Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdeczka25rrr

Prezenty na gwiazdke

Polecane posty

Gość gwiazdeczka25rrr

Hej dziewczyny! Piszę ponieważ mam dość duży problem. Otóż ostatnio pokłóciłam się z moją mamą o prezenty dla chrześnic. Moja mama wypomina mi że po ślubie z moim mężem odsunęłam się od jej rodziny ciotek wujków itp. Chodzi o to że mam tych chrześnic z mężem aż 4 a nie mamy pieniędzy na to żeby każdej kupować jakiś drogi prezent. Obecnie nie pracuje bo wychowuje roczną córeczkę. Co prawda mamy oszczędności które w przyszłości chcielibyśmy wydać na dom. Moja mata bez przerwy się wtrąca i krytykuje że kupiłam za tanie prezenty. Teraz w ogóle nie mam ochoty jechać tam do tych dzieci bo nie mamy z mężem czasu i ochoty na to. Porozmawiałam szczerze z moją mamą i wymieniłam te argumenty i wiele innych na co się obraziła i nie chce przyjechać teraz do własnej wnuczki na Mikołaja. Co radzicie w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinisinisiunia
bez obrazy, ale dziwną masz mamę...moim zdaniem liczy się gest, a nie to, ile wydałaś na prezent:/ ja dla jednej z chrześnic (też mam 2) wydałam na prezent 33zł - kupiłam jej nowy case na telefon w sferisie do tego słodycze i już:) nie przejmuj się tym, co mówi Twoja mama najlepiej, nie chce przyjechać to nie, trudno..później sama będzie żałowała, zwłaszcza że Twoje dziecko niczemu nie jest winne w tej sytuacji. poza tym chrzestni nie są od tego, żeby dawać prezenty, przypomnij jej o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mama ma racje. Ośmieszasz sie gownianymi prezentami, od tego sa kredyty, a pozatym mówisz ze składasz na dom. Po co Ci dom? Lepiej żyć tu i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolka896
Nie wiem w jaki wieku są dziewczynki, ale jak wierzą w mikołaja to idealnym i niedrogim prezentem będą listy do św. Mikołaja. Tutaj możesz zamówić https://www.listymikolaja.pl/. Jeden taki list to 17 zł więc nie wiele. Jestem pewna, że nikt na to nie wpadł a sama zobaczysz że reakcja dziewczynek będzie bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie mam, ale koleżanka bliska ma takie relacje z matką, toksyczną kobietą która zatruwa wszystko i wszystkich wokół. Nie jest Ci to potrzebne. Ale jeśli chcesz jakoś dzieciom tego nie przedstawiać to Ci powiem że my kiedyś musieliśmy udawać ze przyszły prezenty od dziadziusia i zamówiliśmy baloniki http://balomania.eu/kategoria-produktu/balony-foliowe/urodziny/ one przyszły do domu z imionami dziewczynek i ze „sto lat!” i była radośc ogromna. Tylko że dziadek był wtedy chory poważnie, a nie szantażował nas idiotycznie (bardzo przepraszam za słowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minira
każdy wydaje tyle na ile może sobie pozwolić... ja przeważnie wyszukuje ciekawych przecen, wyprzedaży, żeby jednak było jak najtaniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×