Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zegarki !!!

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem facetem i nie wiem z jakiego forum skorzystać z takim pytaniem może ktoś mnie nakieruje gdzie indziej, lub podpowie. Uprzedzam pytania (nie mam stałej pracy). Więc chcę pod choinkę kupić swojej dziewczynie zegarek. Budżet to 150zł. Nie nie mam więcej więc chciałbym konkrety. Najlepiej w kolorze złotym. Z bransoletą, ew. "skórzanym" paskiem. Podpowiecie które marki są w miarę trwałe i ładne? Patrzyłem coś pod kątem firmy parfois. Dziękuję za podpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź na stronkę cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ tam jest bardzo dużo zegarków do wyboru i nie tylko :) Jest to fajna porównywarka cen więc zobaczyć gdzie można kupić go najtaniej :) ciekawa strona zwłaszcza teraz przed świętami jeśli szukamy pomysłu na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na allegro znajdziesz mnóstwo zegarków tego typu, a jeżeli już ma być na "złotej" bransolecie to przeznacz na to całą to kwotę, którą zamierzasz i nie daj się skusić na zegarki za 50zł ponieważ po kilku tygodniach bransoleta poczernieje i niestety będą to pieniążki wyrzucone w błoto. Spokojnie za te 150zł wybierzesz coś porządnego i ładnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×