Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BetQ

Kurs rzęs czy to się opłaca ?

Polecane posty

Gość BetQ

Hejka :) Mam pytania odnośnie rzęs. Chciałabym się zapisać na kurs i zająć się tą branża jezeli tylko bede sie do tego nadawała :P Moje pytanie brzmi...jakie sa mniej wiecej zarobki takiej stylistki rzes ? Chodzi mi o Warszawe. I czy lepiej jest robic to np. jako dodatkowa praca czy oplaca sie w pelni zająć tym i potraktowac jako głowny zarobek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego stopnia jestem daleko od świata, w którym chodzi się do ludzi "od rzęs", że mnie zatkało i nie wiem, co poradzić. Mogę tylko dość ostrożnie przedstawić obawę, że skoro ludzie od paznokci często traktują to tylko jako dodatkowy zarobek, to myślę, że na rzęsy też nie ma aż takiego popytu, żeby zakładać, że da się tylko z tego utrzymać. Zależy też od tego, czy mówimy o dużym mieście czy nie, bo wiadomo, że w dużym większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz sobie troche dorobić, ale raczej nie utrzymasz się z samego takiego kursu bo konkurencja jest spora...Moja koleżanka pracuje tak w UK i sie utrzymuje, ale tam to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetQ
Ja mieszkam w Warszawie chcialabym zrobic kilka kursow i zatrudnic sie w jakims salonie. Tylko wlasnie zastanawiam sie jak zarabia taka stylistka rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po kursie przedłużania i zagęszczania rzęs w Centrum Edukacji Pasja www.mmpasja.edu.pl i jestem mega zadowolona z efektów szkolenia. I jeśli faktycznie masz odpowiednią wiedzę i umiejętności (po tym kursie ich nabierasz) to można z tego wyżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzmajj
jasne,ze sie oplaca! ale musisz przede wszystkim to lubic, bo klientki sa rozne, to wiadomo, ale ja np. uwielbiam obcowanie z ludzmi i takie urodowe rzeczy :) juz na kursie wiedzialam ze to cos dla mnie, poniewaz bardzo mnie ten temat ciekawil i juz teorii sluchalam z przyjemnoscia, a jak przyszlo co do czego i dostalam modelke do cwiczen to juz w ogole bylo super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam kurs rzęs w Lukomades. Nie jest to moje pierwsze szkolenie u nich i jestem bardzo zadowolona. Mają praktyczne podejście i gwarantuję, że wiele się od nich nauczyłem. Przy tym wszystkim mają wiele ciekawych kursów kosmetycznych, które warto zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesssa

Opłaca się, mieszkam w Warszawie i zarabiam na tym 8tys Mc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×