Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla Dziewczyny 22

Polecane posty

Gość gość

Witam Zastanawiam się nad urodzinowym prezentem dla mojej Kobiety i w sumie jedną rzecz już kupiłem. Gadżet który bardzo chciała ale że nie był zbyt drogi chciał bym kupić jej jeszcze coś. Biżuteria odpada ponieważ niedawno jej kupiłem naszyjnik a chciał l bym kupić coś innego. Niedawno kupiła sobie torebkę tani kuferek/listonoszkę. Nawet sam jej zamawiałem na allegro. Niestety cena była adekwatna do jakości i po prostu się rozlatuje. Mając zdjęcie aukcji wiem już jaki mniej więcej ma gust. Czy taki prezent był by odpowiedni? Myślałem też o perfumach bo wiem że niedawno jej się skończyły niestety jak to facet nie zwróciłem uwagi na markę :( Może polecicie coś uniwersalnego co każdemu przypadło by do gustu. Dodatkowo tak żeby już na przyszłość nie zadawać podobnych pytań. Czego nie powinno kupować się kobiecie na prezent. Nie chciał bym podpytywać jej koleżanek bo jednak niespodzianka to niespodzianka :D Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolciaczka
trusardi a way for her, calvin klein endless euphoria, cerutti 1881, black opium - moje ulubione<3 do tego słodkie etui z Waszym zdjęciem i myślę, że będzie zadowolona, ja bym się ucieszyła:) a takie spersonalizowane etui można zamówić w sferisie za 40zł..jak za darmo, tym bardziej że wykonanie jest naprawdę solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×