Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widze dziewczynki niechodzace wystrojone w sukienki, jak wy to robicie,ja swojej

Polecane posty

Gość gość
Zaczełam zakłoadać sukienki latem jak mała miała 1rok i 7-8 miesiecy. Wcześniej nie było po co-w wózku jak siedziała jak miała 7-msc to zakładałam pieluszke i koszulke albo majteczki i koszulke przy upałach. Sukienki chętnie nosi teraz-ma 3l i miesiac i zauważyłam jakoś w okolicach 2-2,5 roku że bardzo lubi sukienki. Wcześniej nie nosiła a ja nie miałam potrzeby jej ich zakładać. Przede wszystkim wygoda. Teraz też nie kupuje jej sukni balowych tylko delikatne sukieneczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu wyzej ale co to za problem jak matki zamiast koszulki I pieluszki w lecie zaloza dziecku letnia sukienke i pieluszke? Taka sukienka to tak naprawde tylko odrobine dluzsza koszulka, bawelniana, z rekawkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś dostaje zapasci i go rzuca, gdy widzi ładnie ubrane dzieci to jego problem. Mnie rzuca gdy słyszę o kolejnej patologii mordujacej swoje dzieci i znecajacej sie nad niemowlakami. Nie każdy oszczędza na ubraniach dla dziecka i chyba o to najbardziej chodzi w tych negatywnych komentarzach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla was wygodniejsze są spodnie i tak ubieracie swoje dzieci. Ja chodzę tylko w ...enkach, a spodnie zakładam do ćwiczeń i do ogródka. Uważam że to ...enki i spódnice są wygodniejszym i zdrowszym dla kobiet strojem i tak ubieram swoje dziecko. I nie zakładam z tego powodu tematu: jak widzę dziewczynki chodzące jak kocmoluchy w spodniach to mnie aż trzęsie. Niech każdy ubiera dziecko tak jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×