Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Profilingua opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś uczył się angilskiego z Profilingua? Jakie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem ale na nauce niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miglik
A ile kosztuje kurs w profilingua? Ja jestem samoukiem i często odradzam takie metody w szkołach aczkolwiek nie mówię, że nie są skuteczne. Ja uczyłem się w internecie z kursem do nauki w domu i w pół roku nauczyłem się angielskiego do poziomu w którym mogę się dogadać z anglikiem więc jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu można też uczyć się angielskiego z netu tam jest masa darmoch materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś początkujący to ODRADZAM 0 wtedy lepiej iść do szkoły niż korzystać z darmowych materiałów bo tam często wiedza nie jest dobrze posegregowana i łatwo się zrazić do nauki :) Kup dobry kurs gdzie będziesz maiła dobrze dobraną ścieżkę nauki a tymi darmowymi metodami nauki uzupełniaj naukę angielskiego z kursem albo w szkole typu profiligua :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam fajny kurs do nauki w domu http://enlinado.pl/ ja się z nim uczę i efekty są bardzo szybkie - główne założenie kursu - nauka rozmowy w języku angielskim ale kurs jest dla początkujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miglik
Też czytałem o tym kursie ostatnio i wiele osób go poleca z tego co widzę - a z ciekawości dopytam - jak wyglądają te lekcje z native-speakerem? Czy faktycznie są bez ograniczeń i można wybrać czat/skype/telefon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profilingua opinie
Ja chodziłem na język angielski do Profilingua i było ok :) Cena jest ale i jakość nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miglik
ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie oglądam ta darmową lekcję Enlinado i powiem wam, że bardzo ciekawa :) widać, że metoda nauki inna niż wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ją sprawdziłam i zamówiłam dostęp, który dostałam po 4 minutach :) Teraz tylko czekam na efekty nauki - kurs zapowiada się bardzo obiecująco - sporo materiału do przerobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam w Krakowie przez dwa lata na angielski, poziom intermediate a potem upper. Przestałam tam chodzić w 2010, więc nie wiem jak jest teraz, ale wtedy byłam bardzo zadowolona i dużo się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×