Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkladanie palców do obu dziurek czemu on tak robi?

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam ze ostatnio facet ma takie upodobanie, ze wlasnie w czasie gry wstepnej tak robi, nie wiem czy chce mnie tak pieścić, czy jego to podnieca? Jak to jest panowie, podnieca was to? Pozwalam mu na takie zabawy bo analu juz tez troche zaczelismy probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i do obu naraz oczywiście :P i pcha te palce gleboko...Pytam bo wcześniej moi parterzy tak nie robili, pierwszy raz sie spotykałam z takim typem pieszczot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ciebie to podnieca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blee,ma kupe pod paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet podnieca, ale to dla mnie coś nowego :) I zastanawiam sie czy to jest wlasnie podniecajace dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16- no naszczęście przed kazdym seksem dbam o to żeby się tak nie moglo stac ;) Wzbraniałam sie dlugo przed analem i pieszczotami innymi niż cipki, ale on bardzo chcial wiec sie zgodzilam i jest nawet fajnie, choc i tak seks analny jest tylko raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal sie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro to robi to go podnieca. Ja lubie partnerce wkladac naraz dwa paluszki w obie dziurki i masowac w srodku stykajac palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to bardzo podniecające - zwłaszcza jak czuć delikatną błonę (która oddziela cipkę od o***tu) pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się co wzbraniać. Seks to nie tylko 2-3pozycje. Seks to ciągłe odkrywanie, eksperymentowanie. Inaczej zabije was rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak facet za nim mie zacznie posuwac wklada mi palce do obydwoch dziurek a czasami to do cipulki dwa bardzo mnie to podnieca i jak zacznie mnie bzykac to jestem juz mocno podniecona i przewaznie za momet mam pierwszy orgazm A wtedy to juz rznie mnie na calosc az jajami mnie udeza a ja wyje z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×