Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprzedam gonal F 900 i 450

Polecane posty

Gość gość

Mam do sprzedania gonal F-450j.m pozostałe z 900IU j.m data ważności do 07.2017 gotowy pen. Lek cały czas przechowywany w lodówce w torbie termoizolacyjnej Gonal-F i gonal f 900 pen nie otwierany. Data ważności 12.2017 Kontakt: madzik_6@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam gonal f 900 został mi po zakończonej procedurze. Przechowywany w lodówce data ważności 12.2017 r. Mail paulaa88@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem. Za interesowana. Gonalem f 900to muj nr telefonu 698949819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam gonal f 900j.m data ważności 09.2018 i gonal f 750j.m do 08.2018 oraz 17 zastrzyków decapeptyl 0.5mg/ml do 10.2019i ovitrele 250 do 08.2018 mój adres e-mail g.stasiak25@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Sprzedam Gonal f 75 IU/j.m. - 2 opk. pozostałe po stymulacji. Cena 40pln/opk. Ważne do 04.2017. Przechowywane w lodówce. tel. 512006831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Sprzedam Gonal F 900- 2 opakowania. Z zakupionych 3 opakowań zostały mi 2 oryginalnie zapakowane i cały czas przechowywane w lodówce ! Data ważności leku 12. 2017. Kontakt: magda_magdalena.88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Sprzedam Gonal F 900 w penie, zamknięty, przechowywany w lodówce, kurier gratis. Termin ważności 02.2019r. Wiecej na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Sprzedam Gonal F 900 w penie, zamknięty, przechowywany w lodówce, kurier gratis. Termin ważności 02.2019r. Wiecej na priv. pracaa87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Sprzedam Gonal F 900 w penie, zamknięty, przechowywany w lodówce, kurier gratis. Termin ważności 02.2019r. Wiecej na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita82
Sprzedam nowe peny do stymulacji Gonal F, 3 peny x 900 jm, data ważności: maj 2018, cena 1000 zł. Odbiór osobisty w Rzeszowie lub wysyłka kurierem na koszt kupującego. 600-285-033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jealithe
Mam do sprzedania z powodu rezygnacji z kolejnej stymulacji NOWE, oryginalnie zapakowane, przechowywane w lodówce - gonal F 900 pen ważn. 12/2018 cena 450 pln - menopur 1200 ważn. 08.2019 cena 400 pln - gonapeptyl daily 0,1mg/1ml 5 ampułek ważn. 02/2019 80 PLN - gonapeptyl daily 0,1mg/1ml 7 ampułek ważn. 06/2019 100 PLN lokalizacja Kraków kontakt: jaelithe@rocketmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariuszek
Dziewczyny kupie gonal f 900...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoszenie jaelithe@rocketmail.com jest już niestety dawno nieaktualne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Mam do sprzedania Gonal F 450 j data ważności 04.2019. Przechowywany w lodówce. W gratisie dołączam test ciążowy który pokazuje w którym tygodniu ciąży jesteś (mierzy beta hcg) renomowanej firmy clearblue. Wartość testu ok 70 zł przeliczajac na polskie zł. Wszystko razem 300 zł. Koszty przesyłki wliczone. Kontakt mailowy: siwekw@tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko że ogłoszenie powyżej nadal aktualne. Możliwa wysyłka najszybciej 27 sierpnia ze względu na to że przebywam za granicą. Kontakt mailowy: siwekw@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbiór osobisty też możliwy: Szczecin, Koszalin bądź po trasie mogę dowieść oczywiście po 27 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekw
Witam ponownie. Powyższe ogłoszenie dotyczące Gonal F 450 nadal aktualne. W każdej chwili może być wysłane pocztą z Polski. Test ciążowy w gratisie i przesyłka listem poleconym priorytetowym także. Zachęcam do zakupu i kontaktu na maila: siwekw@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwekw
Moje ogłoszenie już jest nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal

Sprzedam gonal F 450 IU. Przechowywany w lodówce, termin ważności: październik 2019. materoma@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonal f 900ui, cetrotide

Sprzedam Gonal F 900 IU . Przechowywany w lodówce , termin wazności :05/2019 oraz Cetrotide 0,25bmg termin: 06/2019. martini19k@op.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal-f

Witam , posiadam na sprzedaż Gonal-f 900IU-j.m./1,5 ml , całe opakowanie nie otwarte kupione w aptece w Warszawie NOVA , data ważności 10/ 2019. Posiadam również Menopur 600 data ważnościw07/2012. Okolice Bydgoszczy/ Toruń , cena do uzgodnienia . ino.goska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal F kupię

Kupię Gonal F 900IU lub 450. Proszę o kontakt rustydusty@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONAL F

Kupie Gonal F 900IU. Kontakt ewelina0604@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polzak

Pilnie kupię Gonal f, menopur cetrotide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polzak

Pilnie kupię Gonal cetrotide menopur polzak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Witam,
jestem już w "bezpiecznej i upragnionej ciąży" więc mam do sprzedania pozostałe po stymulacji :
Gonal 300 IU - przechowywane w lodówce - ważność do 10/2019 - cena 100zł/szt - 4 szt
Cetrotide 0,25 w zastrzyku - przechowywane w lodówce - ważność do 06/2019 - cena 70 zł - 1 szt
Mensinorm 150 j.m. - przechowywany w chłodzie - ważność do 04/2020 - cena 70 zł/szt - 3 szt

pozostał mi również:
- Acidum Folicum Richter 15 mg - 1 opakowanie- 5 zł (zalecany kwas foliowy przy stymulacji)
- Clostilbegyt 50 mg - 1 opakowanie - 20 zł
- Encorton - 5 mg -20 zł - (wskazany m.inn. przy przeciwciałach antyTpo, anty Tg)
do odebrania w Warszawie (Ochota) lub Grójec
szczegółowe informacje: aagnieszka188@gmail.com
zapraszam, mi pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Witam,
jestem już w "bezpiecznej i upragnionej ciąży" i mam do sprzedania :
Mensinorm 150 j.m. - przechowywany w chłodzie - ważność do 04/2020 - cena 70 zł/szt - 3 szt

do odebrania w Warszawie (Ochota) lub Grójec
pozostał mi również:
- Acidum Folicum Richter 15 mg - 1 opakowanie- 5 zł
- Clostilbegyt 50 mg - 1 opakowanie - 20 zł
- Encorton - 5 mg -20 zł - (wskazany przy przeciwciałach antyTpo, anty Tg)
kontakt: 607051095 - sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupię gonal f, Pergoveris 150, cetrotide 0,25, utrogestan, prolutex/agolutin buziaczekja@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonal f 900

Witam, sprzedam nowy, zaplombowany, lek Gonal F 900. Ważny do 06-2020 - cena 300 zł 

Inf. pod tel. 790831162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×