Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zawaliłam i nie wiem jak odkręcić sytuacje

Polecane posty

Gość gość

Hej. Od kilku miesięcy nie uprawiam sexu z chłopakiem. Ja mam 22 on 27 lat. Oboje mamy duży popęd a ja to wręcz ogromny..codziennie mam ochotę. Każde z nas osobno robi sb dobrze...wiem, że on chce sexu ale ja cały czas mówię mu że nie mam na niego ochoty wprost..mimo że jest inaczej. Robiłam to z zemsty...teraz serio zaczynam żałować i chciałabym na nowo z nim zacząć sypiać. Ale nie potrafię sprowokować do sexu po tak długiej przerwie mimo że on na to czeka aż mi foch przejdzie i wyjdę z inicjatywą. Czuje psychiczną blokadę..że tym razem to on mi z zemsty zacznie odmawiać. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierz sie przed nim i powiedz mu bierz mnie. Przejda mu wszystkie zlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaellloooo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogol sobie wloski kolo broszki. Niech patrzy i zaraz Cie wezmie na korzen. Odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak łatwo powiedzieć rozbierz sie...na to w źyciu sie nie odważę. Nie raz chodzę w stringach i sexi bieliźnie przed nim i zero reakcji z jego strony..a jak próbuje mnie złapać za tyłek czasem to chamsko na niego krzycze żeby mnie nie dotykał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle j*******a jesteś, jakby facet był odrobinę mądrzejszy, to już znalazłby sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zaproponowałam mu żeby znalazł sobie sex przyjaciółkę bo ja z nim nie bd sie bzykać a on że nie uznaje zdrady ani sex przyjaźni i nie bd mnie zdradzał...to ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes moze DDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomina mi to tragikomiczną historię miłosną mojego brata i pewnej panny. Ona nie chciała kiedy on był pijany, a on nie chciał, kiedy był trzeźwy. W ten oto sposób natura zadbała, żeby osoby, które nie potrafią się dogadać nie zakładali rodzin. Więc albo wyznaj mu prawdę i pieprzcie się na zgodę, albo żyj w celibacie dla dobra przyszłych pokoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Facet! Prędzej zdechnie niż będzie błagał o seks po fochu... Pewnie czeka jak jest cierpliwy a przynajmniej taką powinnaś mieć nadzieję. Ja nie wiem czy był bym tak twardy jak on. Mam duże potrzeby i owszem mogę sobie zrobić sam dobrze ale jeżeli kobieta by mnie odtrącała... To był by dla mnie oczywisty znak że jej nie pociągam wiec już bym powoli szukał kogoś kogo będę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rozumiem to chcesz mu dac cip*** czy nie bo nie rozumiem. Odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz na poprzedni. Jak nie masz ochoty to idz i znajdz nastepnego. Gosci takich jak Ty jest w brud i sex lubia jak misiu miod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz szukac pomocy to nie zawracaj d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce na nowo z nim sypiać ale nie wiem jak zaproponować...skoro mam blokadę psychiczną. Co jak on teraz bd mnie odtrącał? Wczoraj zaczął temat. Pytał sie kiedy znowu bd mógł mnie dotykać..a ja zamiast zachęcić to palnęłam że jak sie postara bo sex z nim jest beznadziejny...i sie mu przykro zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu z fujarki jesień średnuowiecza a oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas jakiegos innego hu*a w sobie. Sprobuj z innym i zobaczymy czy ci nie bedzie z innym lepiej. Masz gg to sie umowimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×