Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najgorsze WADY w wygladzie u KOBIETY,jakie to ??

Polecane posty

Gość gość

Trądzik, krzywe żęby, nosi aparat na zeby, zbyt chuda sylwetka, otyłość, mały biust, tyłek, za wysoka, za niska, meskie rysy twarzy, duży i garbaty nos, ruda, ma zeza, nosi okulary, brzydka cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeterianki to straszne pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chude nóżki i rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak błony dziewiczej, pisda jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- małe cycki - płaska duupa - szerokie bary - tłuste ręce/nogi - pryszcze - krzywe zęby - tłuste włosy - krótkie włosy - żółte zęby - owlosienie na ciele (pachy, nogi, pipa) - wąsy - czarne włosy i rude - nadwaga - wychudzenie - wzrost poniżej 162 - wzrost powyżej 175 - krzywe nogi - zbyt mocna tapeta - brak makijażu - wielki nochal - wąskie usta - krzaczaste brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cipka bułka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szeroka szpara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupole, skopiowali temat :O nie dość, ze brzydcy z kompleksami to jeszcze brak im weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie prowokacje o wygladzie sa moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- tradzik - krótkie włosy lub wygolona polowa głowy - brak owłosienia łonowego - brak brwi,rzes - brudne łokcie - grube uda,mocarne łydki - nadmiernie umięśnione ramiona jak u himena - doleczek w brodzie - zez,okulary, krzywy zgryz,aparat na zebach,zolte zeby - wasy, wlosy na dekolcie, na brodzie, na policzkach :O - płaska pupa lub dupsko jak armata - brak wcięcia w talii - chude usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna miec brudne łokcie?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:25- uff żadna cecha się u mnie nie zgadza z tego co wymieniłes/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie i niezadbane dlonie krotkie wlosy wzrost powyżej 170 cm chude patykowate nogi to trochę niegrzeczne pisać o rzeczach na które kobiety nie mają wpływu ale nie lubię też braku proporcji, np małe piersi i wielki tyłek..chudziutkie nogi i wielkie cycki (takich teraz mnóstwo niestety) nie lubię tez braku stylu, kiczu, rozu i panterek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wady u kobiet w wyglądzie są oczywiste to przede wszystkim: W sylwetce- otyłość, albo nadmierna chudość (ale otyłość jest gorsza), bardzo mały biust, albo duzy i np. obwisły, po prostu o brzydkim kształcie, brzuch-oponka, duży cellulit albo rozstępy, grube nogi, krótkie nogi, brak talii i bioder, brzydka pupa. W twarzy- małe oczy, duzy nos, wąskie usta, brak proporcj, twarz "nalana", albo zbyt pociagła jak u konia, brzydkie zęby np. krzwye albo żółtawe Włosy- krótkie albo nawet jeśli długie to rzadkie i zniszczone, tak że nieładnie wyglądają Gruby głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wzrost to poniżej powiedzmy 155 ,a powyżej 180 już nie jest atrakcyjny , choć jesli wszystko inne jest to kobieta może się jakoś "wybronic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Ja Wam cos powiem... Ostatnio zaczelam nowa prace i jest tam dziewczyna z ktory musze miec codziennie kontakt.Ona pragnie za wszelka cene byc doskonala miala juz pare operacji plastycznych ,a I NADAL porownuje sie z kobietami,nawet tymi nieidealnymi... miala : operacja nosa 2x,podniesienie brwi,poprawinie brody,operacja pupy,botoks wygladzajacy twarz i jeszcze cos tam, i w ogole niewidac ze operacje plastyczne robila,wyglada to bardzo naturalnie,jakbym nie wiedziala to bym sie nie domyslila ze tak wiele rzeczy poprawiala,naprawde wyglada prawie idealnie jak lalka z obrazka,przy tym jest bardzo mila wrecz przemila,przynajmniej taka gra,szczegolnie do osob wplywowych,przemila jak slodka dziewczynka i faceci naprawde na to leca daja sie czesto nabrac.Jest to osoba ktora czesto mowi o wygladzie,ze szuka faceta tylko bardzo bogatego,niewazne ze brzydki,wazne by byl bardzo bogaty i mowi ze taki facet chce kobiety typu wow, i ze ona nie chce wygladac jak inne kobiety z ulicy,ze musi temu bardzo bogatemu facetowi cos zaproponowac,czesto slyszalam ze mowila o innej jakiejs jej kolezance ze "gdzie tamta do niej".Ona ogolnie uwaza sie za lepsza,ze te normlnie wygladajace kobiety z niedoskonalosciami nie maja szans przy niej.Mowi ze inne kobiety ja nienawidza,ze