Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wpisałam dochodu z 500 plus do szlachetnej paczki czy cos moga mi zrobic

Polecane posty

Gość gość

Nie wpisalam, mam 5 dzieci, nie wiedzialam wtedy ze trzeba to podac :( Jestesmy na stronie z dochodem po oplaceniu rachunkow i zakupow 480 zł na osobe. Czy oni moga mi cosfnac bycie w szklachetnej paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poinformuj o tym wolontariusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajesz 500 x 5 na dzieci i jeszcze skomlesz o szlachetną paczkę?! Nie wstyd ci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli poinformuje wolo to mi odbiora a nie chcialabym tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż jest policjantem. Jeszcze dziś oficjalnie zgłosi twój wpis. Przygotuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
480zł +2500zł gdzie Ty masz honor. Zebraczka zas...a . Jak ten kraj ma funkcjonować skoro samo oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
480x5 i 500x5 to jest 4900 zł plus pewnie inne zasiłki to wyjdzie z 6 tysięcy. I ty chcesz paczke? Wysyłam twoj post do centrali paczki, a oni dojda kim jesteś. Więc pożegnaj się z żebractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toć to prowo. No ludzie,po opłaceniu rachunkow i zakupów 480 zł na osobe. Jak mozna obliczyc zakupy ile sie wydaje,a po te 480 czyli na przyjemnosci niby tyle na os zostaje skoro zakupy odliczone. No niemozliwe,tyle to kazdy by chcial miec na osobe na zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, uważam że wiedziałaś o tym że 500 plus wlicza się do dochodów szlachetnej paczce, ja mam 4 dzieci i od razu zostałam poinformowana o tym że 500 plus wlicza się do dochodu ,nie było nawet szans żebyśmy się załapali na paczkę bo po odjęciu rachunków wyszło nam 660 zł na osobę a dochód nie może przekroczyć 450-500 zł na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jaka małpisko, napieprzyła dzieci i jeszcze jej mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po opłaceniu rachunków i jakiś zakupów, podejrzewam ciuchy itp, zostaje ci 480 zł na osobę? Sorry, ale nędzarzem nie jesteś, żeby żebrać o szlachetną paczkę. Za te 500+ czyli te 2 tysie spokojnie kupisz sobie i dzieciom co ci się marzy. Nowa, duża, lepsza lodówka kosztuje 1500-1800 zł, pralka podobnie, więc sorry, za jeden miesiąc 500+ to kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja mam pięcioro dzieci i nikomu nie muszę tego nigdzie wpisywać że biorę 500 plus na dzieci bo każdy wie że mam 2 tysiące z tego programu lepiej niż JA sama :-D Tak że myślisz że oni nie wiedzieli o tym :-D :-D :-D A le szacun jakieś lemingi ci uwierzyły :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do z***bania przez chłopa, ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorób jeszcze z 5 to dostaniesz kolejne 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, że przez takich ludzi jak ty odechciewa się jakiejkolwiek pomocy innym? Naciągacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli szlachetna paczka jest po odjeciu rachunków? to sorry my mamy dochód 5000zl na 3 osoby, ale po odjeciu kredytu, opłat i rachunków zostaje nam 1000zl które odkładamy. czyli szlachetna paczka by się nam należała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co najmniej 3/4 polaków należy się szlachetna paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Wybieram się na większe zakupy do marketu, w którym jest zbiórka żywności dla "biednych" i miałam coś dać od siebie. Po przeczytaniu powyższego już nie mam na to ochoty. Widać pomoc nie trafia do tych ludzi, do których powinna, a nie mam ochoty być sponsorem dla tych, którzy mają więcej z socjalu niż ja z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo,więcej już nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:58 Tak jak najbardziej Szlachetna Paczka wam się należy musisz wpisać ile masz opłat rachunków w tym kredyty. A ile wam zostaje na życie na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko gorszego sortu i po opłaceniu rachunków zostaje ok. 500 na życie ! W tym roku już w jakimś sklepie powiedziałam ,że niedokładam dla 500+ . Moja córka powiedziała mi później ,że zerknęła w te kosze i " mamo ile tam było dobroci"! Nie ! Nie ! Nie ! Pozdrawiam I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z 9:58. to sorry ale w życiu nie dam nawet 2zl na zbiórkę na "biednych" bo się okazuje ze są bogatsi ode mnie choć ja pracuje! mi się 500plus czy rodzinne nie należy. jeszcze kombinują jak nas na podatku wykolowac. ulgę na net już jakiś czas temu zlikwidowali. tylko patrzeć jak zlikwidują ulgę przy 1 dziecku. A pasożyty korzystają ile wlezie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, teraz jak jest 500+ to nie ma sensu pomagać rodzinom wielodzietnym. Lepiej dać na bezdomne zwierzaki albo na pomoc ludziom w podeszłym wieku, czy ciężko chorym dorosłym, bo nad nimi to już nikt się nie litują. Pracuje charytatywnie w stowarzyszeniu rodzin chorujących na bardzo rzadką chorobę, która ujawnia się w wieku 30-50 lat. Jak chore dzieci ludzi wzruszają i łatwo jest zebrać kasę na leczenie , tak dorosłym już tak chętnie się nie pomaga i są zostawieni sami sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego w tym roku mało rodzin wielodzietnych załapało się na szlachetną paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie ta paczka to lipa :O chciałam zgłosić jedna rodzinę od mojego dziecka z klasy. nie są wielodzietni. mają 2 dziwci-bliźniaki, chłopiec chodzi z moim do klasy a dziewczynka jest niepelnosprawna-niedotlenienie w trakcie porodu. i co? potraktowali mnie jak zebraczke, napisali ze wolontariusze mnie znajdą jeśli potrzebuje pomocy i dotrą do mnie :( A ja wyraźnie napisałam ze chce zgłosić kogoś innego ze nie o mnie chodzi a oni od razu ze niby kłamie i chce coś wyłudzić :O nigdy nawet złotówki im nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie ty masz honor kobieto,!!!!!jeszcze ci mało,z cudzych podatków dostajesz 500 plus i jeszcze paczkę chcesz!!!!! Do pracy pasozycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odm

Temat nie jest prawdziwy, jak ktoś do szlachetnej paczki podaje że ma dzieci to od razu wpisują że ma dochodu 500 zł. na dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×