Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćtakznowuja

To temat dla kobiet

Polecane posty

Gość gośćtakznowuja

Witajcie. Juz pewnie mnie skojarzycie. To moj ostatni temat o seksie oralnym. Chce tylko kobietki zebyscie wiedzialy, ze nie mylilam sie. Mezczyzni naprawde preferuja seks oralny, klasycznego nie potrzebuja. W kazdym z artyk. jest tak nawet napisane. Ale nie to jest glownym dowodem. Poszukalam troche, i duzo kobiet mialo z tym problem. Jest jednak jedna technika, ktora swiadczy o tym, ze jednak natura sie nie pomylila i tak jak jestesmy "stworzeni", jest najlepiej. Jedynie "Singapurski Pocalunek" jest lepszy niz seks oralny dla faceta. Ale powiedzmy sobie szczerze, malo kobiet w ogole pamieta o cwiczeniach dolnych partii miesni a co dopiero wyuczenia sie skrecania, ssania i pulsowania wagina. Z zebranego materialu i opinii juz doswiadczonych ludzi wiem ze to kosmos dla mezczyzny. Ktos tu napisal komentarz kiedys o języku, ze cipka nigdy nie bedzie lepsza. No sa tez faceci ktorzy twierdza, ze jak sie ma czym, to waginalny seks jest najlepszy i mysle ze w tym tez duzo prawdy, oczywiscie dotyczy to tez kobiet, moze pochwa byc za luzna. Ale do tego goscia ktory napisal mi o jezyku chce powiedziec , to co wiem juz od starszych mezczyzn "Zdecydowanie cipka to nie tylko śluz, to zupełnie inne uczucie niż w ustach. Lody są może atrakcyjniejsze dla młodzików, którzy w cipkę wsadzają tylko w gumce a loda mają bez gumki i to do końca. Cipka daje zupełnie inne odczucia, jest miękka, ciepła i ciasna w sposób w jaki usta nigdy nie będą. Jeśli dla faceta jedyną różnicą jest to, że w ustach jest język to współczuję tym facetom bo nie byli z kobietami, które cipkami potrafią zrobić takie rzeczy o których ustami można tylko pomarzyć" Wiecej nie bede cytowac bo za duzo tego. Ale chce uswiadomic was kobiety, ze faceci tak postrzegaja kobiety "ma robic kanapki i lo..a, a dostanie pierscionek". Przrszukalam sporo materialow dziewczyny i zdaje sobie sprawe z powagi sytuacji. Zastanawiam sie, dlaxzego wiaza sie z nami? Kto im lepiej dogodzi jak nie facet?? Teraz wiem ze gdyby to wszystko wyszlo wczesniej na swiatlo dzienne, nie zwiazalabym sie z facetem. Wiecie czemu to napisalam? Bo nie wiem jak mam za kilka lat powiedziec synkowi ze bedzie wolal wkladac do buzi, odrazu mam go nastawic na facetow? Ja nie wiem juz co zrobic. Pomyslicie ze jestem j******a ale nie wiecie tego co ja. Po zblizeniu kiedys z dziewczyna pojdzie do ojca i zapyta co jest grane? Pewnie dalam karme tym 20 latkom wychowanych na porolach ale mam troszke wiary ze ktos tu jeszcze jest do pogadania. Jesli nie macie nic normalnego do powiedzenia to nie wysilajcie sie swoimi prowokacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×