Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Wczoraj spotkalo mnie cos niebywalego

Polecane posty

Kiedys z 8 miesiecy temu bylismy z kumplami anglikami na miescie. Weszlismy do sklepu po szlugi i cos jeszcze nie pamietam james i matt kupowali szlugi ja poszedkem za lewisem ktory szedl do gazet stoje za nim a nagle widze to https://zapodaj.net/6a7c2ea69839a.png.html Kvrwa cos we mnie sie odezwalo. Myslalem ze ujrzalem aniola. Jak wbilem na chate to zrobilem research na necie co to za laseczka. Znalazlem jej imie insta i nick na snapchacie xD. No i wczoraj do niej napisalem r u alright a ona odpisala lol yes why do you ask. A ja jej napisalem wszystko a ona mi odpowiedziala omg thank you very much! ❤️❤️❤️. Do tej pory w to nie wierze xD. Tera chyba lula xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory w to nie wierze :classic_cool:. Pamietam jak do niej zaczalem pisac na snapie pol roku temu to nawet nie czytala wiadomosci potem pamietam jak pierwszy raz otworzyla a potem dwa razy mnie zablokowala pisalem z innych kont a wczoraj taka niespodzianka, to wspaniale miec wiadomosci od takiej boskiej kocicy :classic_cool: na moim telefonie. Kiedys na instagramie moby polubil moje zdjecie xddd. A na twitterze mam kontakt z cedrikiem bixler zavala bo jestem perkusista i rozpieerdala mnie ich krazek cryptomnesia :classic_cool:. 3 lata temu john frusciante odpisywal na moje wiadomosci na youtube :classic_cool:. Ja to jestem... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×