Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13miesieczne dziecko przestalo jesc pomocy :(

Polecane posty

Gość gość

Witam... mam problem z niespelna 13miesieczna corka... przestala jesc :(...zawsze jadla malo ale jadla... zaczelo sie to 5 dni temu od goraczki (39stopni) biegunki i wymiotow. Bylam u lekarza mocz morfologia kal usg brzucha gardlo osluchowo tez wszystko ok. Zwalili to na panujacego wirusa badz zabki. Lecz juz od 3 dni jest ok a nie je dalej :(...pociagnie tylko z 3 na dobę piers i to krotko okolo 2-3minut i nic po za tym :(... a jadla zawsze 3-4 razy na dobe piersc plus dwa posilki stale a teraz na widok lyzeczki odwraca buzie placze i zaciska usta :(... dochodzi problem ze spanien. Zasypiala zawsze przy piersi po wieczornym karmieniu i gdy puszczala piers byla odkladana i spala juz sama. Teraz nawet na rece sie wziasc nie da zeby do piersi przystawic szarpie sie wyrywa i placze :( gdy ja juz uspie to nie da sie odlozyc od razu sie budzi i placze :(. ma 6 zebow i nie bylo problemow z jedzeniem jak wychodzily i nie widac zeby szly następne. Po za tym jest taka jak zawsze uśmiechnięta chętna do zabawy itp. Dodam ze rozwija sie dobrze od niecalych 2 miesiecy sama chodzi. Co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy było ostatnie szczepienie?bo objawy jak po szczepionce Odra swinka rozyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepienie miala 2 tygodnie temu... teraz przed chwila doszla zielona kupka :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby na 100% bywa , ze gdy wychodza te bardziej bolesne typu 4, 5 to dziecko potrafi schudnąć, jak bedzie glodna to zje no stres, moja też nie jadła mleka, na widok łyzki placz, nagle zachciala sama jesc, wiec dawalam ile trafilo do buzi to trafilo ogólnie przez caly dzien jezeli chodzi o mleko jadla 3 butle, na zeby jadla edwo w sumie jedna plus pare lyzek zupy, pare kesów kanapki, kupa też się zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile czasu to moze trwac jesli to zeby bo ja juz trace sily... do tego tez jest ospala... nie spi 2h a juz placze i ziewa bo spac.. i jak zawsze spala od 20-21 to wstawala kolo 7 a teraz spi nawet do 9-10.... i po godzinie znowu by najlepiej poszla spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylas u lekarza, nic sie nie dzieje. goraczka i problemy zoladkowe oslabiaja i zniechecaja do jedzenia na kilka dni nawet doroslego, a co dopiero dziecko. zeby wychodza podstepnie i czasami przynosza niespodziewane objawy. wzmozona sennosc to na pewno wynik oslabienia, plus byc moze skok rozwojowy. spokojnie, poprawi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze żeby dużo piła. Żeby się nie odwodnila. Moje patenty to woda w kubeczkach i przelewamy fajną zabawą zawsze coś się napoje, inną szklanka czy kubek, słomka. .może chociaż chrupka zje zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyg temu szczepionka. Czyli tak jak myslalam. Niestety jeśli to była priorix lub Mmr to niestety ale oby już nic gorszego sie Nie przydarzylo. Po tej szczepionce dziecko miało pół roku biegunki, przezytaj ulotkę, do 4 tyg wychodzą po niej objawy a potem oby się skończyły. Znajomej córka miała ataki padaczkowe. Twoje dziecko cierpi, dlatego tak się zachowuje.TA szczepionka to barbarzynstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profil na fb STOPNOP, w szczególności czerwona kartka-poczytaj. Niestety może mieć to związek ze szczepionką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę że to może być od szczepionki.Mój syn między 12-13miesiącem życia po tej szczepionce przestał jeść -dzisiaj ma 8l. I nadal jadłowstręt .Do niedawna nie widziałam związku ze szczepieniem ale nic po drodze się innego nie wydarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 19:45 własnie moja do tego chodzila spac z krzykiem, wybudzala sie z krzykiem, po godzinie i spala zamiast do 7-8, to do 8.30, 9-15 i tak dwa tygodnie , ale mało jadła tak około tyg, wiesz mojej wychodziły praktycznie naraz wszystkie czwórki. najgorzej znosi dolne czwórki, i tu zaczeły sie potworne krzyki i brak apetytu, córka normalnie spała od 18 , 19 max do 7-8 rano. a jak czwórki szły to