Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gossssccciaa1

Sylwester ANALNA niespodzianka dla partnera:)

Polecane posty

Gość Gossssccciaa1

Dzis mam ochote zrobic to z nim analnie:) Przygotowywalam sie prawie miesiac, cwiczylam z kolega (ma nieco wiekszego, wiec z moim partnerem nie powinno byc problemu:)). Swoja droga, kazdej niezdecydowanej polecam takie cwiczenia z zywym czlowiekiem a nie tam jakies wibratory. Moze jest jakas kobieta ktora tez tak robila, ewentualnie ktos kto chcialby ze mna w przyszlosci byc moze tez pocwiczyc, moze cos nowego? Lubie zaskakiwac partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany Skarb :) Pamiętałaś o najważniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymyśl coś lepszego. 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to była prawda, to taki partner miałby pres.rany rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama tak robilam ale obecnie jakos nie mam smialosci, moze jest ktos kto by chcial byc niezobowiazujaco dla mnie cwiczeniem:)? Napisze na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często masturbuje się analnie zwykłym wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja najpierw wibratorem ale byl zimny, wiec poprosilam kumpla, okazalo sie ze ma w sam raz, no i wiadomo co czlowiek to czlowiek:) bylo idealnie, teraz brakuje mi wlasnie kogos z kim znowu moglabym pocwiczyc tak na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierddolnijcie się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trenować wystarczy samej. Weź żel i posmaruj nim paluszka. Włóż do dupci. Potem znowu weź żel i włóż dwa paluszki. Trochę nimi poruszaj w szerz żeby dupcia przyzwyczaiła się i rozciągala. Rozluznij się. Weź wibrator i ogrzej go soczkami z cipki. Im bardzo się podniecisz tym lepiej. Wyjmij z c**eczki wibrator i znowu nałóż na niego gruba warstwę żelu. Dołącz nogi jakbyst kleczala tak żeby cipcia była ściskaniets i pomału usiadz dupcia na wibrator. Poczujesz jak wsuwa się do dupci. Ruszaj się góra dół zaciskaj uda i tak się doprowadź do orgazmu z wibratorem w d**eczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wspominam pierwszy seks w dupcie z żoną. Była dziewicą analna. Rozszerzalem jej dupcie paluszkami. Potem szeroko rozlożyłem jej nóżki leżała na plecach i zacząłem wsuwać maczuge do ciasnej groty. Najpierw wyszła główka a ona jeczala że boli. Posuwalem ją tak kilka minut samą główką i uspokajalem. Jak sie rozluźnila to wolalem nie ryzykować i odwrocilem ja na brzuch. Miała złączone nogi i wtedy wziąłem jeszcze żel i wsadzilem jej calego i już ją nie bolało. Spuscilem jej w dupcie swój ładunek i nawet jej sie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×