Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Typowy prawiczek ??

Polecane posty

Gość gość

Ok. 170 cm dużo ćwiczy ,jest dla wszystkich miły i uprzejmy zawsze służy pomocą nikogo nie obraża nikomu nie widzi. Niestety ludzi a w szczególności kobiety czują do niego odrazę i są dla mnie go nie mili lecz chamską i arogancy. Typowy prawiczek ma zazwyczaj ciężki przeżycia z dzieciństwa.Nawet jeśli pozna jakaś kobietę to w końcu okazuje się że ona myślała że jest homo. I tak dalej tu nie ma się z czego śmiać co ten biedny chlopak wam robi już sam brak seksu doprowadza go do nerw i stresu (wyobraźcie sobie co musi czuć osoba która żyje w celibacie i nie ma na to wpływu )nie masturbuje się często tak jak wy myślicie gdyż to powoduje u niego nasilenie stresu i flustracji wierzcie mi nawet nie wiecie co to znaczy. Ale nie mówię wcale nie jest taki miły i grzeczny bo nie nawidzu jednej grupy społecznej kobiet i mężczyzn którzy zdradzają swojich partnerów /partnerki dlaczego bo nie jest w stanie pojąć on jest sam nigdy żadnej nie miał a ktoś kto jest w stałym zwiazku od tak znajduje sobie kochanka /kochankę na boku i zdadza tłumacząc się że robi to ponieważ mu czegoś brakuje.Tobie brakuje !!!!!!!!! Jest jeszcze inna rzecz zazdrość straszliwie zazdrości on innym faceta tej łatwości w życiu tego że do nich kobiety same się usmiechają i same nogi rozkładają nawet pokażą im gdzie celować .... Wyznania prawiczka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, tylko jestem wyższy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D No i co? Świat nie kręci się tylko wokół sexu. Zresztą sex jest przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprdl kolejny temat Modela cwela na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seksik teleofn. Czasami aż za bardzo otwarta, czasami zaś nieśmiała brunetka, która niedawno ukończyła 21 lat z chęcią podzieli się swoimi pierwszymi doświadczeniami seksikualnymi. Moje zdjęcia są tutaj:http://www.sextelefon.co.pl/9.html Mam miły i ciepły głos, który opowie Ci o tym jak wyglądam i jakie uwielbiam pozycje seksikualne w trakcie intymnych spotkań. Jeżeli tylko wykonasz do mnie telefonik opowiem Ci o tym wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc sie zgadza. Poza wzrostem bo jestem wyzszy i zazdroscia z latwoscia seksu bo takie panny latwe jak np. Magdalena Z co lata do egiptu na jakies seks przygody itp. mnie zwyczajnie nie interesuja tak samo to co robia inni mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis pasuje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie tez pasuje ten opis - ale opanowałem lepszą technikę jazdy na ręcznym - to plus lekturka z x hamstera i już żadna samotność mi nie straszna ahoj piraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy prawiczek dochodzi po samym dotknięciu przez kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiki są spoko i ch problem polega na tym że są niesmiali - gdyby jednak znależli sie z taka laską w łózku to podochoceni byliby w seksie jak ron jeremy u szczytu kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Popławski

Jestem prawiczkiem mam 44  lata  całe życie na ręcznym mam już dość serdecznie Jestem zakompleksiony nieśmiały  .Jedyne wyjście to  kobieta z Roksy nie mam złudzeń 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

do mnie tez pasuje ten opis - ale opanowałem lepszą technikę jazdy na ręcznym - to plus lekturka z x hamstera i już żadna samotność mi nie straszna ahoj piraci

A co prawiczek może powiedzieć o seksie jak zna tylko technikę na ręcznym, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×