Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona_n

detektyw?

Polecane posty

Gość zmartwiona_n

Witam. Mam troche nietypowe pytanie - co sadzicie o korzystaniu z uslug detektywistycznych? Nie jestem do konca przekonana o wiernosci mojego narzeczonego. Wydaje mi sie, ze mnie zdradza, a ta niepewnosc i podejrzliwosc mnie zabija. Zastanawiam sie nad wynajeciem detektywa zeby sprawdzic co i jak. Szukalam w sieci i znalazlam Biuro detektywistyczne Business Intelligence Agency z Katowic. Mieszkamy na SLasku wiec chyba najlepiej takich detekwtywow miec na miejscu. Co sadzicie? Powinnam rozwazac taka opcje czy lepiej zrobic cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Też miałam podobny problem ale z moim mężem.Długo zastanawiałam się jak to sprawdzić .Dzwoniłam do różnych agencji detektywistycznych,ale jedna po rozmowie telefonicznej z właścicielem bardzo mi się spodobała.Profesjonalne podejście,nie wygórowana cena w stosunku do innych ,szybkie wykonanie zlecenia i otrzymane dowody.W 100% mogę Tobie podpowiedzieć i polecić Agencję Detektywistyczną Vendetta z Poznania.Jeżeli masz podejrzenia to lepiej sprawdzić to teraz niż po ślubie. Pozdrawiam Małgosia ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam - gdy potrzebowałam dowodów zdrady męza. Nie miałam jak sama ich zdobyć, wiecie, delegacje itd. a ja w domu z 3 dzieci :( pomagała mi agencja Solum, zebrali co trzeba dosć szybko. Jeżeli potrzebujemy takiej usługi, zwłaszcza w takim przypadku - nie am sie co zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Szukając usług detektywistycznych możecie zajrzeć do http://centrumdetektywistyczne.com/ . Uważam, że oferta naprawdę dobra, a firma posiada bogaty zakres usług detektywistycznych zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy Cię zdradza naprawdę, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solum jest bardzo ok! Mi pomagali akurat w innej sprawie, windykacje, inne klimaty, ale ludzi mają ogarniętych, wiedza jak działać. Wiec jak najbardziej mogę ich polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o agencji solum słyszałam i to bardzo dobre rzeczy. Prowadzę biznes w krakowie, trochę przedsiębiorców znam i z tego co pamiętam kilkoro z nich z ich usług korzystali i bardzo to sobie chwalili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też miała podobne wątpliwości i zdecydowała się na pomoc detektywa. Okazało się, że mąż nie do końca jest lojalny ale mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie inaczej. Nie wiem skąd jesteś ale warto skorzystać z pomocy biura detektywistycznego Secret Spy http://www.secretspy.pl/. Mają swoje siedziby we Wrocławiu, Lesznie i Poznaniu. Są skuteczni i dyskretni więc nie ma obaw o wykrycie ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz wątpliwości - koniecznie skorzystaj z jego usług. Dzięki profesjonalizmowi detektywów z agencji kameleon http://www.detektywi.szczecin.pl/ dowiedziałam się, że mąż zdradza mnie z jakąś małolata. Ustalenie tego zajęło im praktycznie sekundę, co nie zmienia faktu iż jest to strasznie potworne uczucie. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu korzystam z pomocy biura detektywa pana Tomasza Anioła, firma jest z Poznania ale działają na terenie całego kraju. Na stronie http://detektywtomaszaniol.pl/ jest kontakt i szczegóły dotyczące zakresu działań. Prowadzą dla mnie obserwacje głównie związane z ustaleniami majątkowymi kontrahentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek

We Wrocławiu jest jeden z najlepszych, polecam zajrzeć na stronę spyshop żeby dowiedziec się więcej. Ten detektyw naprawdę pomógł mi w wielu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanna

Spy shop ma najlepszą "kadrę" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak dla mnie to jeden z lepszych detektywów to jest to pan Tomasz Anioł z Poznania. Tu masz do niego kontakt  detektywtomaszaniol.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Zamknij okna w samochodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Haha napisał:

Zamknij okna w samochodzie 

Podmyj szparjanę bo według moich ustaleń będzie seks w długi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już było przecież
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Podmyj szparjanę bo według moich ustaleń będzie seks w długi weekend.

Znowuuuu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirra

Jeżeli chodzi o zdradę to moim zdaniem warto skorzystać z pomocy detektywa. We Wrocławiu bardzo dobra jest podobno detektyw Skrzypek. Profesjonalna i bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 7.12.2019 o 20:57, Gość pirra napisał:

Jeżeli chodzi o zdradę to moim zdaniem warto skorzystać z pomocy detektywa. We Wrocławiu bardzo dobra jest podobno detektyw Skrzypek. Profesjonalna i bardzo skuteczna.

Pani Detektyw Skrzypek we Wrocławiu jest zdecydowanie najlepsza! Pomogła mi w przyłapaniu męża na zdradzie, przekazała dowody i jeszcze była świadkiem na rozwodzie. Wszystko szybko rozwiązane i bardzo profesjonalnie. Myślę, że są wypadki gdzie pomoc detektywa na pewno się przydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuszewski

W Katowicach jest bardzo dobry specjalista http://www.speleofan.pl/profesjonalne-uslugi-detektywow-z-katowic/ moją sprawę rozwiązywał w niespełna tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarmuszewski

W Katowicach jest bardzo dobry specjalista http://www.speleofan.pl/profesjonalne-uslugi-detektywow-z-katowic/ moją sprawę rozwiązywał w niespełna tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×