Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie bierzcie Polek, Ukrainki są lepsze jako żony

Polecane posty

Gość gość
Polki zawsze pajaly nienawiścią do dziewczyn ze wschodu wiec to żadna nowość, nawet te komentarze nie dziwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 Ukrainko , s********j do siebie, szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 Obcokrajowcy maja Polki za to samo co wy macie za Ukrainki Ukrainki mają takie same zdanie o was , jakie wy o nich oboje szukacie bardziej naiwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nigdy od ukrainek nie słyszałem jakiegoś zlego słowa wiadomo sa tutaj tez takie ktore szukaja naiwniaka itd. ale może wy polki macie z nimi złe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam męża Szweda i w swoim życiu odrzuciłam 3 Polaków, którym wydawało sie ze jak zarabia 3500 i mówi "te drzewo", może się zasadzać na fajna wykształcona i niebrzydka kobietę. Jeden z nich związał się później z Rosjanka- widocznie tylko taka go zechciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:59 Zapomnialas dodac ze teraz jestem pania ktora siedzi na d***e a mezulek robi za mnie i pluje na wszystko wlasnie takie "Polki" mozna spotkac przy boku frajerow z zachodu, pamietaj ksiezniczko ze papierek i wyksztalcenie nierobia z ciebie madrej i pilnuj go za niedlugo moze cie kopnac w du/pe ile takich "polek" mozna bylo spotkać na miedzynarodowych transportach po swoich swiatowych mezczyznach. Mam nadzieje ze taka "swiatowa" pani nie mieszka juz w Polsce i zmienila obywatelstwo?? Nie martw sie ja tez znam Polakow z dziewczynami z zachodu, ale o nich glosno sie nie mowi jak o waszych nie udanych a nie ktore tak bardzo ze nie ktore skonczyly 3 metry pod ziemia. No to buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są Tajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja slyszalem to ukrainki nie przepadaja za polkami i podobno czesto je obgaduja tutaj w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki sie smieja z Polek ich dziwactw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 Ukrainki to proste dziewuszki , takie trzpiotki , głośne , puszczalskie , one wszystko sobie pozwalają A jak Polka sie szanuje i wybiera , niekoniecznie tego najbardzej przystojnego , to jest to dla nich "dziwne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:25 Dziwne jest zakładać , ze kobieta mając meza z Zachodu nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18:46 A polki sie nie puszczaja moze ??? I nie sa prostymi dziewczynami ?? Najbardziej podobno na akademikach sie smieja z polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tematy zakładają żałośni panowie , którzy szukają szczęścia u lasek ze wschodu bo rodaczki nawet na nich nie spojrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadowoleni ,że żona ze wschodu ? zona ze wschodu chce tylko obywatelstwa , paszport UE i wspólnoty majątkowej , co by frajera Polaczka oskubać do gołej nitki jak się rozwiedzie i pójdzie sobie do bogatszego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak Polka tylko ze bez obywatelsywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj!!! Nie ma wyznaczonej narodowości gdzie są szanujące kobiety! Wszędzie są zdziry i puszczalskie kobiety i to nie zależne od narodowości. Nie rozumiem jeszcze tego że jeden naród ma piękne kobiety a pozostałe kraje już nie!!! Więc autorze zastanów się co piszesz bo to bardzo nie miłe i bolesne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczesna kobieta to szmata i to narodowosc nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dla ciebie kobieta to szmata to nie wiem jak ty oceniasz swoją matkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczyjaktoczyta
Autor postu jest durniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 Tylko hołota tłucze się po akademikach. Czyli Ukrainki. Polki stać chociażby na kawalerkę. I nieświecenie doopą przy wszystkich. Jest się z czego śmiać hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde porzadne kobiety mozna spotkac na wzchod od Ukrainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie temat założyła to Ukrainka podszywając się pod Polaka bardzo zadowolonego ze swojej wschodniej żony albo głupie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczalskie Ukrainki, matki zerowe idealnymi żonami? Wolne żarty. Może kiedyś znały się na prowadzeniu domu ale młode pokolenie zna się tylko na popuszczaniu szpary i szukania łosia, który będzie je utrzymywał w Polsce, ich ziemi obiecanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie znowu swiecenie dupa w akademikach? Ja mieszkam, mam pokoj z dziewczyna i mamy swoja łazienkę. A place mniej niż moja koleżanka która wynajmuje pokój tez dwójkę w mieszkaniu, ma mniej miejsca, kilka osób na chacie, a o silce w bloku to może pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego część tych z UA ma tradycje rodzinne wiadomo jakie- UP... i skrycie nienawidzi Polakow ...są z nimi tylko dla wizy i hajsu a najchętniej by swojego Janusza potopiły w łyżce wody i same brykały z Mykołą czy innym Orestem :D albo z bogatym Szwedem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to jakieś prowo nieudacznika co nie chciała go przeciętna Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nienawistne wypowiedzi na temat Polek piszą zawistne ukrainki dla których Polak jest jak szejk arabski, (czują w Polsce el dorado i chcą paszportu) ze swoim zarobkiem 1500 zł na miesiąc.A weźcie sobie tych przygłupich Polaczków na swoją samostijną ukrainę nam się zrobi lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki temat założyła pewnie jakaś panna ze wschodu co frajera dla obywatelstwa szuka :P marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki to dzicz i swołocz. One będą lizać dupę każdemu polskiemu Januszowi jak wyczują przepustkę do UE. Tylko niziny społeczne i łyse pały biorą Ukrainke za żonę. Każdy kto poznał choć jedną ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jak zarabiasz poniżej 5k netto nie masz domu i dobrego samochodu to sobie możesz odpuścić Polkę. Żadna szanująca się Kobieta nie powinna spotykać się z nieudacznikiem z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×