Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćSimilka

Witam mam pytanie do starszych mezcczyn

Polecane posty

Gość gośćSimilka

Prosze o szczerosc i lagodne potraktowanie :-) Wiem ze wolicie oralny seks, ze to wam daje wiecej przyjemnosci. Ale po co uprawiacie normalny seks, czy uprawiacie?. Jesli tak to dlaczego? Ze wzgledu na bliskosc czy poprostu taka natura, ze musicie za przeproszeniem p******c? Potrzebujecie klasycznego seksu czy zadowala was oral? Mlodym to i reka pewnie wystarczy, mam na mysli dojzalych mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz podczas sexu jajek nie poliżesz a podczas orala jak najbardziej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręką to sobie mogę sam zrobić, a oral, to nie ma dużej różnicy, tylko usta są trochę delikatniesze w dotyku. Natomiast seks tradycyjny daje dużo większe spełnienie. Ci*ka jest nieporównywalnie delikatniejsza od ust. Poza tym dotykam kobietę całym ciałem i całym ciałem odbieram bodźce, co doprowadza mnie do dużo większej ekstazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimilka
Gosc 21:49- spodziewalam sie krytyki, obelg a tu- dziekuje Panu, jest Pan wspanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie znam tylko reke ale wydaje mi się ze w oralu facet mniej się meczy, mnie wysiłku fizycznego w to wkłada a czy jest lepsza od cipki nie wiem bo nigdy na żywo nie widizałem cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie znam tylko reke ale wydaje mi się ze w oralu facet mniej się meczy, mnie wysiłku fizycznego w to wkłada a czy jest lepsza od c*pki nie wiem bo nigdy na żywo nie widizałem c*pki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 70 lat ja 50. Miałabym ochotę ale on już niestety nie może. Chorował na prostatę, po zabiegu i lekach przestało mu działać i odeszła ochota. Ja mam mimo mojej 50-tki straszną chcicę. Wiem, tutaj jedyne co poradzicie to znalezienie sobie chłopa na boku. Nie wchodzi w grę bo zbyt go kocham, zbyt wiele dobrego w życiu dla mnie zrobił, więc nawet jak żartuje abym znalazła sobie kochanka to nie zrobię tego. Ostatnio udało mi się go namówić aby pobudzał mnie ręcznie i pieszczotami. Zrozumiał, że jest mi to jeszcze potrzebne. Kupiliśmy też wibrator, którym pobudza mnie do orgazmu. Oswoił się też i pozwala mi znów dotykać swojego k***ska. Miziam mu i mówi, że przyjemnie choć nie staje mu i orgazmu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam wole klasyczny. Mimo, ze oral tez mily to wole do klasycznej dziurki. Kazdy ma inaczej - taki life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks oralny nigdy nie zastąpi klasycznego seksu, seks oralny to tylko miły dodatek i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×