Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasian86

Prezent na święta kurierem

Polecane posty

Gość kasian86

Chcę wysłać prezent swojej koleżance z Warszawy, kurierem. Zależy mi żeby ta paczka doszła przed świętami. Wskażecie mi jakiegoś kuriera, którym będzie to możliwe? Wiem, że przed świętami czas wysyłki paczki kurierem się wydłuża, dlatego będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, jeszcze jest tydzień do świąt, więc nawet jak po weekendzie nadasz to przecież dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian86
No tak właśnie niekoniecznie. Normalnie kurierem paczka idzie 1-2 dni, a przecież przed świętami jest mega zapiernicz, więc pewnie ten czas się wydłuża. chcę nadać paczkę dzisiaj, albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erenest
Próbuj nadać tutaj http://www.wysylajtaniej.pl/ Jak Ci zależy na czasie, to możesz też przyspieszyć dostarczenie Twojej przesyłki, ale pamiętaj, że za to dodatkowo się płaci. Mimo wszystko mi się wydaje, że paczka krajowa powinna bez problemu dojść przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
Tak naprawdę jeżeli chcemy znaleźć najlepsze ceny, warto sobie porównać oferty kilku sklepów. Sama generalnie jestem bardzo zadowolona z zakupów w rtv euro agd, bo po pierwsze wybór jest tam bardzo duży, a co więcej zawsze można liczyć na miłą i fachową obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian86
Hm, a gdzie to się zgłasza, żeby ta przesyłka doszła na następny dzień? Telefonicznie? Właśnie chcę nadawać paczkę. A Ty asanka, to chyba w ogóle nie przeczytałaś tematu, bo coś bredzisz w tym swoim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erenest
Nieeee. Nie musisz nigdzie dzwonić. Wszystko robisz na stronie wysyłaj taniej przez ich formularz "nadaj paczkę". Tam podajesz wymiary oraz wagę paczki. Następnie masz do wyboru dodatkowe opcje jak np ubezpieczenie paczki czy właśnie "usługa gwarantowana" – polega ona na tym, że paczka dochodzi do odbiorcy następnego dnia. Ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to dzwoń do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w okresie przedświątecznym tam mają urwanie głowy zapewne, ja zrobiłam inaczej, zamiast kurierem zamówiłam prezent w formie e vouchera http://motoprezent.pl/ bardzo wygodna forma i idealny pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×