Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia ślubna PROBLEM

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, mam problem z suknią ślubną. Suknia została wybrana, zaliczka (1000) zł wpłacona... tylko teraz jak przeglądam suknie ślubne to po pierwsze nie mogę znaleźć firmy z której podobno ta suknia jest, po drugie jak na zwykłą prostą suknie to 3400 zł wydaje mi się sporo. Panie w salonie nie pozwoliły zrobić zdjęcia, wpisały na kartce nazwę firmy, jednak na ich stronie w zakładce 'marki z którymi współpracujemy' nie ma takowej... Chciałabym wiedzieć jakiej marki jest suknia za którą płace tyle pieniędzy, żeby chociażby przeczytać opinie. Kiedy zapytałam czy pojawi się zdjęcie, odpowiedziały że nie wszyscy projektanci udostępniają zdjęcia, co wydaje mi się absurdalne, przecież to najlepsza reklama! Jak myślicie czy mam szanse na zwrot zaliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3400 zł to faktycznie drogo jak na jakąkolwiek suknię ślubną, tym bardziej prostą. Ale chyba wpłacając zaliczkę jakby zgodziłaś się z tą ceną i byłaś jej świadoma. Jak wpisujesz nazwę firmy np. w google to nic kompletnie Ci się nie wyświetla? Jeśli jednak zdecydowałaś, że z niej rezygnujesz to dowiedz się, czy możliwe jest odzyskanie zaliczki, Jeśli nie, to może jednak zaryzykuj, przecież suknia może przyjść pięknie uszyta i będzie wszystko ok, przecież na pewno ją mierzyłaś i wiesz, że czujesz się i wyglądasz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoniłam dziś do nich, faktycznie owa firma to zaprzyjaźniona krawcowa, czy tam jak to ujęły - pracownia z którą tylko one współpracują :) powiedziałam ze w takim razie chcę zmienić trochę sukienkę, dół zrobić jak z innej, która była od firmy istniejącej a do tego tańsza. Dzięki temu nie muszą zamawiać trenuje dodatkowego, który miał kosztować 400 zł. Dzięki za odpowiedź, myślę że teraz będzie tak jak sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×