Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vegan

Wesołe trzydziestki zapraszam do ankietki

Polecane posty

Gość vegan

Witajcie "trzydziestki" ... " czterdziestki" oraz każdy, kto czyta tematy w tym dziale . Zwracam się z prośbą o poświęcenie 10 minut na wypełnienie ankiety dotyczącej mężczyzny w reklamie . Większość pewnie w pierwszym odruchu mówiąc łagodnie , jest dosyć sceptyczna do tego typu próśb .Dlatego tym bardziej doceniam i jestem wdzięczny tym, którym się chce się poświecić czas i pomóc nie znanej osobie. Pierwsze pytanie jest trochę zakręcone ...jeśli je przejdziecie ,to nie będzie już problemu . Temat pozwolę sobie co jakiś czas podnosić , gdyż na poszczególnych działach o różnych porach przybywają różni ludzie . Wiem ,że tu każdy z nas może mieć swoje problemy ,oczekiwania ,a tu jakiś facet zawraca głowę czym przyziemnym ,typu ankieta ....ale ona jest dla mnie ważna, bo potrzebuje pozyskać jeszcze kilkanaście osób . Z racji tematu szczególnie opinie kobiet są dla mnie cenne , chociaż za głosy męskie jestem równie wdzięczny .Wieczorem będę .:) https://www.ankietka.pl/ankieta/254195/wizerunek-mezczyzny-w-reklamie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ogladam reklam, zaraz przerzucam albo wyłączam, nawet nie patrząc co reklamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegan
Oj , ....no jak to tak , reklama przecież jest kwintesencją smaku podczas oglądania programu tv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×