Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

38 tc i brak imienia dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

Pierwszemu synowi ja dałam imię, bo mąż nie miał żadnego pomysłu. Przy drugim też do tej pory nie miał pomysłu, więc chciałam dać Mikołaj, byłam pewna tego imienia od początku ciąży. Kilka dni temu nagle mąż wyskoczył, że chcę, żeby był Alex i tak ma być, bo ja wybierałam pierwsze. Tyle, że ja tego pierwszego imienia nawet nie wybrałam sama, bo mąż na nic się nie zgadzał i w urzędzie na szybko wpisałam jakieś imię - dałam Fabian, bo przypomniał mi się syn byłej sąsiadki. Musiałam wybierać w 5 minut! Chciałabym, żeby mąż mógł wybrać imię ale nie jestem pewna tego Alexa czy Aleksa a w dodatku jestem zła na niego, że znowu przez niego trzeba będzie wybierać imię na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej ustalcie to odpowiednio wczesniej, zeby pozniej sie nie spieszyć i nie żałować decyzji. Alex bardzo ładne imie tylko bardzo popularne, ale najważniejsze zeby wam sie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty sama dziecko w urzędzie zapisujesz? moje dzieci zapisywał maż. JAk twoj taki madry to niech idzie i zapisze sam jak chce. Mikołaj ładne, Aleks też w miarę, ale Fabian to jakaś porażka jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie dać Alex, Aleks, Aleksy, czy może Mikołaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian-Bartek Fabian-Patryk Fabian-Marcel Fabian-Wiktor Fabian-Eryk Mi z tych najbardziej się podoba eryk i wiktor :-) a imię fabian jest po prostu prześliczne. A aleks czy alex to budzi we mnie skojarzenie z psem mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.50 My z mężem mamy baaardzo dużą rodzinę, szczególnie mąż, bo ma 7 rodzeństwa i jest już wśrod dzieci Bartek, Wiktor, Eryk a moje ulubione imię Dawid powtarza się nawet 2 razy :-( Mikołajów ani Aleksów nie ma nigdzie w naszym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak myślicie dać Alex, Aleks, Aleksy, czy może Mikołaj? x Aleksander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez szukam imienia dla chlopca i nie mam pomyslu jeszcze. Aleksander bardzo popularne teraz, sprawdzalam rankingi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Aleksandra wszyscy beda mowic Olek chocbys na glowie stawala zeby skracali np do Aleksa. Dla mnie "Olek" to mega niemeski skrot, strasznie nie trawie tej formy i dlatego w zcyciu bym nie nazwala syna Aleksander, choc pelna wersja imienia mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×