Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydzę się

Polecane posty

Gość gość

Bardzo wstydzę się pokazac chłopakowi swoją cipkę. Widział mnie nago ale raczej ukradkiem. Ale on chce pieścić mnie ustami tam na dole a ja się tak potwornie wstydzę. Już kilka razy prosił o to ale ja mu za każdym razem odmawiam. Pyta dlaczego wiec mu mówię , że nie chce a on , że jestem dziwna. Nie powiem mu , że się wstydzę. To tak mnie paraliżuje , że mimo że lubię sam seks to na myśl , że on tam będzie patrzył i mnie lizał to odechciewa mi się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego wstydzisz się swojej ci/py? on napewno już widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Ci się spodoba, i będziesz chciała czesciej, wiem ze swego doświadczenia.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstyd jest jedna rada, zaciśnij zęby i pozwól mu na to, a po kilku chwilach zmienisz zdanie i przestaniesz się wstydzić, bo zrozumiesz że nie masz czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz to nie pokazuj, seks to nic specjalnego i nie warto tego robić - możan się tylko zarazić różnymi chorobami a w najgorszym wypadku skończyć z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też się wstydziła. Jednak jedna szybka i zaskakując akcja, nim się zorientowała pieściłem się z małą na całego. Podobno była bardzo skrępowana. Teraz sama rozkłada, żeby mnie podrażnić i sprowokować jak tylko ma ochotę, nie da jej się oprzeć. Sam seks w cudownym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dorota.musisz wszystkich informować że masz brzydką Cip cię! A ja mam brzydkiego ptaka i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż BezwstydnejZawstydzonej
Z tym wstydem może być u dziewczyny różnie. Gdy moja obecna żona przed laty pierwszy raz była przy mnie naga, to jednak przy świetle nie chciała rozchylić ud. Siedziała na tapczanie oparta o ścianę, nogi podciągnięte, ale kolana ciasno zwarte. Zaryzykowałem. Dłonie złożone jak do modlitwy :-) wepchnęłem między jej kolana i powolutku zacząłem rozchylać jej uda. TROCHĘ silno, gotowy zaniechać w razie stanowczego oporu. Rozchylałem, a ona takim rozdygotanym głosem powtarzała: jak ja się wstYyYyYyYyYyYyYydzę! Chyba przez minutę i nagle: PATRZ! och PATRZ! NIE PRZESTAWAJ! Jej intymne miejsce w fali skórczów, coraz bardziej mokre. Normalnie orgazm bez żadnego mojego dotknięcia! Po prostu taki wstyd, jak u ciebie tylko o milimetr oddalony jest od wybuchu rozkoszy. Gdy wstyd i bezwstyd będą w tych samych sekundach. Potem mi powiedziała, że nie wyrwała mi się, bo pomyślała, że to by było po prostu idiotyczne, skoro już zdecydowała się być nagą przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×