Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczuje kobietom 33 35 lat bez faceta i dziecka ostatnie miesiace na dziecko

Polecane posty

Gość gość

Jak czują sie takie kobiety..Szukac..nie szukac...honor, zrobic dziecko z byle kim Wspolczuje im jak inni dają im rok, dwa na dziecko...potem koniec.Po co juz sie żenic Zycie jest brutalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie czuję bardzo dobrze, mam 35 lat i nigdy nie chciałam dziecka, raczej zawsze martwiło mnie to, ze mogłabym je mieć moja kolezanka dostaje na głowę od 10 lat z braku dziecka, nie da sie z ia wytrzymać, fuka na wszystkich i nie da sobie nic powiedzieć. desperacja aż bije po oczach no i faceci to widza i uciekają jak najdalej od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest to smutne i nie sprawiedliwe względem facetów, ale to nie świadczy, żeby w ten sposób kogoś dołować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak w pracy żonaci faceci smieją sie ze starych panien desperacko szukającyhc sympatii u facetów...romansu ,okazji Wiem,ze to podłe ale tascy sa ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole namietnosci porywy serca tance i romanse, wole relacje damsko-meskie nieskazone dzieciakami. facet ktory stał sie kiedykolwiek ojcem jest aseksualny ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po chuuj dziecko i tak niedługo ten świat przestanie istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonaci sie smieja? a w duchu az im rozporek pecznieje bo by z********* takie nieskazone porodem ciasne piczkowo.. fałszywi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory stał sie kiedykolwiek ojcem jest aseksualny ble Haha dokladnie, zawsze tak myslalam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:28 Ja tak samo uważam, tylko o kobietach, różne mi się podobają, nawet dużo starsze, ale gdy dowiaduje się, że jakaś ma dziecko to czar pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz mi czego współczuć, bo ja nigdy w życiu nie chciałam mieć dzieci. Nie mam ich i jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszy mnie że takie egoistyczne, hedonistyczne i narcystyczne geny nie są przekazywane. To daje nadzieję, że społeczeństwo w końcu będzie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile matek jest prymitywnych suk? mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się cieszę,że moje geny nie zostaną przekazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja współczuje każdej skretyniałej bez względu na to czy się rozmnożyła czy nie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fałszywe współczucie autorko,nie ma co się cieszyć,masz wredotę w sobie,jak większość bab zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ile matek ma w duupie wlasne dzieci, funduje im tragiczne dzieciństwo itp.. ja jestem z takiej rodziny i dlatego nie chce dzieci, może mnie nie nauczono miłości, trudno nie chce i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam i nie chcę mieć dziecka. Kto powiedział że każda kobieta musi chcieć mieć dzieci? A jak mi się kiedyś odmieni, to adoptuje dziecko i przynajmniej nie będę musiała przechodzić przez koszmar porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z jakiego środowiska pochodzi ten ktoś ,kto ma takie prostackie przekonania jak założycielka tematu. Dzieci czy faceci to nie cel życiowy wielu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obracam sie wśrod samych kobiet, ktore mają facetow albo męzow. I nie wyobrazają sobie zycia bez męża i dziecka, bez tej milosci. Mnie sie nie poukladalo i ciezko mi samej isc przez zycie. Chcialabym miec męża,ale nie z desperacji. Wiecie jak mi ciężko miedzy nimi/Niektorzy sa ok ...ale niektorzy docinają "oj chyba starą panna będziesz" " dziecko to sens życia" "wspolczuje ci samej,pewnie nikt cie nie chce" "dziwadło jakies z niej pewnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 32/33 i nigdy nie chcialam miec dziecka, dla mnie koszmarem bylaby ciąża i dziecko... jak bede chciala kogos bawic to sobie kupie kotka, są slodsze i fajniejsze niz dzieci; nie oceniaj ludzi wedle siebie, nie każda marzy o bachorze i zmianie pieluch i wysluchiwania darcia mordy cale noce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wspolczuje tobie glupoty i ograniczenia umyslowego. Dzieci nie lubie i nigdy ich nie chcialam, wole sama zyc jak dziecko, chodzic na imprezy i podrozowac a nie taplac sie w rzadkim goownie i pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy mialam faceta, to oboje bylismy zgodni, ze zadnych dzieci. Niestety juz razem nie jestesmy i mysle , ze nie znajde juz takiego ideala jesli chodzi o podejscie do dzieci. Serio, skoro jak widac marzeniem kazdego jeszcze przynajmniej dwoje potomkow. A ze jestem sama w wieku 30+, no coz, zonaci koledzy z pracy moze i sie smieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zawsze mowilam ze nie chce miec dziecka itd. Dopoki nie poznalam mojego meza. Odrazu moj światopogląd zmienil sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, to juz wszystko jasne - te ktore nie maja dzieci ale sa w zwiazku, to na pewno sa w c******m zwiazku, bo gdyby to byl dobry zwiazek, to by dzieci chcialy miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty musisz byc ograniczona autorko skoro szczytem ambicji jest dla ciebie rozmnozenie sie. Nawet krowa to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cieszy mnie że takie egoistyczne, hedonistyczne i narcystyczne geny nie są przekazywane. To daje nadzieję, że społeczeństwo w końcu będzie lepsze usmiech.gif x haha jestem b. dobrym czlowiekiem, najblizszym, dzieciom w rodzinie oraz przyjaciolom a takze innym w porzadku dla mnie ludziom moge nieba przychylic, podobnie zwierzętom. wiec nie wiem co we mnie egoistycznego. szkoda mi mojego zdrowia na porody i macierzynstwo, bo raz ze mam pewna chorobe przewlekla do tego wieczna anemie i problemy z kw. foliowym, do tego moj ojciec zawsze w tv przelącza kanal jak widzi material o niepelnosprawnym dziecku, wiec mysle ze nie zaakceptowalby niepelnosprawnego wnuka - sam jest czesto wredny dla swoich zdrowych wnukow. od dziecka wiedzialam ze nie chce miec dzieci. odkad wiem ze George Michael jest gejem ta decyzja stała się ostateczna. Panie swieć nad jego dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chciałam,jak się zakochałam,ale mi przeszło,teraz mam zakochania bez takich pragnień,a niedługo nie będę mieć zakochan takie prawo natury,mało kto jest w stanie mnie zachwycić,milosc jest piekna i kocham ale teraz pociąga mnie najbardziej to co jest pewną tajemnicą ,cos więcej niż podstawowe pragnienia czyli maz dzieci praca ,więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egocentryzm i przemadrzałość wali od ciebie mocniej niż skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mialbyc watek o tym czy ktos chce dzieci czy nie ale o tych co chcą,mają lata....i chodzą smutne a ludzie im dokladają , dobijają dowalają,ze są smieciami bo nie umialy faceta uwieźć, ze są wybrakowane, a macica ich boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×