Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malnara

Drukarnia Ellert praca jak to wygląda?

Polecane posty

Gość karczeq
Wiele zakładów pracuje, ale równie wiele ma wolne. Wypadało by sprawdzić, spróbować zadzwonić może. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centus
No dzwoniłem, ale cisza nikt nie odbiera. Może faktycznie mają wolne. W sumie przed Świętami to na pewno mieli dużo pracy na te opakowania świąteczne. Więc pewnie wrócą do pracy po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczeq
Wiele firm ma wolne, więc trzeba to wziąć pod uwagę - ale to fajnie. Idealny odpoczynek, można naładować akumulatory przed Nowym Rokiem hehe. Duży plus dla nich, jeżeli faktycznie mają wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centus
No niby tak, ale pewnie jest to też związane z mniejszą wypłatą w styczniu. Tak mi się wydaje, bo jednak te kilka dni bez dniówki to już spora kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczeq
No chyba, że mają na to jakieś inne praktyczne rozwiązanie np. jakieś nadgodziny rozłożone w czasie albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centus
No zobaczymy. W każdym razie praca jak praca, ważne że jest na nią szansa. Myślę, że w mazowieckim nie ma większego problemu z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczeq
Należy brać co jest, a nie wybrzydzać, bo lata lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centus
No nie do końca się z tym zgodzę, bo są zawody gdzie ja przykładowo się nie nadaje. I nie wyobrażam sobie pracować jaki np. rzeźnik. Więc lepiej jednak wybrać taką pracę która nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×