Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie bierzcie Polek, Ukrainki są lepsze jako żony

Polecane posty

Gość gość

Najlepszy przyjaciel ma od 10 lat żonę Ukrainkę. Poznał ją na wycieczce. One są dużo lepszymi żonami niż Polki. Jest wierna, bardzo kocha męża, potrafi się poświęcić dla rodziny. Nie mówi, że musi się realizować. Mój przyjaciel nie miał w Polsce wielkiego powodzenia, bo zarobki na poziomie 4 tys na rękę i przeciętny wygląd to za mało. Facet nie jest prezesem, nie ma najnowszego samochodu, więc Polki go odrzucały. Tam znalazł piękną, inteligentną, wierną i kochającą żonę. Ona nauczyła się dla niego polskiego. Mają 2 dzieci. Ona ma wyższe wykształcenie tak jak on, ale nie stawia kariery na piedestale. Jej wystarczy praca w szkole na pół etatu jako nauczycielka rosyjskiego. Ukrainki bardziej cenią wartości rodzinne i cieszą się z męża, który je kocha. Polka nawet gdy ma dobrego i kochającego męża to będzie go zdradzać, nie docenia wartości rodziny. Radzę wszystkim Polakom wybierać Ukrainki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polka nawet gdy ma dobrego i kochającego męża to będzie go zdradzać, nie docenia wartości rodziny. x Nie zasługujesz na żadną Polkę. Szkoda, że się nie wyniosłeś z tymi swoimi poglądami na Ukrainę, anty-Polaku, wilku w owczej skórze, przebierany lisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy też ma żonę Ukrainkę, nawet rozwiódł się z polską żoną dla niej i zostawił małe dziecko, jakieś 10 lat starsza, z dwójką dzieci, trzecie mają wspólne, poznali się gdy pracowała jako prostytutka w Polsce, nie wiem czy był jej klientem, nie prowo, autentyczna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też potwierdzam, znajomy ma świetną żonę Ukrainkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie nawidze jak ktoś generalizuje ludzi a jestem Polakiem. Mamy w kraju dobre dziewczyny jak i te c*****e wiec na chuj taki temat. W kazdym kraju tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie polki sa do niczego nie nadaja sie na zony sa tylko do 1 x zaliczenia kumpel ma za zone meksykanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa jakie sa kazdy wie, nie szanuja sie oraz uwazaja to za cos normalne niestety, opinie o Polkach mozna nawet uslyszec na zachodzie i ich akcjach. Tez bym nie brał sobie zony Polki, bo to teraz wstyd i nic wiecej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywista oczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
cóż Polki mogą wybierać w Polakach i mężczyznach z Zachodu, naszym panom pozostaje Wschód jeśli w Polsce nie dali rady, dobrze autor radzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kumpel ma za zone meksykanke To ja już wolę w starokawalerstwie śmierci dożyć niż przebrany za pajaca z zespołem mariachi band pod balkonem śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angle dziś cóż Polki mogą wybierać w Polakach i mężczyznach z Zachodu no ciapatymi z pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole tego ciapatego Araba wyksztalconego niz jakiegos Janusza ktory kreci noskiem w ma wyglada jak pol doopy zza krzaka :D Inni Polacy korzystaja z zycia, zdradzaja zony , zakladaja nowe rodziny z Polkami, maja powodzenie a wy Bidoki musicie jechac po zone az na Ukraine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
tak, mój 'ciapaty' ma szkocko-angielskie pochodzenie i niezłe wykształcenie, ale pocieszaj się dalej (przy okazji nie uważam, że Polacy są gorsi, po prostu mam wybór)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz na ukraine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zone Ukrainke od ponad 10 lat i nigdy nie bylem tak szczesliwy. Osobiscie mam same dobre doswiadczenia z Ukrainkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe, ze inni maja powodzenie u Polek i nie narzekaja a wy ? :P co jest z wami nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedałek_97
A jacy są Ukraińcy, fajni czy nie fajni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kto tu narzeka? My was nawet nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym nie brał sobie zony Polki, bo to teraz wstyd i nic wiecej. xxxxx powaznie ? ja się żenię z polką, będę sie teraz musial wstydzic przed ludźmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angle dziś tak, mój 'ciapaty' ma szkocko-angielskie pochodzenie tak nosi kilt, tańczy szkockiego kankana i rzuca palem na odległość w zawodach caber toss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
niestety nie nosi, urodzony i wychowany w Anglii i bez seksownego szkockiego akcentu, ale jak przystało na Szkota te 188 cm wzrostu ma plus waleczność, co więcej katolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu macie przyklad wlasnie Polek, ktore umia tylko obrazac na Ukrainie tez kobiety chca ulozyc sobie zycie, to znaczy jak polak chce ukrainke za zone to jest gorszy i nie mial szans u polek moze polakom sie juz nie podobacie i nie chca z wami ukladac zycia, jestescie zawisne i uwazacie sie za lepsze w calej Europie oraz obrazac wszystkich wokol, tam kolega czemu wstyd miec polke zone, bo one postrzegane teraz jako kur/wy i kazdy im seks proponuje jak sie dowiedza ze jest z polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie z wami cos nie tak jest skoro zadna was nie chciała i musicie na Ukrainie szukac. większosc facetow jakch znam nie zarabia milionow, nie ma super bryki a maja kochajace zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak jest, że jak nieudacznicy polacy, z którymi żadna polka nie chce być to na Ukrainie szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki maja ich za frajerów ale ciiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mozna powiedziec o was to samo lub kandytatach waszych zachodu ktorzy u siebie nie mieli powodzenia i musza przyjechac po szara polke. A sa czyms gorszym od was dziewczyny z Ukrainy?? Bo wychowaly sie w biednym kraju ?? Nasz kraj tez nie jest kolorowy wiec zawiesc do dziewczyn ze wschodu, wole juz w Polsce takie bialorusinki,ukrainki czy rosjanki niz zakompleksione polki ktore niszcza ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:48 Widać , ze trafiono u ciebie w czuły punkt , ze takie wypracowanie napisałeś [cześć{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:40 To chyba nie chcesz wiedziec co was ludzie zachodu mysla "polko" zabawki cudzoziemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trafiony, najbardziej jak widze polakow z zwiazku z ukrainka czy bialorusinka na polskich ulicach gdy polka musi walczyc o dziecko z muslimem w sadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tą narodowością- jak jest chemia itd to nie ma żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×