Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ula uległa

Wiem to chore ale nic nie poradzę że lubię się płaszczyć przed innymi. Masochizm

Polecane posty

Gość ula uległa

Taka już jestem. Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bardzo jesteś uległa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam upodobania do masochizmu i w dodatku do różnorodnego fetyszyzmu, tylko co z tego, jak nie ma dominujących kobiet w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula uległa
@ gość dziś Jak bardzo jesteś uległa? x Bardziej niż sobie to wyobrażasz. Kręci mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc twoje pierwsze zadanie odpisz na@ lalo1000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula uległa
@ Smof dziś w sumie to wruszyla mnie twoja historia x Jak chcesz historii to powiem Ci, że zaczęło się jeszcze w podstawówce. Nie byłam zbyt lubiana i aby być w "towarzystwie" musiałam nadskakiwać koleżankom aby mnie lubiły. Tak mi zostało do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ule uległa
@ Smof dziś ale co ma wspolnego nadskakiwanie kolezankom czy tez "towarzystwu" z masochizmem???? bo "moja nie ogarnia" x Kiedyś koleżanki chciały bym im pokazała (dzieciarnia :P). Zrobiłam to. Niedługo potem nauczyłam się masturbować i w myślach wracałam do tego zdarzenia. Kręciło mnie jak stałam przed nimi z opuszczonymi majtkami a one się śmiały. Od tamtego zdarzenia szłam już ostro w masochizm chociaż wtedy nie znałam nawet takiego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula uległa
@ Smof dziś mowisz o ponizeniu a nie o masochizmie x Lubię być poniżana i lubię się płaszczyć przed tymi którzy mnie poniżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz w czym sie to konkretnie objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igasika
Jakie najwieksze upokorzenie przezylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ulegla
@ Igasika dziś Jakie najwieksze upokorzenie przezylas? x Mój facet zdradził mnie z jedną suką a ja dałam się namówić na trójkąt z nią i sama lizałam jej tyłek (dosłownie) i stopy chociaż ona o to nie prosiła a ja nigdy wcześnie nie robiłam takich pieszczot. Kręciła mnie nie sama obrzydliwość pieszczoty tylko, że robię to właśnie jej suce co odbiła mi faceta. Były też inne historie nie mniej chore ale taka już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdziały jej syry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatrudnij się w publicznej toalecie i tarzaj się w fekaliach ...będziesz szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×