Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agdzietam

Czy podobają wam się wizualnie panowie 30plus lat?

Polecane posty

Gość agdzietam

Dziewczyny, pisze ten watek, ponieważ mam pewien dylemat i nie wiem, czy to ja jestem jakaś wybredna i mam spaczone pojęcie o pięknie czy to taki już jest świat. NA POCZĄTEK NAPISZĘ, ŻE TO NIE JEST POST NARZEKAJĄCY, ZE WSZYSCY BRZYDALE A JA JEDNA PIEKNA! To nie o to chodzi, nie oceniajcie tak tego proszę. Chce napisać o swoim problemie i poradzić się Was, czy tez tak macie a nie ponarzekać sobie na facetów. Zacznę od tego, że jestem samotną 31letnią kobietą, od lat z nikim nie byłam. Nie uważam się za piękność, ale większość ludzi ocenia po wyglądzie mój wiek na 23-24 lata. Szukam więc chłopaka, który pasowałby do mnie wyglądem, a więc szczupły, młodo wyglądający. No i tutaj zaczyna się mój problem: tacy chłopacy jakich szukam mają zazwyczaj po 20 lat. Wzdycham na widok takiego szczupłego, młodego chłopaczka o gładkiej buzi. Niestety nie mam za bardzo szans na poważny związek z takim ładnym chłopakiem. Za to jest cień szansy, że zechce mnie taki pan w moim wieku lub kilka lat starszy. I tutaj zaczyna się mój problem Mi się po prostu tacy panowie nie podobają, nie pociagają mnie Mam konto na kilku portalach randkowych, wystarczy że wpiszę w wyszukiwarkę wiek 30-38 lat i pokazuje się cała galeria panów z brzuchami, nieogolonych, z szerokimi, wielkimi szyjami, często uśmiech od ucha do ucha dumnie pokazujący zepsute uzębienie, dumnie wypięte owłosione brzuchy. Nawet jeżeli niektórzy nie są otyli (choć większość jest) to jak patrzę na ich zdjęcia to mnie odstręczają. pewnie, że wśród młodych chłopaków też znajdują się i mniej atrakcyjni i bardziej. Mam problem, ponieważ nie potrafiłabym zmusić się, żeby zbliżyć się do takiego pana. Nawet jeśli byłby w miarę zadbany i nie mocno otyły, to po prostu nie kręci mnie to, nie pociąga. Kochane, napiszcie proszę jak to jest w tym świecie, ale szczerze, czy w moim wieku już nie ma fascynacji drugą osobą tak, jak była w młodości? Czy z partnerem się jest nie dla tego, że się on podoba i pociąga, tylko np. dla tego, ze wypada już założyć rodzinę, wziąć kredyt, a że facet wizualnie raczej nie przyciąga to trudno? Domyślam się, ze te z Was, które mają partnera od młodości tego samego, to inaczej na to patrzą, bo wiadomo przywiązanie, wspólne sprawy, ale co tymi, które sa po 30 i dopiero szukają? Czy na prawdę podobają Wam się wizualnie tacy panowie? I nie piszcie proszę, ze wygląd się nie liczy, tylko charakter, bo liczy się! Może w przyjaźni by się nie liczył wygląd, ale przecież z partnerem robi się rzeczy, których nie robi się z przyjacielem. Więc musi być to pociąganie, podobanie się sobie. A może po prostu opuścić juz w tym wieku i zdecydowac się na takiego pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara brzydka baba a wymaga przystojniaka haha i dlatego jestes sama jak kazda kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem facetem, mam równo 30 lat, i wydaje mi się, że jestem atrakcyjny. Nie że "bo tak", tylko podnoszę w rękach ciężarki, robię przysiady, nie obżeram się i staram jakoś wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jestem już niemloda, ale nie powiedziałabym, że stara. Brzydka tez nie jestem, szczerze mówiąc przy takim brzuchatym, bezzębnym 38latku czułabym się dość nieswojo, uważam, ze nie pasowalibyśmy do siebie. Staram się dbać o siebie, mam ładne ciało, nie odstraszam twarzą, chociaż miss świata tez nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem wymagająca co do faceta, więc Cię rozumiem. Nie wiąż się z kimś kto Cię nie pociąga czy wręcz brzydzi. Tak się nie da, związek to nie przyjaźń musi być chemia. Nie mogłabym być z jakimś oblechem fuj. Proponuje Ci wyjechać gdzieś, pójść gdzieś ze znajomymi i może poznasz jakiegoś fajnego faceta. W realu to zawsze inaczej, w internecie się widzi mnóstwo wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że ci faceci co o siebie tak dbają tez nieraz wyglądają komicznie. Mnie np. smieszą tacy napakowani, wytatuowani, co chodzą z rękami na boki, ze niby taki zbudowany. To już bym wolała szczupłego, normalnego niz takiego pakera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś : ale w realu tez mam nienajlepsze doświadczenia:/ Czasem faceci mają takie gadki, ze nie wiadomo czy się śmiac czy płakać. Nie potrafia się wysłowić, sypią tanimi komlementami, są bardzo pewni siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się za piękność, ale większość ludzi ocenia po wyglądzie mój wiek na 23-24 lata. x nie łudź się na 33 - 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie są ładni już ludzie w takim wieku, to już jest starzenie się, tylko kultura nam wmawia, ze 30+ to jeszcze mlodość, ale prawda jest taka, że ludzie juz się starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 stce już z górki. Czy to dla faceta czy dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do Ronaldo on też jest w przedziale 30-38 i ma wszystkie zęby,gładką twarz,zawsze ogolony,nie jest otyły, nie ma szerokiej szyji i jest wydepilowany na brzuchu. Może da ci szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ronaldo,brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygląd nie ma dużego znaczenia, ale wolni faceci po 30, z wyjątkiem niektórych rozwodników, to w znakomitej większośc***anowie nie nadający się do ŻADNYCH związków. Mam o 10 lat młodszego i polecam. Obecnie młodzi faceci gotują i są zaradniejsi niż nasi rówieśnicy, a podobają się im kobiety w naszym wieku, bo szukają miłości, a ich rówieśnice głównie sponsorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta po 30 ale twoja glupota mnie poraża. Jesteś infantylna pusta zarozumiala głupia krową. Chyba ze to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodzi gotują? młode pokolenie to ledwo potrafi zamówić w macu srajburgera, dziewczyny nie potrafią absolutnie NIC a faceci to peezdy, naród powymiera za 2 pokolenia MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowokacja. lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania z kosmooosu
Kobiety chcą naturalnych przystojnych modeli a same walą makijaż na mordy aby "lepiej" wyglądać bo mają mordy jak świnia doope, przecież to jest żałosne!!! Z makijażem to każdy facet też by wyglądał jak model. Z makijażem byle świnia może wyglądać jak "modelka" https://youtu.be/17j5QzF3kqE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym kuźwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem biseksualna więc chyba wypowiem się obiektywnie. W Polsce panowie po 30 wizualnie są dużo brzydsi od pań po 30 (choć na szczęście widzę tendencje do zmian). Ja również młodo wyglądam i mam młodszego partnera (bardzo polecam). Młodsi faceci więcej wymagają od siebie niż nasi rówieśnicy. "młodzi gotują? młode pokolenie to ledwo potrafi zamówić w macu srajburgera, dziewczyny nie potrafią absolutnie NIC a faceci to peezdy, naród powymiera za 2 pokolenia MAX" Tak, młode nie gotują, dlatego facetom po 20 podobają się 30-latki bo są bardziej poukładane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy sie tylko dobry sex i duzy pyton! i oczywiscie higiena osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×