziałem, z inną dziewczyną. Lubi to sobie wyobrażać, podnieca się maksymalnie i o to mi właśnie chodzi, żeby byl w pełni zadowolony. Z tym że mi się już kompletnie skończyły pomysły! Wszystkie 'prawdziwe' wspomnienia, opowiedziałam na samym początku, a jemu się to tak spodobało że chce więcej! Nie ukrywam że nie jestem kreatywna, nawet jeśli chodzi o taką kwestię... Więc moja prośba polega na tym, abyście pomogli mi, tworząc erotyczne opowiadanie, z udziałem moim i drugiej dziewczyny. Chodzi o to żeby było to napisane w pierwszej osobie, żeby był przedstawiony krótki przebieg dnia, później opis miejsca w którym wszystko będzie się działo i jak się tam znalazłyśmy. Z resztą, na pewno znacie się na tym lepiej niż ja ;) Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może najpierw dasz próbkę swoich opowiadań, które przetoczyłaś swojemu chłopakowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję próbkę tego co opowiadałam chłopakowi (chłopak zna fakt że pracowałam sezonowo jako kelnerka): Daję próbkę tego co opowiadałam chłopakowi (chłopak zna fakt że pracowałam sezonowo jako kelnerka): Był gorący dzień, jeden z najbardziej upalnych dni lata. Na szczęście zmiana moja i Karoliny już się kończyła, byłyśmy wykończone, ale jak to po ostrym wysiłku fizycznym, który był nam fundowany przez minione 8 godzin, buzowały w nas endorfiny. Z dobrymi humorami opuściłyśmy naszą restaurację, i postanowiłyśmy przejść się po mieście. Zaczęłyśmy robić sobie selfie, na których przytulałyśmy się, dawałyśmy sobie buziaczki, dla żartu łapałyśmy się za piersi. Od rana planowałyśmy, że wypijemy wino u niej w domu, ponieważ tam mieszkała rodzinnie. Wiedziała że nikogo w domu nie będzie. Przybyłyśmy do jej domu, zdjęłyśmy buty, zabrałyśmy z kuchni lampki do wina i korkociąg i popędziłyśmy po schodach do jej pokoju. Zaczęłyśmy sączyć wino, opowiadając sobie historie, przeżycia, z kolejnymi kieliszkami również te związane z seksem. Jako że alkohol zaczął już działać i z chwili na chwilę robiłyśmy się coraz bardziej odważne, obie zaczęłyśmy myśleć o tym samym. Zaczęłyśmy dawać sobie skromne buziaki w policzek, w szyję, po dłoniach, w usta. Przy pocałunkach w szyję czułam jak robi mi się gorąco i mokro. Byłam maksymalnie nakręcona, ona zdecydowanie też. Karolina sama kierowała moje ręce, abym zdjęła jej bluzkę, zaraz po tym ona to zrobiła. Zdjęłam jej stanik, zaczęłam całować jej piersi, ramiona brzuch... Ona automatycznie zdjęła swoje spodenki, zaraz zabrała się za moje. Obie zostałyśmy już tylko w majtkach. Klękałyśmy naprzeciwko siebie, intensywnie całując się w usta, macając się rękami po całym ciele. W jednym momencie zwolniłyśmy ruchy, by nasze dłonie skierowały się pod majtki, i delikatnie zaczęłyśmy nawzajem muskać się palcami po wargach sromowych. Rzuciłam ją na łóżko i agresywnym ruchem zdjęłam jej stringi. Nasze usta wciąż pozostawały połączone namiętnymi pocałunkami, w trakcie których ona zdjęła moje majteczki, a nasze dłonie, już pewniejszym ruchem powędrowały na swoje poprzednie miejsce. Zaczęłam wkładać jej jednego palca, ona to samo. Byłyśmy już an tyle rozgrzane że pot lał się z nas strumieniami, jednak jakby żadna z nas na to nie zwracała uwagi. Zaraz poczułam jak Karolina wcisnęła we mnie kolejny palec, więc ja zrobiłam to samo. Obróciła nas tak, abym to teraz ja była na dole, a ona pocałunkami kierowała się tam, gdzie przed chwilą były jej palce. Byłam strasznie nakręcona. Karolina całowała mnie w muszelkę, nie czekała długo aby wcisnąć do środka swój język i poruszać nim energicznie, spoglądając na mnie. Zaczęłam szarpać ją za włosy, bo mówiła że to uwielbia. Dołączyła do tego swoje palce. Myślałam że wybuchnę z podniecenia. Dała mi znać ze chce zmiany, zrobiłam to z rozkoszą, chciałam się jej odwdzięczyć. Mocno wpychałam jej jezyk do środka, a w momencie gdy dołączyłam palce, ona doszła i mnie o tym poinformowała. Był to dla mnie znak że mam już skończyć. Po wszystkim, sapając, przytulałyśmy się do siebie na jej łóżku zlanym naszym potem. A to popołudnie wspominałyśmy do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×