Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jestem_Głucha_Kasia

Choroby uszu

Polecane posty

Cześć, mam tak wiele pytań i obaw... Od około 2 lat mam niedosłuch lewego ucha. Nie szłam z tym do lekarza bo się do tego przyzwyczaiłam i nie przeszkadzało mi to. Ostatnio jednak zostałam zmuszona i poszłam... Prywatnie pani doktor nic nie widziała, po kilku dniach przyjęła mnie w szpitalu państwowym nadal nic. W końcu wezwała chirurga. Gość ledwo zajrzał werdykt: "PERLAK, ROBIMY NA SZYBKO TOMOGRAFIE" . Ale oczywiście służba zdrowia kolejki jak za komuny po strajtaśme. w zeszłym tygodniu byłam na czyszczeniu ucha i pani doktor stwierdziła że to chyba jednak pomyłka bo ona nic nie widzi. Tomografie mam dziś więc się przekonamy ale steres nadal mam. Niedosłuch jest sam w sobie dla mnie żadnym problemem, niestety przy tym mam częste i mocne bóle głowy. Czasami przy tym wymioty. Mam problem z chodzeniem bo chodzę jak pijak slalomem i nie potrafię nad tym zapanować. Ciągle na coś wpadam , potykam się. Dodam również że jakieś 3/4 lata temu uderzyłam się w sam środek ucha. Leciała mi krew (ale jakoś bez tragedii) Nie powiedziałam o tym nikomu. Czy ten cały perlak może wywoływać aż takie problemy ? Dodam że mam przerost migdałków podniebiennych obustronnie i skrzywioną przegrodę nosową lewą. Czy mam się bać tej tomografii ? Rodzina mi mówi żebym nie panikowała i nic mi nie wykryję . Ale ja nadal się boję. Czy jest tu ktoś mądry i wie coś więcej niż ja ? smutas.gif Dziś miałam również audiometrię tonalną na której wyszło że w obu uszach coś się dzieję ale ewidentnie w lewym jest gorzej niż w prawym. Czy może ktoś mnie naprowadzić co to może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×