dosłownie piszczała jak się wybudzała i mogłam do niej wejsc wziąc ja na ręce i nosić godzinami, a ona nawet po pół godz przytulona i z zamknietymi oczami na rekach jak ja odkladalam to od razu pisk. ale moim sposobem było , wchodzenie, przytulenie i odkladanie po 5 min, inaczej pół nocy bym ja nosiła, i wychodzilam, plakala ale po 3 minutach przestawala i za godz to samo. i moja miala szczepionke ale z miesiac temu i to na różyczke i jakies głupoty, a za jakis tydzien ide z nia na pneumokoki. nie łaczyłABYm tego ze szczepionką tylko z ząbkami. polecam dentinox na dziąsła, i paracetamol . i coś do memlania, moja lubila gryźć tę rurke od katarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz ma obowiązek wpisać NOP w ksiazeczce. Jak można nie łączyć ze szczepionka po której do 4 tyg zgodnie z ulotka o działaniach niepożądanych moze się wydarzyć dużo. Przeczytaj ulotkę. Jeszze ważne jest podanie Wit A ,ponieważ po tej szczepionce jest bardzo niska. Jesli jesteś na fejsbuku to wejdź na grupę powiklania poszczepienne i zobaczysz ile matek po tej szczepionce odnotowala takie sytuacje. Albo o wiele gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze cos sie zmienili w twoim otoczeniu , moze jesz cos innego , używasz innej wody do picia ? Moja bratowa jak sie przeprowadzila 30 km dalej to jej dziecko odrzucili piers nie wiadomo czemu , ale podobno inne jedzenie i przede wszystkim inna woda , a moze używasz innego żelu pod prysznic, musisz wszystko przeanalizować co sie zmienili , a jeśli nic to albo zęby albo dziecko musi dojść do siebie po szcepionce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam jak twoje dziecko się zachowuje na widok lyzeczki , moja córka się tak zachowywala jak zęby szly , moze warto spróbować dać jej syrop przeciwbólowy , odczekać 15 minut i posmarować dziasla żelem na ząbkowanie, znowu odczekać minutę i dać jeść, jeśli dalej bardzo nie będzie chciala jesc to znaczy ze to nie zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam dentinox na dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepionka to priorix. Nic sie nie zmienilo. Zadnych wyjazdow zadnych gosci atrakcji itp... woda płyny to samo. Nic nowego do jedzenia tez nie dostala ja tez nic nie jadlam co moglo jej zaszkodzic. U nas dalej to samo- nie je nie moze usnac :(... prawie 13 miesiecy już 6 dzien na samej piersi :(... nie dosc ze jest chuda (8,5kg) to dzis waga pokazala juz 8kg :(... a lekarze maja to gdzies ze chudnie :(... wytlumaczenie z wczorajszej prywatnej wizyty to zabki+nie je=chudnie .. ze zacznie jesc to przytyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie demonizowac ten priorix, bo juz sie zygac chce od tych szczepionkowych teorii spiskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Priorix to 3 żywe wirusy, jak niby organizm ma sobie . tym poradzic bez uszczerbku na zdrowiu. Nie pozwol sobie kitu wcisnąć. To NOP!!! a zasranym obowiazkiem lekarza jest to wpisać w książeczkę! Przeczytaj o powiklaniach po TEJ szczepionce, to będziesz wiedziała że to na pewno nie zęby! Ile matek to samo przechodzilo? Ile cierpień malenstw? Ja w swoim otoczeniu mam znajomych, wiem że nie zmyslaja, a w internecie są matki z imienia i nazwiska z którymi możesz pogadać, ja jestem pewna na.sto procent ze dziecko cierpi przez tą cholerna szczepionke. Moje pokolenie nie było tym szczepione i mamy się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, że po szczepionce. To jeden z częściej występujących NOP po MMR/Priorix, nawet chyba jest w ulotce. U nas było to samo. Moja córka męczyła się z uporczywymi biegunkami prawie do 2 roku życia. Dwa razy w międzyczasie wylądowała w szpitalu bo mało piła. NOP ma wpisany w książeczkę. Lekarz nawet specjalnie nie protestował, powiedział, że to częste po tej szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To woła o pomstę do Nieba ze lekarze nie informuja o przykrych a nawet trwałych dolegliwosciach po szczepieniach. Pieprza tylko o przejsciowych, typu obrzęk w miejscu wklucia, zaczerwienienie i ew goraczka. A o problemach układu nerwowego, pokarmowego, alergiach, nie pisze o autyzmie, ale czym jest autyzm jeśli nie problemem neurologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj znowu caly o obiadek wyladowal w koszu na smieci ... nawet posmakowac nie chciala ehh :(... jak dlugo to moze jeszcze trwac jakby to było po szczepieniu? Ten brak apetytu bo to jest w tym wszystkim najgorsze... dziecko spada z wagi i z sil powoli bo jest nadmiernie senne :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź kochana na fejsbuuk o powikaniach, wejdź na.grupę szczepic czy nie, wejdź na stop nop, tam ci matki doradzą. A ile to może potrwac? Nawet kilka mc. Ale życzę twemu dziecku by szybko się.skonczylo. O Wit a nawet lekarze nie wiedzą.warto podawac po tej szczepionce. Niestety zaglodzony mózg nie funkcjonuje tak jak powinien, jesli szczepionka bardzo zniszczy jelita, to niestety ale długa droga czeka do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeny... co prawda obawialam sie tej szczepionki ale lekarka przekonywala ze nie ma czego sie obawiac ze bd gorzej jesli zachoruje na te choroby bez szczepien uspokoila mnie a tu prosze :(... pewnie to tez nic nie da ale jesli nie zacznie jeść do piątku i waga bedzie leciala w dol to zostaje szpital... niech cos zrobia bo wkoncu popadnie w jakies choroby przez niejedzenie i calkiem bedzie słaba... juz teraz nawet chodzić nie chce tylko siedzi albo lezy a najlepiej to by spala non stop gdzie jeszcze wczoraj biegala po calym mieszkaniu :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie straszyc ale to nie wyglada dobrze, idz do lekarza i wymus wpis nopu, zeby nie szczepic juz wiecej. Dziecko cierpi, znam takie (z opowiesci fizjoterapeuty)ze pol roku nie chodzilo po tej szczepionce. Twoje dziecko cierpi. A mnie serce peka jak czytam ze znowu lekarz idiota uspokajal,a jak sa powiklania to rece umywaja, to malenkie dziecko, plakac sie chce ze znowu przez ta cholera szczepionke kolejne dziecko cierpi!!! Ja bym jechala na pogotowie. Zal dziecka:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mi nie wmowi ze szczepionka z 3 zywymi wirusami jest bardziej bezpieczna od chorob wieku dzieciecego, bo odra, swinka , rozyczka to choroby wieku dzieciecego, o powiklaniach nie pisze, bo po grypie nie wylezanej tez sa powiklania. A nikt z normalnych rodzicow nie zostawilby bez opieki chorego dziecka na odre czy swinke. Rozyczka to drobiazg, warto ja odchorowac. Zreszta odra przechorowana jest lepszym wyborem niz ta cholerna szczepionka-eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez jest jest bardzo szkoda. Na dodatek nie moze spac obudzila sie przed 3 i do tej pory usypiam a ona placze tylko spiewanie tulenie kolysanie nic nie dziala :(... chyba juz dzisiaj zostaje tylko szpital bo ja jej nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob wszystko zeby dziecko pilo, jak samo nie chce to strzykawka dawaj jej pic. Moje dzieci mialy podobne akcje z rozmych powodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxa
Biedne dziecko,aż mam łzy w oczach. Faktycznie mało waży.Ja swoją córke zaszczepiłam priorix odra,świnka,różyczka gdy miała 2 latka i 2 tyg.Odwlekałam to szczepienie jak się dało.Na szczęście nic jej nie było.Im większe dziecko,tym silniejszy organizm i mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia NOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tak miała od zębów. Pomagał ibuprofen i smarowanie dziąseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zabki bo probowalam roznych maści na zabki i nic to nie daje jak i rowniez leki przeciwbólowe. W tym problem ze nie daje sobie nic do buzi wlozyc zaciska usta placze jak na sile to wymiotuje :(... tylko od czasu do czasu weźmie do buzi piers na 2-3 lyki.... teraz spi a zachowuje sie jak dziecko 5 miesieczne :(... normalnie to raczkowala i od 2 msc chodzila a teraz nie chce chodzic siedzi albo lezy a jak sie przekreci na brzuszek do raczkowania to sie kreci wokol wlasnej osi :( co temu dziecku jest :(... czy to z oslabienia i nie ma siły ehh :( dzis waga 7,987 a wczoraj jeszcze 8kg :( boje sie ze sie odwadnia ehh :( o 11 mam wizyte u lekarza zobaczymy co powie mam nadzieje ze pomoze albo wypisze skierowanie do szpitala a jak nie to zostaje pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×