jak idzie do klubu to czuje,widzi zazdrosne spojrzenia innych kobiety... ALE to nie sprawa jej wygladu,ale tego w jaki sposob zachowuje sie,wywyzsza sie ze lepsza ,ladniejsza daje to odczuc innym kobietom i to za ten charakterek kobiety ja nie lubia, a nie za jej "ZROBIONA URODE" /przerobiona.... ,te jej gadanie mnie wrecz oslabia i powiem szczerze ze troche jakby wpedza mnie w kompleksy smutas.gif I czesto tez daje mi odczuc ze ja jestem gorsza,bo nie tak doskonala jak ona, ze na mnie taki bardzo bogaty facect nie poleci,bo nie wygladam idealnie,tak jak ona,bo tacy faceci fajni to chca tylko taki typ jak ona doskonala ,jak laleczka z obrazka,a nie zwykla dziewczyne. "Gdzie tam ja,przy niej,nie mam szans" Nawet troche naszego szefa probuje manipulowac pokazywac sie przed nim ze jest lepsza. Opowiada jak to jej byli faceci kupowali jej torebki chanel,prada za 3 tys euro,ze tylu facetow w niej zakochanych. tak jak juz pisalam... poprawiony nos 2 razy,botoks,podniesione brwi,opalona w solarium,dlugie doczepiane pasma wlosow,poprawiona pupa,tipsy,ale ma to tak dyskretnie zrobione,ze na pierwszy rzut oka tego nie widac i faceci lgna do niej,z tego co opowiada...caly czas prawia komplementy ze jest taka piekna,przepiekna.Sponsoruja ja i ona mysli ze tylko tego typu kobiety maja szanse,a te zwykle niedoskonale nie. A w glowie to taka pusta lalunia,ktora skupia sie tylko na wygladzie. Ale zrobione-przerobiona na sliczna laleczke. Ona szuka tylko bogatych facetow i mowi ze tacy bogaci chca tylko ladne prawie idealnie,a nie zwykle niedoskonale kobiety,wiec ona wszytsko robi by byc najlepsza,najbardziej doskonala z wygladu.I ona bardzo czesto srogo ocenia wyglad tych mniej doskonalych kobiet. W jej ocenie tych gorszych... Ze kazdy bogaty tylko na nia zwroci uwage,a nie na ta zwykla-niedoskonala. sa tacy FACECI co sie takimi laleczkami podniecaja,chwala je jakie sa piekne,cudne,zachwycaja sie takimi.Wiec co sie dziwic ze chca tak wygladac byc prawie idealne zrobione lalki. Ona jest niby idealna ,jak lalka,ale czuje ze rywalizuje nawet z tymi mniej idealnymi,chce byc zawsze numer1,najlepsza i mam wrazenie ze sprawia jej radosc jak ktos krytykuje,szczegolnie gdy jakis facet krytykuje wyglad innej kobiety,wtedy czuje sie ona dobrze nr 1,lepsza ,takie mam wrazenie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to są babochłopy obrzydliwe i wstretne jakbys chłopa dotykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie laski które regularnie poprawiają urodę mają straszne kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyganie maja brudne lokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@15:59 trollu nie kopiuj z innego tematu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem cos sobie poprawic,np jesli nasz nos od Boga/po babci,dziadku spadek, nam sie nie podoba,to dlaczego by nie? skoro ma sie szanse,wszystko jest dla ludzi(alkohol,tatuaze...), ale z UMIAREM z glowa!!! ALE ZEBY siebie prawie calego przerabiac,to dopiero przesada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos też przesada jest poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mocarne łydki" mnie zniszczyły :D A tak na poważnie to: - wzrost powyżej 175 cm - trądzik - makijaż który zmieni kolor skóry (szyja biała twarz pomarańczowa) - brak, albo małe piersi - obgryzione paznokcie - sianowate włosy - małe oczy - brwi grubości mojego penisa - grube palce - cellulit - rzadkie włosy - krzywe nogi (strasznie słabo to wygląda w obcisłych spodniach :o) - "boczki" które się odznaczają przez ubranie - piegi - kolorowe włosy (bleee) - krzywe zęby (szczególnie jedynki) - okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-PIEGI -brak kobiecego wciecia w tali -CHUDE Nogi -CHUDA :( -bez kraglosci... -Tepe niebieskie oczy -Zbyt wysoka -tleniony zbyt jasny blond -nos jak zgnieciona truskawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chude nogi to wygląda obrzydliwe i aseksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast coś zrobić z nogami to one wolą się odchudzać i tracić tkankę tłuszczową gdzie tracicie przy okazji tłuszcz z biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-BRZYDKIE Dlonie,niekobiece.. -BRZYDKIE Stopy,zbyt duzy rozmiar stopy :( -kolor skory ZOLTACZKOWY,badz jak KURCZAK z Rozna... juz lepiej jak kobieta ma jasna blada skore,ktora teraz to wraca do lask ,opalona skora jest juz PASSE Drogie Panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×